Tiniana Náramek z lávových kamenů a tygří oko premium
1 029 Kč

Tento luxusní náramek je vyrobený z lávových kamenů a tygřího oka, Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže. Tygří oko je pto svého nositele talismanem a chrání ho před všemi formami nebezpečí.

Tiniana Náramek z lávových kamenů duble ve stříbrné barvě premium
910 Kč

Tento luxusní  náramek je vyrobený z lávových kamenů a zdobí jej motiv double  Lebky ve stříbrné barvě. Motiv lebky značí v symbolice život a smrt, což energeticky nám dodává vnitřní pocit odvahy a síly. Náramek je vhodným módním doplňkem pro muže.

Tiniana Náramek z lávových kamenů duo s korunkou
620 Kč

Jedná se 2 náramky, jako set, každý z páru nosí jeden. Náramek je vyrobený z lávových kamenů a zdobí jej Korunka . Tento energetický náramek je obrovskou zásobárnou pozitivní energie. Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže.

Tiniana Náramek z lávových kamenů Leopard ve stříbrné barvě
165 Kč

Tento náramek je vyrobený z lávových kamenů a zdobí jej  hlava LEOPARDA VE stříbrné barvě. Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže. Tento energetický náramek je obrovskou zásobárnou pozitivní energie. Odráží vše negativní a maximálně posiluje vaše kladné vlastnosti.

Tiniana Náramek z lávových kamenů liška ve stříbrné barvě
182 Kč

Tento  náramek je vyrobený z lávových kamenů a zdobí jej hlava  Lišky ve stříbrné barvě. Liška  značí v chytrost, což energeticky nám dodává vnitřní pocit odvahy a inteligence. Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže.

Tiniana Náramek z lávových kamenů s ametisem a budhou ve stříbrné barvě
356 Kč

Náramek je vyrobený z lávových kamenů a zdobí jej  hlava Budhy ve stříbrné barvě. Tento energetický náramek je obrovskou zásobárnou pozitivní energie. Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže. Ametist odráží vše negativní a maximálně posiluje vaše kladné vlastnosti.

Tiniana náramek z lávových kamenů ve zlaté barvě
244 Kč

Náramek je vyrobený z lávových kamenů a tygřího oka, Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže. Tygří oko je pto svého nositele talismanem a chrání ho před všemi formami nebezpečí.

Tiniana Náramek z lávových kamenů z lebkou ve stříbrné barvě
182 Kč

Tento  náramek je vyrobený z lávových kamenů a zdobí jej motiv  Lebky ve stříbrné barvě. Motiv lebky značí v symbolice život a smrt, což energeticky nám dodává vnitřní pocit odvahy a síly. Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže.