Trismoka caffé Brasil 1 Kg zrnková káva
499 Kč

Směs kávy Brasil je směsí kávy 70% arabika a 30% robusta se středním až nižším obsahem kofeinu. Ten kdo vybírá kávu Trismoka Brasil má rád krémovou kávu s dlouho trvající persistentní chutí a pevným tělem. Lehká hořkost a na konci jsou v chuti cítit oříšky a mandle.


Trismoka caffé Caffé Panama 450 g zrnková káva
390 Kč

Jednodruhová 100% arabika pocházející z Panamy. Sběr kávy probíhá v regionu Piedra de Candela ve výšce 1 700 m. Odrůda arabiky Bourbon a Catuai patří mezi nejoblíbenější druhy kávy arabiky ve střední evropě. Sběr kávy probíhá ručeně a čištění kávy probíhá mokrou metodou.


Trismoka caffé Costa Rica 450g zrnková káva
390 Kč

Jednodruhová 100% arabika z regionu Tarrazu na Kostarice.Teplota a vlhkost této oblasti je skvělá pro podmínky pro pěstování kávy. V kávě můžete cítit sladké citrusy a hořkou čokoládu s vůní pepře. Odrůda arabiky Caturra a Catuai. Sběr kávy probíhá ručeně a čištění kávy probíhá mokrou metodou.


Trismoka caffé Degustazione 1 Kg zrnková káva
529 Kč

Směs kávy Degustazione je směsí kávy 80% arabika a 20% robusta. Káva pochází z Kolumbie, Guatemali a Brazílie. Je vhodná pro přípravu jak v automatickém kávovaru tak pákovém přístroji. Příjemnou krému, nízký obsah kofeinu, lehkou chuť citrusu a dochuť na jazyku po hořké čokoládě.


Trismoka caffé Gourmet 100 1 Kg zrnková káva
649 Kč

100% kávy arabika pocházející z Centrální Ameriky, Afriky a Indie. Arabika z Indie je ukázkou skvělé a chuti, kterou v každé kávě nenajdete. Pro arabiku je typická nízká kréma a výraznější acidita. Vhodná pro přípravu originálního italského espressa.


Trismoka caffé Italia 1 Kg zrnková káva
445 Kč

Směs kávy Italia je směsí kávy 50% arabika a 50% robusta s vyváženým obsahem kofeinu. Káva pochází z výběrových produkcí z Brazílie, Kolumbie, Konga, Guatemaly a Robusta z Indie. T Káva se hodí jak do plnoautomatických kávovarů tak do pákových kávovarů.