10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Tesla SMART Air Purifier Pro M Tesla SMART Toothbrush Sonic TS200 Black
Tesla SMART Air Purifier Pro M

Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 210 m3/h pro místnosti do 25 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro M je vybavena UV lampou, HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrem.. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. 

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 3 190 Kč
Tesla SMART Toothbrush Sonic TS200 Black Tesla SMART Toothbrush Sonic TS200 Black
Tesla SMART Toothbrush Sonic TS200 Black

Elektrický zubní kartáček, sonický, 2 minutový časovač, 42 000 kmitů za minutu, 4 režimy čištění, vodotěsný (IPX7), Bluetooth rozhraní. V balení: 1× kartáček, 3× hlavice, 1× nabíječka.

můžete mít 6.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Tesla SMART Toothbrush Sonic TS200 White Tesla SMART Toothbrush Sonic TS200 Black
Tesla SMART Toothbrush Sonic TS200 White

Elektrický zubní kartáček, sonický, 2 minutový časovač, 42 000 kmitů za minutu, 4 režimy čištění, vodotěsný (IPX7), Bluetooth rozhraní. V balení: 1× kartáček, 3× hlavice, 1× nabíječka.

můžete mít 6.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Tesla SMART Toothbrush Sonic TS200 Pink Tesla SMART Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S)
Tesla SMART Toothbrush Sonic TS200 Pink

Elektrický zubní kartáček, sonický, 2 minutový časovač, 42 000 kmitů za minutu, 4 režimy čištění, vodotěsný (IPX7), Bluetooth rozhraní. V balení: 1× kartáček, 3× hlavice, 1× nabíječka.

můžete mít 6.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Tesla SMART Camera 360 (2022) Tesla SMART Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S)
Tesla SMART Camera 360 (2022)

Detekuje nezvyklý pohyb a zvuk a ihned zahájí natáčení – chytrá kamera TESLA Smart Camera 360 (2022) pořizuje Full HD videa i se zvukem a ukládá je na microSD kartu, cloud nebo NVR. Ochrání váš domov, zachová váš přehled o dění v domácnosti ve vaší nepřítomnosti. Ovládání je skrze aplikaci TESLA Smart, přes kameru můžete dokonce i promluvit.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S) Tesla SMART Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S)
Tesla SMART Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S)

Bezpečnostní 2Mpx kamera s PIR senzorem. Tesla Smart Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S) natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1920 × 1080 px a širokém pozorovacím úhlu 130°, má dobíjecí baterii o kapacitě 9 600 mAh a mikrofon i reproduktor pro oboustrannou komunikaci. Je vybavená spolehlivým PIR senzorem a má krytí IP65 pro ochranu před prachem a vodou. Podporuje hlasové asistenty Google Assistant a Amazon Alexa.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Camera Baby B250 Tesla SMART Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S)
Tesla SMART Camera Baby B250

Chytrá dětská chůvička Tesla Smart Camera Baby B250 natáčí ve vylepšeném rozlišení 2304×1296 px, detekuje zvuk a pohyb, umožňuje ovládat otáčení a naklápění kamery v horizontální i vertikální ose a má mikrofon i reproduktor pro oboustrannou komunikaci. Je vybavená infračerveným nočním viděním na vzdálenost 10 m. Wi-Fi připojení, monitoring teploty i vlhkosti v místnosti, doprovodná aplikace.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S) Tesla SMART Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S)
Tesla SMART Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S)

Vnitřní bezpečnostní 2Mpx kamera. Tesla Smart Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S) natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1920 × 1080 px, detekuje podezřelý zvuk a pohyb, umožňuje rotaci 355 ° horizontálně a až 85 ° vertikálně a má mikrofon i reproduktor pro oboustrannou komunikaci. Je vybavená infračerveným nočním viděním na vzdálenost 10 m. Záznam uložíte na MicroSD kartu nebo na cloudové úložiště.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Camera Outdoor 2K Tesla SMART Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S)
Tesla SMART Camera Outdoor 2K

Detekuje nezvyklý pohyb a zvuk a ihned zahájí natáčení – chytrá venkovní kamera TESLA Smart Camera Outdoor 2K pořizuje v 4Mpx rozlišení videa i se zvukem a ukládá je na microSD kartu, cloud nebo NVR. Ochrání okolní prostředí vašeho domova, zachová váš přehled o dění na pozemku ve vaší nepřítomnosti. Ovládání je skrze aplikaci TESLA Smart, přes kameru můžete dokonce i promluvit.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Thermostatic Valve TV100 Tesla SMART Thermostatic Valve TV100
Tesla SMART Thermostatic Valve TV100

Tesla Smart termostatická hlavice TV100 pro inteligentní vytápění radiátory včetně vzdáleného řízení. Rychlá změna teploty přímo na hlavicidálkové bezdrátové ovládání pomocí doprovodné mobilní aplikace Tesla Smart. Bezdrátové připojení ZigBee IEEE, prázdninový režim, automatický a manuální režim, ecorežim, offset teploty, detekce otevřeného okna pro dosažení úspor, automatizace závislá na poloze a další funkce. Podpora hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Cat Toilet Spare Bag 40x Tesla SMART Thermostatic Valve TV100
Tesla SMART Cat Toilet Spare Bag 40x

Náhradní pytlíky do Tesla Smart Cat toilet značky Tesla SMART. V balení 2× role po 20ks.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Pet Feeder Spin Tesla SMART Thermostatic Valve TV100
Tesla SMART Pet Feeder Spin

Tesla Pet Feeder Spin je chytrý dávkovač krmiva pro psy i kočky. Perfektní pomocník na dálku zajistí dostatek krmiva, i když zrovna nejste doma. Velký zásobník až pro 6 porcí, funkce plánovaní času krmení na dálku, objem jedné přihrádky 170 ml. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Bluetooth. Vybaven záložní baterií, přehledný displej i pro manuální ovládání.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Heater HTR300 Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C
Tesla SMART Heater HTR300

Chytré vytápění. Způsob vytápění PTC. Výkon 2000 W. 2 režimy vytápění a režim ventilace. Časovač 1–12 h. Podpora Wi-Fi 2,4 GHz. Možnost ovládání aplikací Tesla Smart. Kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa. Hlučnost 53 dB. Rozměry 230 × 230 × 700 mm. Délka přívodního kabelu 1,5 m.

můžete mít 6.10.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C
Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C

Tesla Pet Feeder Camera je chytrý dávkovač krmiva pro vašeho domácího mazlíčka. Perfektní pomocník na dálku zajistí dostatek krmiva, i když zrovna nejste doma. Objem nádoby 4 l, je snadno vyjmutelná a průhledná. Jednoduché plánovaní času krmení i velikosti porce. Jedna porce cca 10 g, krmná dávka až 10 porcí. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Wi-Fi. Vybaven záložní baterií, HD kamerou s nočním viděním, mikrofonem, reproduktorem a tlačítkem Feed pro manuální vydání porce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Fish Feeder Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C
Tesla SMART Fish Feeder

Tesla Smart Fish Feeder je chytrý dávkovač krmiva pro akvarijní ryby a vodní živočichy. Perfektní pomocník na dálku zajistí dostatek krmiva, i když zrovna nejste doma. Zásobník o obsahu 200 ml vhodný pro granulovaná i vločková krmiva, jednoduché plánovaní času krmení i velikosti porce. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Bluetooth. Velký integrovaný LCD displej, možnost manuálního ovládání.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4 Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4
Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4

Tesla Pet Feeder je chytrý dávkovač krmiva pro vašeho domácího mazlíčka. Perfektní pomocník na dálku zajistí dostatek krmiva, i když zrovna nejste doma. Objem nádoby 4 l, je snadno vyjmutelná a průhledná. Jednoduché plánovaní času krmení i velikosti porce. Jedna porce cca 10 g, krmná dávka až 10 porcí. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Wi-Fi. Vybaven záložní baterií, obsahuje mikrofon a reproduktor a tlačítko Feed pro manuální vydání porce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART T2KYD43 - 109cm Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4
Tesla SMART T2KYD43 - 109cm

Televize LED s rozlišením 4K (3840 × 2160 px). Úhlopříčka 43"/108 cm. SMART TV s OS Android TV 9.0. Technologie HDR10, Dolby Audio. Wi-Fi. Bluetooth.

můžete mít 6.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Tesla SMART Plug 3x Bundle Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4
Tesla SMART Plug 3x Bundle

3 chytré zásuvky Tesla SMART Plug 3× Bundle pro snadné nastavení automatického spínání. Možnost vzdáleného ovládání skrze doprovodnou mobilní aplikaci, nastavení automatizací, zobrazují aktuální i dlouhodobou spotřebu energie. Podpora hlasového asistenta Google Assistant a Amazon Alexa. Kompatibilní s platformou Tuya, aplikace Tesla Smart

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Laser Dot Cats Tesla SMART Cat Toilet Silicone Pad
Tesla SMART Laser Dot Cats

Tesla Smart Laser Dot Cats je chytrý laser na hraní pro kočky. Laserový paprsek zajistí dostatek zábavy pro vaší kočku, i když zrovna nejste doma. Navrženo pro kočky všech plemen, stimuluje lovecký instinkt. Laser má 3 trajektorie pohybu a 3 různé režimy, možnost manuálního ovládání. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Bluetooth. Napájení ze sítě, hladké zrychlení laseru s plynulým převodem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Cat Toilet Silicone Pad Tesla SMART Cat Toilet Silicone Pad
Tesla SMART Cat Toilet Silicone Pad

Náhradní silikonová podložka do chytré kočičí toalety Tesla Smart Cat Toilet.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Switch Tesla SMART Cat Toilet Silicone Pad
Tesla SMART Switch

Chytrý Wi-Fi vypínač Tesla Smart Switch, se kterým můžete rozsvěcet a zhasínat na dálku. Spárování skrze připojení Wi-Fimobilní aplikací pro Android i iOS, možnost nastavení automatických scénářů. Kompatibilní s asistenty Amazon Alexa a Google Assistant, připojení jednoho obvodu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Pet Fountain 2 l Tesla SMART Pet Fountain 2 l
Tesla SMART Pet Fountain 2 l

Tesla Smart Pet Fountain je chytrá fontána na vodu pro vašeho domácího mazlíčka. Zajistí dostatek čersvé a čisté vody, i když zrovna nejste doma. Objem nádrže 2 l, je snadná na údržbu i výměnu filtru. Propracovaný filtrační systém, cirkulace vody, filtr z organické bavlny s aktivním uhlím a pryskyřicí pro perfektně čistou vodu. Přemění vodu na měkkou, odstraní zbytkový chlór a vyfiltruje ionty těžkých kovů. Spárovatelná přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Wi-Fi.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Heating Pillow Tesla SMART Pet Fountain 2 l
Tesla SMART Heating Pillow

Zmonitoruje váš spánek, zahřeje bolavou krční páteř – chytrý polštář TESLA Heating Pillow se stane vaším úžasným prostředníkem k dosažení co nejkvalitnějšího spánku. Díky zabudovaným reproduktorům si můžete skrze polštář pustit před spaním hudbu. Časovač zajistí, aby se polštář po určité době sám uvedl do OFF stavu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART ZigBee Hub Tesla SMART Pet Fountain 2 l
Tesla SMART ZigBee Hub

Centrální jednotka Tesla Smart ZigBee Hub pro správu chytré domácnosti ZigBee. Kompatibilní s mobilní aplikací Tesla Smart pro Android i iOS a platformou Tuya, připojení Wi-Fi 2,4 GHz pro připojení ZigBee zařízení s domácí Wi-Fi.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Značka Tesla nabízí širokou nabídku smart produktů a řešení. Zákazník si pořídí kompletní ekosystém chytré domácnosti, kdy pak přes jedinou aplikaci ovládá vše od bezpečnostních kamer přes klimatizaci po čističku vzduchu.

Aplikace Tesla je kompletně v českém jazyce.