Tigernu Dámský studentský batoh 3090B Růžový 22,5 l
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Potřebujete prostorný elegantní batoh pro Vaše věci, ale při tom nechcete zapadnout do nudné šedi? Máme pro skvělou nabídku! Tento růžový batoh Tigernu Vám nabídne dostatek prostoru spojený s nutnou dávkou originality a nepřehlédnutelnosti.

Tigernu Unisex studentský batoh 3200 Červený
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud chcete dostatek úložného místa, ale nebaví Vás vláčet velké batohy, je této kousek přesně pro Vás. Navíc díky červenému provedení se nemusíte obávat, že byste zanikli v davu. Osvědčené rozvržení zajišťuje dostatek prostoru pro uložení všeho potřebného.

Tigernu Dámský městský batoh 3599 Wine red 21 l
1 099 Kč

Máte strach z kapsářů, ale i tak chcete vypadat elegantně? Máme pro Vás skvělou volbu! Zkuste tento batoh Tigernu, který se s problematikou zlodějů zabývá. Z venku byste ani nepoznali, jak se dostat do tohoto batohu. A přesně o to jde!

Tigernu Dámský městský batoh 3825 Pink 14 l
899 Kč

Hledáte malý elegantní batoh, který se skvěle hodí na výlety do města, i mimo něj? Pak je pro Vás tento batoh skvělou volbou! Tento batoh Vám i přes kompaktní rozměry nabídne dostatek místa pro všechny Vaše věci!

Tigernu Dámský studentský batoh 3508 Red 18l
999 Kč

Dámský batoh od firmy Tigernu je dalším důkazem, že i praktické batohy mohou být stylové. Navíc se díky červené barvě nemusíte bát, že byste v záplavě černé a šedé zapadli.

Tigernu Dámský volnočasový batoh 3249 Fialový 17,5l
599 Kč

Super dámský batoh v nekonvenčním fialovém provedení Vás jistě nenechá zapadnout v davu. Jeho barva nechá prozářit jakýkoliv moderní outfit. Jeho předností je také vysoká praktičnost, kterou ocení každý, který cílí na vysokou efektivitu.

Tigernu Pánský studentský batoh 3090 Šedý
1 199 Kč

Pokud patříte mezi vyznavače klasických barev jakou je šedá nebo černá, ale rádi si dopřejete moderní batoh s osobitým stylem, je právě tento kousek od firmy Tigernu přesně pro Vás. Elegance zde není na úkor praktičnosti.

Tigernu Unisex městský batoh 3599 Silver grey 21 l
1 299 Kč

Kapsáři se Vám sami budou vyhýbat velkým obloukem! Bojíte se o své věci? V této době Vás zcela chápeme. A přesně proto jsme do naši nabídky zařadili tento moderní batoh s kvalitní konstrukcí proti zlodějům.

Tigernu Unisex studentský batoh 3032C Černý
1 299 Kč

Černý batoh Tigernu má díky velikosti svého úložného prostoru využití především jako studentský batoh, ale černý vzhled mu dodává eleganci, a tak je vhodnou volbou i do města nebo do práce. Hlavní kapsa je vybavena vnitřním dělením na notebook a zamezí tak vzniku chaosu ve vašich věcech.

Tigernu Unisex studentský batoh 3090B Černý 22,5 l
1 299 Kč

Potřebujete prostorný batoh pro Vaše věci, ale při tom nechcete nevzhledný obdélník bez špetky vkusu? Pak jste tu správně! Batohy Tigernu Vám nabídnou dostatek prostoru spojený s nutnou dávkou elegance.V každé z velkých kapes najdete užitečný pořadač pro přehlednost ve Vašich věcech.