Synergia Indonal Man 90 kapslí
577 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Indonal Man je přírodní doplněk stravy, který má výjimečné vlastnosti. Normalizuje funkci prostaty a varlat a udržuje normální hladinu mužských hormonů. Je to silný antioxidant.

Synergia Indonal Partner 90 kapslí
764 Kč

Indonal Partner je jedinečnou kombinací látek indol-3-karbinolu a resveratrolu, které podporují normální činnost pohlavních orgánů.

Synergia Indonal Man 120 kapslí
836 Kč

Indonal Man je přírodní doplněk stravy, který má výjimečné vlastnosti. Normalizuje funkci prostaty a varlat a udržuje normální hladinu mužských hormonů.

Synergia Macík - Pektinové multivitaminy pro děti 90 ks
254 Kč

Vitamíny a minerály, které obsahuje produkt, přispívají ke zdravé imunitě, výkonnosti nervového systému, snížení vyčerpání, k ochraně buněk před oxidačním stresem a k udržení správného vývoje svalstva, kostí a zubů. Veganský produkt, bez lepku, mléka a živočišných produktů.

Synergia Čaga imunal + brusinky 60 kapslí
356 Kč

Čaga imunal + brusinky je bohatá na vitamín C a výbornou podporou pro imunitní systém.  Díky vysokému obsahu antioxidantů snižuje negativní působení alkoholu, špatného ovzduší, či chemie v organismu.

Synergia INDONAL FORTE 90 kapslí
856 Kč

Indonal Forte napomáhá udržovat zdravou hladinu ženských pohlavných hormonů, chrání tkáň prsou a dělohy, zvyšuje imunitu a očisťuje. Příznivě působí a posilňuje hormonálně závislé tkáně. Má blahodárný účinek na hormonální rovnováhu žen. Zmírňuje tlaky a bolesti v prsou během i mimo menstruace.

Synergia Indonal Woman 120 kapslí
836 Kč

INDONAL WOMAN 120 kapslí je přírodní produkt. Indol-3-karbinol je látka, která se získává šetrnou extrakcí z brukvovitých rostlin (zelí, kapusta, brokolice, květák). Každá žena prochází měsíčními cykly ve kterých se výrazně mění hormonální hladina.

Synergia Indonal Woman 30 kapslí
359 Kč

Doporučujeme vyzkoušet GynMax 90 kapslí s VYŠŠÍM obsahem účinné látky indol-3-karbinol. Doplněk stravy Indonal Woman je 100% přírodní produkt. Jeho vyjímečné vlastnosti ovlivňují život ženy – napomáhá  udržovat zdravé tkáně v prsou a děloze závislé na estrogenu.

Společnost Synergia je zaměřena na přírodní potravní doplňky pro oblast mužských a ženských pohlavních orgánů. Z každého svého přípravku přispívá Lize proti rakovině v ČR i na SK.

Společnost Synergia je zaměřena na přírodní potravní doplňky pro oblast mužských a ženských pohlavních orgánů. Z každého svého přípravku přispívá Lize proti rakovině v ČR i na SK.