Surf Color duo-kapsle fruity fiesta 30 pracích dávek
229 Kč

159 Kč

Gelové kapsle na praní určené pro barevné prádlo. Surf Color duo-kapsle s vůní fruity fiesta vydrží 30 pracích dávek. Spojují v sobě ovocnou vůni léta a květin, která vám ihned zlepší náladu.


Surf Color 2v1 Tropical Lily 42 ks
349 Kč

199 Kč

Surf kapsle na praní pro zářivé barevné prádlo dokonale odstraní všechny skvrny a nečistoty a zachová intenzitu barev. Jsou obohaceny o dlouhotrvající vůni tropické lilie a květu ylang ylang, která vás bude provázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 42 pracích dávek.


Surf White 2v1 Orchid & Jasmine 42 ks
349 Kč

199 Kč

Prací prášek Surf určený na bílé prádlo dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty a zanechá oblečení zářivě bílé. Okouzlí vás dlouhotrvající vůni bílé orchideje a jasmínu, která vás bude doprovázet ještě dlouhou dobu po vyprání. Balení obsahuje 40 pracích dávek.


Surf Color 2v1 Tropical Lily 3 x 30 ks
689 Kč

429 Kč

Surf kapsle na praní pro zářivé barevné prádlo dokonale odstraní všechny skvrny a nečistoty a zachová intenzitu barev. Jsou obohaceny o dlouhotrvající vůni tropické lilie a květu ylang ylang, která vás bude provázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 3× 30 kapslí.


Surf White 2v1 Orchid & Jasmine 3 x 30 ks
689 Kč

429 Kč

Prací gelové kapsle Surf pro zářivě bílé prádlo dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty z vašeho oblečení. Nechte do vašeho šatníku vnést svěží vůni bílé orchideje a jasmínu, která vás bude doprovázet ještě dlouhou dobu po vyprání. Balení obsahuje 3× 30 kapslí.


Surf White prášek Orchid & Jasmine 2,8 kg (40 praní)
249 Kč

Prací prášek Surf určený na bílé prádlo dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty a zanechá oblečení zářivě bílé. Okouzlí vás dlouhotrvající vůni bílé orchideje a jasmínu, která vás bude doprovázet ještě dlouhou dobu po vyprání. Balení obsahuje 40 pracích dávek.


Surf Color prášek Tropical Lily & Ylang Ylang 2,8 kg (40 praní)
229 Kč

130 Kč

Vneste do vašeho šatníku dlouhotrvající podmanivou vůni tropické lilie a květu ylang ylang, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Surf prací prášek na barevné prádlo dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty a zachová intenzitu barev praného prádla. Balení obsahuje 40 pracích dávek.


Surf Color prášek Iris & Spring rose 2,8 kg (40 praní)
229 Kč

130 Kč

Skvrny a nečistoty z vašeho barevného prádla dokonale odstraní prací prášek Surf, přičemž zachová intenzitu barev. Je obohacený o dlouhotrvající podmanivou vůni sladkých kosatců s růží, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 40 pracích dávek.


Surf Color prášek Tropical Lily & Ylang Ylang (70 praní)
369 Kč

219 Kč

Zahalte vaše prádlo do dlouhotrvající podmanivé vůně tropické lilie a květu ylang ylang, která vás bude doprovázet ještě dlouhou dobu po vyprání. Prací prášek Surf na barevné prádlo dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty a zachová intenzitu barev praného prádla. Balení obsahuje 70 pracích dávek.


Surf BLACK duo kapsle Midnight 42 pracích dávek
329 Kč

210 Kč

Surf BLACK duo prací kapsle Midnight na tmavé prádlo vydrží 42 pracích dávek. Díky složení s celulózou vaše prádlo jen tak snadno nevybledne a černá zůstane černou i po několika umytích.


Surf Black prací gel Midnight 60 pracích dávek
329 Kč

199 Kč

Surf Black prací gel Midnight na tmavé prádlo vydrží 60 pracích dávek. Díky složení s celulózou vaše prádlo jen tak snadno nevybledne a černá zůstane černou i po několika umytích.


Surf Color 2v1 Iris & Spring Rose 30 ks
229 Kč

145 Kč

Surf kapsle na praní pro zářivé barevné prádlo dokonale odstraní všechny skvrny a nečistoty a zachová intenzitu barev. Je obohacený o dlouhotrvající podmanivou vůni sladkých kosatců s růží, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 30 pracích dávek.


Surf Color 2v1 Iris & Spring Rose 42 ks
329 Kč

199 Kč

Surf kapsle na praní pro zářivé barevné prádlo dokonale odstraní všechny skvrny a nečistoty a zachová intenzitu barev. Je obohacený o dlouhotrvající podmanivou vůni sladkých kosatců s růží, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 42 pracích dávek.


Surf Color gel Iris & Spring rose 2 l (40 praní)
229 Kč

145 Kč

Prací gel značky Surf pro barevné prádlo dokonale odstraní skvrny a nečistoty, přičemž zachová intenzitu barev praného prádla. Je obohacený o dlouhotrvající podmanivou vůni sladkých kosatců s růží, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 40 pracích dávek.


Surf Color gel Tropical Lily & Ylang Ylang 2 l (40 praní)
229 Kč

145 Kč

Surf prací gel pro zářivé barevné prádlo dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty a zachová intenzitu barev. Je obohacený o dlouhotrvající podmanivou vůni tropické lilie a květu ylang ylang, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 40 pracích dávek.


Surf Color gel Tropical Lily & Ylang Ylang 2 x 4 l (160 praní)
799 Kč

429 Kč

Se skvrnami na vašem barevném prádle si hravě poradí prací gel Surf, který zároveň zachová intenzitu barev praného prádla. Vašemu oblečení propůjčí dlouhotrvající podmanivou vůni tropické lilie a květu ylang ylang, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 2 × 80 pracích dávek.


Surf Color gel Tropical Lily & Ylang Ylang 3 l (60 praní)
349 Kč

237 Kč

Surf prací gel pro zářivé barevné prádlo dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty a zachová intenzitu barev. Je obohacený o dlouhotrvající podmanivou vůni tropické lilie a květu ylang ylang, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 60 pracích dávek.


Surf Color prací gel Fruity Fiesta 2 l (40 praní)
229 Kč

144 Kč

Prací gel určený na barevné prádlo značky Surf dokonale odstraní veškeré skvrny a zachová intenzitu barev praného prádla. Překvapí vás dlouhotrvající vůni sladkého ovoce a letních květů, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 40 pracích dávek.


Surf Color prací gel Fruity Fiesta 4,2 l (60 praní)
329 Kč

199 Kč

Prací gel určený na barevné prádlo značky Surf dokonale odstraní veškeré skvrny a zachová intenzitu barev praného prádla. Překvapí vás dlouhotrvající vůni sladkého ovoce a letních květů, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 60 pracích dávek.


Surf Color prací prášek Iris & Spring rose 4,2 kg (60 praní)
349 Kč

266 Kč

Prací prášek Surf na barevné prádlo dokonale odstraní skvrny a nečistoty, přičemž zachová intenzitu barev praného prádla. Je obohacený o dlouhotrvající podmanivou vůni sladkých kosatců s růží, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 60 pracích dávek.


Surf Color prášek Fruity Fiesta 2,8 kg (40 praní)
229 Kč

176 Kč

Prací prášek určený na barevné prádlo značky Surf dokonale odstraní veškeré skvrny a zachová intenzitu barev praného prádla. Překvapí vás dlouhotrvající vůni sladkého ovoce a letních květů, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 40 pracích dávek.


Surf Color prášek tropical 80 pracích dávek
399 Kč

286 Kč

Sladká a smyslná vůně pracího prášku Surf Color tropical provoní vaše prádlo květinovou vůní lilie, která vydrží i dlouho po vyprání. Je určen pro barevné prádlo a vydrží až 80 pracích dávek.


Surf Color prášek Tropical Lily & Ylang Ylang 4,2 kg (60 praní)
349 Kč

207 Kč

Surf prací prášek pro zářivé barevné prádlo dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty a zachová intenzitu barev. Je obohacený o dlouhotrvající podmanivou vůni tropické lilie a květu ylang ylang, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 60 pracích dávek.


Surf Color&White Hawaiian Dream 2 l (40 praní)
229 Kč

154 Kč

Precizně vybalancované složení exotických květin, sťavnatého tropického ovoce a mandarinek zpříjemní vaše každodené praní. Přednost pracího prostředku Surf Hawaiian Dream spočívá v tom, že ji můžete používat jak na barevné, tak na bílé prádlo. Obsahuje 40 pracích dávek.


Surf Color&White Hawaiian Dream 3 l 60 praní
364 Kč

Precizně vybalancované složení exotických květin, sťavnatého tropického ovoce a mandarinek zpříjemní vaše každodené praní. Přednost pracího prostředku Surf Hawaiian Dream spočívá v tom, že ji můžete používat jak na barevné, tak na bílé prádlo. Obsahuje 60 pracích dávek.


Surf Colour&White prášek Hawiian Dream 3,9 kg (60 praní)
349 Kč

232 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Precizně vybalancované složení exotických květin, sťavnatého tropického ovoce a mandarinek zpříjemní vaše každodené praní. Přednost pracího prostředku Surf Hawaiian Dream spočívá v tom, že ji můžete používat jak na barevné, tak na bílé prádlo. Obsahuje 60 pracích dávek.


Surf Duokapsle colour + white Hawaiian 42 pracích dávek
329 Kč

239 Kč

Kapsle na praní provoní vaše prádlo svěží vůní tropického ovoce, mandarinek a exotických květů po dlouhou dobu. Jsou vhodné pro praní bílého i barevného oblečení. Surf Duokapsle colour + white Hawaiian 42 pracích dávek obsahuje v balení 42 kapslí.


Surf Prací Gel Tropical Lily 4 l (80 praní)
399 Kč

249 Kč

Prací gel Surf Color Tropical Lily & Ylang Ylang je bohatou kompozicí dvou exotických květů s překvapující vůní. Ženská, ale silná lilie má lehce medovou, květovou vůni způsobující, že je to jeden z pěti nejžádanějších řezaných květů na světě. Květ ylang ylang má sladké aroma, které je svůdné a utišující. Objem 4 l.


Surf White gel Orchid & Jasmine 2 l (40 praní)
229 Kč

145 Kč

Propůjčte vašemu oblečení dlouhotrvající vůni bílé orchideje a jasmínu, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Prací gel pro zářivě bílé prádlo značky Surf dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty. Balení obsahuje 40 pracích dávek.


Surf White gel Orchid & Jasmine 2 x 4 l (160 praní)
799 Kč

429 Kč

Vneste do vaší skříně dlouhotrvající vůni bílé orchideje a jasmínu, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Prací gel určený pro zářivě bílé prádlo značky Surf dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty. Balení obsahuje 2 × 80 pracích dávek.


Surf White gel Orchid & Jasmine 3 l (60 praní)
349 Kč

224 Kč

Propůjčte vašemu oblečení dlouhotrvající vůni bílé orchideje a jasmínu, která vás bude doprovázet ještě dlouho po vyprání. Prací gel pro zářivě bílé prádlo značky Surf dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty. Balení obsahuje 60 pracích dávek.


Surf White gel Orchid & Jasmine 4 l (80 praní)
399 Kč

259 Kč

Prací gel Surf White White Orchid & Jasmine je dokonalé spojení dvou vůní s utišujícím vlivem. Pro bílou orchidej je charakteristická svěžest, zatímco jasmín má teplou, sladkou a uklidňující vůni. Jasmín má v Indii název „Královna noci". Doporučujeme tuto variantu používat na bílé prádlo. Objem 4 l.


Surf White prášek Orchid & Jasmine 4,2 kg (60 praní)
349 Kč

198 Kč

Prací prášek pro zářivě bílé prádlo značky Surf dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty. Překvapí vás dlouhotrvající vůni bílé orchideje a jasmínu, která vás bude doprovázet ještě dlouhou dobu po vyprání. Balení obsahuje 60 pracích dávek.


Surf přináší nádherné vůně svěžího prádla. Cílem značky je příjemně překvapit vaše smysly poutavými vůněmi. Takže pokud jste fanoušek úžasných vůní, zamilujete si Surf!

Podle značky Surf by mělo nejlepší prádlo vonět po ovoci a květech. Surf volí a spojuje jednotlivé vůně tak, aby tvořily unikátní kompozice. Produkty Surf znamenají nejen účinnost praní, ale také dlouho trvající vůně svěžesti.

Filozofií je tvoření vůní, které dovolují na chvíli zapomenout na všední starosti během dne. Vůně Surf dokáží přenášet daleko od domu do magických míst. Aromatické kompozice, které tvoří Surf, dodávají výjimečnost vypraným věcem, které jsou díky tomu nejen čisté, ale i plné svěžestí a krásné vůně.

Surf přináší nádherné vůně svěžího prádla. Cílem značky je příjemně překvapit vaše smysly poutavými vůněmi. Takže pokud jste fanoušek úžasných vůní, zamilujete si Surf!

Podle značky Surf by mělo nejlepší prádlo vonět po ovoci a květech. Surf volí a spojuje jednotlivé vůně tak, aby tvořily unikátní kompozice. Produkty Surf znamenají nejen účinnost praní, ale také dlouho trvající vůně svěžesti.

Filozofií je tvoření vůní, které dovolují na chvíli zapomenout na všední starosti během dne. Vůně Surf dokáží přenášet daleko od domu do magických míst. Aromatické kompozice, které tvoří Surf, dodávají výjimečnost vypraným věcem, které jsou díky tomu nejen čisté, ale i plné svěžestí a krásné vůně.