Tesla SMART Air Purifier Pro M-16%
5 990 Kč 4 975 Kč

CASHBACK: Získejte 1.250 Kč zpět za koupi tohoto spotřebiče (po registraci u výrobce , platí 23. 6. – 11. 7. 2021). VÍCE ZDE
Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 210 m3/h pro místnosti do 25 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro M je vybavena UV lampou, HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrem.. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. 
Tesla SMART Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S)
1 490 Kč 1 390 Kč

Vnitřní bezpečnostní 2Mpx kamera. Tesla Smart Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S) natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1920 × 1080 px, detekuje podezřelý zvuk a pohyb, umožňuje rotaci 355 ° horizontálně a až 85 ° vertikálně a má mikrofon i reproduktor pro oboustrannou komunikaci. Je vybavená infračerveným nočním viděním na vzdálenost 10 m. Záznam uložíte na MicroSD kartu nebo na cloudové úložiště.

Tesla SMART Air Purifier Mini
2 481 Kč

CASHBACK: Získejte 750 Kč zpět za koupi tohoto spotřebiče (po registraci u výrobce , platí 23. 6. – 11. 7. 2021). VÍCE ZDE
Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 120 m3/h pro místnosti 14 m2. Tesla-Smart Air Purifier Mini je vybavena HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a filtrem s aktivním uhlím. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. 
Tesla SMART Pet Feeder

Tesla SMART Pet Feeder

Hodnocení: 5
2 690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tesla Pet Feeder je chytrý dávkovač krmiva pro vašeho domácího mazlíčka. Perfektní pomocník na dálku zajistí dostatek krmiva, i když zrovna nejste doma. Objem nádoby 4 l, je snadno vyjmutelná a průhledná. Jednoduché plánovaní času krmení i velikosti porce. Jedna porce cca 10 g, krmná dávka až 10 porcí. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Wi-Fi. Vybaven záložní baterií, obsahuje mikrofon a reproduktor a tlačítko Feed pro manuální vydání porce.

Tesla SMART Air Purifier Pro L
5 983 Kč

CASHBACK: Získejte 1.500 Kč zpět za koupi tohoto spotřebiče (po registraci u výrobce , platí 23. 6. – 11. 7. 2021). VÍCE ZDE
Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 360 m3/h pro místnosti do 43 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro L je vybavena UV lampou, HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrem. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. 
Tesla SMART Pet Fountain
1 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tesla Smart Pet Fountain je chytrá fontána na vodu pro vašeho domácího mazlíčka. Zajistí dostatek čersvé a čisté vody, i když zrovna nejste doma. Objem nádrže 2,5 l, je snadná na údržbu i výměnu filtru. Propracovaný filtrační systém, cirkulace vody, filtr z organické bavlny s aktivním uhlím a pryskyřicí pro perfektně čistou vodu. Přemění vodu na měkkou, odstraní zbytkový chlór a vyfiltruje ionty těžkých kovů. Spárovatelná přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Wi-Fi.

Tesla SMART Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S)
2 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezpečnostní 2Mpx kamera s PIR senzorem. Tesla Smart Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S) natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1920 × 1080 px a širokém pozorovacím úhlu 130°, má dobíjecí baterii o kapacitě 9000 mAh a mikrofon i reproduktor pro oboustrannou komunikaci. Je vybavená spolehlivým PIR senzorem a má krytí IP65 pro ochranu před prachem a vodou. Podporuje hlasové asistenty Google Assistant a Amazon Alexa.

Tesla SMART Laser Dot Cats
999 Kč

Tesla Smart Laser Dot Cats je chytrý laser na hraní pro kočky. Laserový paprsek zajistí dostatek zábavy pro vaší kočku, i když zrovna nejste doma. Navrženo pro kočky všech plemen, stimuluje lovecký instinkt. Laser má 3 trajektorie pohybu a 3 různé režimy, možnost manuálního ovládání. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Bluetooth. Napájení ze sítě, hladké zrychlení laseru s plynulým převodem.

Tesla SMART Camera 360 (TSL-CAM-5S)
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vnitřní bezpečnostní 2Mpx kamera. Tesla Smart Camera 360 (TSL-CAM-5S) natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1920 × 1080 px, detekuje podezřelý zvuk a pohyb, umožňuje rotaci 355 ° horizontálně a až 85 ° vertikálně a má mikrofon i reproduktor pro oboustrannou komunikaci. Je vybavená infračerveným nočním viděním na vzdálenost 10 m. Záznam uložíte na MicroSD kartu nebo na cloudové úložiště.

Tesla SMART Pet Feeder Camera
3 790 Kč

Tesla Pet Feeder Camera je chytrý dávkovač krmiva pro vašeho domácího mazlíčka. Perfektní pomocník na dálku zajistí dostatek krmiva, i když zrovna nejste doma. Objem nádoby 4 l, je snadno vyjmutelná a průhledná. Jednoduché plánovaní času krmení i velikosti porce. Jedna porce cca 10 g, krmná dávka až 10 porcí. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Wi-Fi. Vybaven záložní baterií, HD kamerou s nočním viděním, mikrofonem, reproduktorem a tlačítkem Feed pro manuální vydání porce.

Tesla SMART Camera Outdoor (TSL-CAM-4S)
1 378 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Outdoorová bezpečnostní 2Mpx kamera. Tesla Smart Camera Outdoor (TSL-CAM-4S) natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1920 × 1080 px, detekuje podezřelý zvuk a pohyb a má mikrofon i reproduktor pro oboustrannou komunikaci. Je vybavená infračerveným nočním viděním na vzdálenost 10 m. Záznam uložíte na MicroSD kartu nebo na cloudové úložiště.

Tesla SMART Air Purifier Pro XL
6 984 Kč

CASHBACK: Získejte 1.750 Kč zpět za koupi tohoto spotřebiče (po registraci u výrobce , platí 23. 6. – 11. 7. 2021). VÍCE ZDE
Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 510 m3/h pro místnosti do 61 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro XL je vybavena UV lampou, HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrem. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. 
Tesla SMART Camera Mini (TSL-CAM-MINI7S)
799 Kč 790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vnitřní bezpečnostní 2Mpx kamera. Tesla Smart Camera Mini (TSL-CAM-MINI7S) natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1920 × 1080 px, detekuje podezřelý zvuk a pohyb a má mikrofon i reproduktor pro oboustrannou komunikaci. Je vybavená infračerveným nočním viděním na vzdálenost 10 m. Záznam uložíte na MicroSD kartu nebo na cloudové úložiště.

Tesla SMART Pet Fountain UV
1 690 Kč

Tesla Smart Pet Fountain UV je chytrá fontána na vodu pro vašeho domácího mazlíčka. Zajistí dostatek čersvé a čisté vody, i když zrovna nejste doma. Objem nádrže 2,5 l, je snadná na údržbu i výměnu filtru. Filtrační systémUV světlem pro eliminaci bakterií a virů, cirkulace vody, filtr z organické bavlny s aktivním uhlím a pryskyřicí pro perfektně čistou vodu. Přemění vodu na měkkou, odstraní zbytkový chlór a vyfiltruje ionty těžkých kovů. Spárovatelná přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Wi-Fi.

Značka Tesla nabízí širokou nabídku smart produktů a řešení. Zákazník si pořídí kompletní ekosystém chytré domácnosti, kdy pak přes jedinou aplikaci ovládá vše od bezpečnostních kamer přes klimatizaci po čističku vzduchu.

Aplikace Tesla je kompletně v českém jazyce.

Značka Tesla nabízí širokou nabídku smart produktů a řešení. Zákazník si pořídí kompletní ekosystém chytré domácnosti, kdy pak přes jedinou aplikaci ovládá vše od bezpečnostních kamer přes klimatizaci po čističku vzduchu.

Aplikace Tesla je kompletně v českém jazyce.