TETRACHEMA Fixinela plus ECO 500 ml
48 Kč

Fixinela plus ECO - ekologický čistič na velmi znečištěné plochy. Odstraňuje rez, vodní kámen a jiné usazeniny vhodný na zastaralou špínu . Rozpouští usazeniny z vodního a močového kamene. Přípravek je určený na čistění umyvadel, van, obkladaček, WC mís a podlah.

TETRACHEMA Fixinela WC DESI 500 ml
52 Kč

Fixinela Desi WC tekutý čisticí a dezodorační prostředek.  Čistí a odstraňuje nežádoucí pachy na hygienických zařízeních. Čistí těžce dostupná místa, rozpouští močový a vodní kámen, dezinfikuje.

TETRACHEMA Fixinela toilette čistič usazenin 85 g
24 Kč

Fixinela toilette čistič usazenin – přípravek na čištění WC mís od vodního kamene. Doporučujeme použití v průmyslu, ve službách, domácnostech, ve školství, zdravotnictví, hotelnictví a pod. Návod k použití:  Obsah sáčku nasypte do WC mísy a nechte působit podle intenzity znečištění vodním kamenem.

TETRACHEMA Fixinela WC tekutý čistič 750 ml ocean
40 Kč

Fixinela WC tekutý čistič - vysoce účinný tekutý čistící prostředek obsahující anorganickou kyselinu a účinné tenzidy, odstraňuje vodní kámen, rez a jiné usazeniny, slouží na čistění WC mís, keramických obkladů, van, umyvadel, podlah, skel v zdravotních a výrobních zařízení, má vysoký čistící účinek

TETRACHEMA Fixinela WC extra silná 750 ml
42 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fixinela WC Gel extra silný – přípravek prvotřídní kvality na čištění sanitární keramiky čistič WC odstraňuje vodní kámen a rez v každé toaletě působí dlouho i na svislém povrchu i pod vodou odstraňuje rez a vodní kámen, zažranou špínu

TETRACHEMA Diava cleaner na nábytek 330 ml
54 Kč

Diava Cleaner 330 ml přípravek určený na moderní nábytek, odstrańuje prach, čistí šmouhy a otisky, nemastí čištěný povrch..Čistí a odstraňuje prach ze všech druhů nábytku s výjimkou nábytku z přírodního dřeva. Obnovuje lesk a odstraňuje prach.

TETRACHEMA Diava multifunkční přípravek 330 ml
51 Kč

Diava multifunkční čistí a odstraňuje prach z různých povrchů (kov, sklo, lakované a mořené dřevo). Lehce a bez námahy leští všechny druhy povrchů ve vaší domácnosti obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu příjemná vůně pro vaši domácnost.

TETRACHEMA Fixinela Antikalk comfort 0,5 l na vodní kámen
61 Kč

Fixinela Antikalk comfort 0,5 l na vodní kámen s rozprašovačem. kyselý čistící prostředek na umyvadla, vany, sprchové kouty, výlevky, vodovodní baterie, WC mísy, obkladačky, keramické dlaždice, nerezové dřezy. Odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny, rez. Zanechává dokonalou čistotu. Pozor!

TETRACHEMA Fixinela perfekt na spáry 500 ml
59 Kč

Fixinela perfekt na spáry 500 ml s mechanickým rozprašovačem. Je speciální čistič na spáry, který spárám vrací původní barvu. Také odstraňuje vodní kámen z umyvadel, van, vodovodních baterií, obkladaček a dlažby.