Thermofocus Teploměr bezkontaktní VisioFocus MINI 06700

Thermofocus Teploměr bezkontaktní VisioFocus MINI 06700

1 488 Kč
1 288 Kč

Bezkontaktní teploměr VisioFocus MINI značky Thermofocus je ideální pomocník do každé domácnosti nejen s dětmi. Můžete s ním měřit teplotu celé rodiny a především u dětí oceníte to, že jej nemusíte během měření budit, stačí teploměr zaměřit na čelo. Teplotu promítá přímo na čele nebo jiném povrchu či předmětu.

Od prodejce MALL
Thermofocus Teploměr bezkontaktní VisioFocus 06400
64x

Thermofocus Teploměr bezkontaktní VisioFocus 06400

2 399 Kč
2 190 Kč

Unikátní bezkontaktní teploměr VisioFocus je jediný teploměr s možností projekce teploty přímo na čele či jiné části těla se současnou kontrolou správnosti měření – díky jedinečnému a patentovanému optickému zaměřovacímu systému. Ideální pro měření tělesné teploty u dětí, ale i dospělých 5v1 (měření tělesné teploty jakož i teploty okolí, vzduchu, koupele, tekutin, jídla a předmětů).

Od prodejce MALL

Italská společnost Tecnimed se zaměřuje na navrhování a výrobu elektrických a elektronických zařízení, se specializací na ochranu zdraví. Jednou z hlavních oblastí, kterou se tato firma zabývá, je výroba a distribuce bezkontaktních teploměrů Thermofocus. V této oblasti má firma Tecnimed mnohaleté zkušenosti a díky realizaci nejrůznějších projektů získala na své výrobky patenty, které byly rozšířeny na mezinárodní úroveň.

Filozofií této společnosti je stanovena ve 3 bodech: zacílení na potřeby zákazníků, výzkumná a vývojová činnost vycházející z potřeb zákazníků a „vyrobeno v Itálii“.