TETRACHEMA Fixinela plus ECO 500 ml
48 Kč

Fixinela plus ECO - ekologický čistič na velmi znečištěné plochy. Odstraňuje rez, vodní kámen a jiné usazeniny vhodný na zastaralou špínu . Rozpouští usazeniny z vodního a močového kamene. Přípravek je určený na čistění umyvadel, van, obkladaček, WC mís a podlah.

TETRACHEMA Fixinela WC DESI 500 ml
52 Kč

Fixinela Desi WC tekutý čisticí a dezodorační prostředek.  Čistí a odstraňuje nežádoucí pachy na hygienických zařízeních. Čistí těžce dostupná místa, rozpouští močový a vodní kámen, dezinfikuje.

TETRACHEMA Fixinela Antikalk comfort 0,5 l na vodní kámen
61 Kč

Fixinela Antikalk comfort 0,5 l na vodní kámen s rozprašovačem. kyselý čistící prostředek na umyvadla, vany, sprchové kouty, výlevky, vodovodní baterie, WC mísy, obkladačky, keramické dlaždice, nerezové dřezy. Odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny, rez. Zanechává dokonalou čistotu. Pozor!

TETRACHEMA Diava cleaner na nábytek 330 ml
54 Kč

Diava Cleaner 330 ml přípravek určený na moderní nábytek, odstrańuje prach, čistí šmouhy a otisky, nemastí čištěný povrch..Čistí a odstraňuje prach ze všech druhů nábytku s výjimkou nábytku z přírodního dřeva. Obnovuje lesk a odstraňuje prach.

TETRACHEMA Diava multifunkční přípravek 330 ml
51 Kč

Diava multifunkční čistí a odstraňuje prach z různých povrchů (kov, sklo, lakované a mořené dřevo). Lehce a bez námahy leští všechny druhy povrchů ve vaší domácnosti obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu příjemná vůně pro vaši domácnost.