-16%
Tesla SMART Air Purifier Pro M
6x

Tesla SMART Air Purifier Pro M

5 990 Kč
4 990 Kč

Další nabídka za 4 990 Kč

Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 210 m3/h pro místnosti do 25 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro M je vybavena UV lampou, HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrem.. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. 

Od prodejce MALL
-21%
Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C
9x

Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C

3 790 Kč
2 990 Kč

Další nabídka za 3 790 Kč

Tesla Pet Feeder Camera je chytrý dávkovač krmiva pro vašeho domácího mazlíčka. Perfektní pomocník na dálku zajistí dostatek krmiva, i když zrovna nejste doma. Objem nádoby 4 l, je snadno vyjmutelná a průhledná. Jednoduché plánovaní času krmení i velikosti porce. Jedna porce cca 10 g, krmná dávka až 10 porcí. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Wi-Fi. Vybaven záložní baterií, HD kamerou s nočním viděním, mikrofonem, reproduktorem a tlačítkem Feed pro manuální vydání porce.

Od prodejce MALL
Tesla SMART Tesla polštář Smart Heating Pillow

Tesla SMART Tesla polštář Smart Heating Pillow

2 490 Kč

Chytrý polštář. Monitoring spánku. Prohřívání krční páteře pomocí technologie FIR. Zabudované reproduktory pro přehrávání bílého šumu, podcastu nebo oblíbené muziky. Časovač. Pratelný potah. Aplikace Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS. Bluetooth připojení.

Partner: CZC.CZ
Tesla SMART Laser Dot Cats
14x

Tesla SMART Laser Dot Cats

999 Kč
890 Kč

Další nabídka za 899 Kč

Tesla Smart Laser Dot Cats je chytrý laser na hraní pro kočky. Laserový paprsek zajistí dostatek zábavy pro vaší kočku, i když zrovna nejste doma. Navrženo pro kočky všech plemen, stimuluje lovecký instinkt. Laser má 3 trajektorie pohybu a 3 různé režimy, možnost manuálního ovládání. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Bluetooth. Napájení ze sítě, hladké zrychlení laseru s plynulým převodem.

Od prodejce MALL
Tesla SMART Cat Toilet
1x

Tesla SMART Cat Toilet

15 990 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Tesla Smart Cat Toilet je samočistící záchod určený pro kočky. Disponuje automatickou detekcí použití a filtrací steliva, integrovanou vahou pro přehled o aktuální váze kočky a 3litrovým zásobníkem. Wi-Fi připojení, doprovodná aplikace pro snadné ovládání a přehled. Nastavení denního a nočního režimu, automatické nebo manuální čištění. Hmotnost 8kg, snadná manipulace, elegantní design.

Od prodejce MALL
-18%
Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4
2x

Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4

2 690 Kč
2 190 Kč

Tesla Pet Feeder je chytrý dávkovač krmiva pro vašeho domácího mazlíčka. Perfektní pomocník na dálku zajistí dostatek krmiva, i když zrovna nejste doma. Objem nádoby 4 l, je snadno vyjmutelná a průhledná. Jednoduché plánovaní času krmení i velikosti porce. Jedna porce cca 10 g, krmná dávka až 10 porcí. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Wi-Fi. Vybaven záložní baterií, obsahuje mikrofon a reproduktor a tlačítko Feed pro manuální vydání porce.

Od prodejce MALL
Tesla SMART Camera 360 Baby, šedá

Tesla SMART Camera 360 Baby, šedá

1 590 Kč
1 519 Kč
Novinka

Vnitřní bezpečnostní 2Mpx kamera. Tesla Smart Camera 360 Baby natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1920 × 1080 px, detekuje podezřelý zvuk a pohyb, umožňuje rotaci 355 ° horizontálně a až 85 ° vertikálně a má mikrofon i reproduktor pro oboustrannou komunikaci. Je vybavená infračerveným nočním viděním na vzdálenost 10 m. Záznam uložíte na MicroSD kartu nebo na cloudové úložiště.

Od prodejce MALL
-23%
Tesla SMART Pet Fountain UV 2,5 l
2x

Tesla SMART Pet Fountain UV 2,5 l

1 690 Kč
1 290 Kč

Další nabídka za 1 690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tesla Smart Pet Fountain UV je chytrá fontána na vodu pro vašeho domácího mazlíčka. Zajistí dostatek čersvé a čisté vody, i když zrovna nejste doma. Objem nádrže 2,5 l, je snadná na údržbu i výměnu filtru. Filtrační systémUV světlem pro eliminaci bakterií a virů, cirkulace vody, filtr z organické bavlny s aktivním uhlím a pryskyřicí pro perfektně čistou vodu. Přemění vodu na měkkou, odstraní zbytkový chlór a vyfiltruje ionty těžkých kovů. Spárovatelná přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Wi-Fi.

Od prodejce MALL
Tesla SMART Pet Feeder Spin

Tesla SMART Pet Feeder Spin

1 490 Kč
Novinka

Tesla Pet Feeder Spin je chytrý dávkovač krmiva pro psy i kočky. Perfektní pomocník na dálku zajistí dostatek krmiva, i když zrovna nejste doma. Velký zásobník až pro 6 porcí, funkce plánovaní času krmení na dálku, objem jedné přihrádky 170 ml. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Bluetooth. Vybaven záložní baterií, přehledný displej i pro manuální ovládání.

Od prodejce MALL
-33%
Tesla SMART Pet Fountain 2,5 l
2x

Tesla SMART Pet Fountain 2,5 l

1 490 Kč
990 Kč

Další nabídka za 1 290 Kč

Tesla Smart Pet Fountain je chytrá fontána na vodu pro vašeho domácího mazlíčka. Zajistí dostatek čersvé a čisté vody, i když zrovna nejste doma. Objem nádrže 2,5 l, je snadná na údržbu i výměnu filtru. Propracovaný filtrační systém, cirkulace vody, filtr z organické bavlny s aktivním uhlím a pryskyřicí pro perfektně čistou vodu. Přemění vodu na měkkou, odstraní zbytkový chlór a vyfiltruje ionty těžkých kovů. Spárovatelná přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Wi-Fi.

Od prodejce MALL
Tesla SMART Smart Aroma Diffuser

Tesla SMART Smart Aroma Diffuser

1 290 Kč

Další nabídka za 1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Smart Aroma Diffuser od značky Tesla se sedmi nastavitelnými barvami LED světel do vaší domácnosti produkuje velmi jemnou mlhu. Nepřetržitě vydrží 5 hodin a díky chytré funkci se sám vypne při nedostatku vody.

Od prodejce MALL
Tesla SMART Pet Fountain Filter
6x

Tesla SMART Pet Fountain Filter

149 Kč
Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Náhradní filtr Pet Fountain Filter od Tesla Smart pro chytré fontány na vodu Tesla Smart Pet Fountain a Tesla Smart Pet Fountain UV pro kočky a psy. Balení obsahuje 2 sady filtrů pro až dvouměsíční provoz chytré fontány na vodu.

Od prodejce MALL

Značka Tesla nabízí širokou nabídku smart produktů a řešení. Zákazník si pořídí kompletní ekosystém chytré domácnosti, kdy pak přes jedinou aplikaci ovládá vše od bezpečnostních kamer přes klimatizaci po čističku vzduchu.

Aplikace Tesla je kompletně v českém jazyce.