Tuliiitka Tulííítko šedý Mazlík, Minky 152 cm
2 190 Kč

Tulííítko s měkkým potahem a výborné k mazlení :)

TULIIITKO nám pomáhá……

• zajistit optimální držení těla díky správné poloze při odpočinku • rozložit tělesnou hmotnost při lehu a tím snížit tlak na opěrné body, předchází přetěžování a deformacím páteře • opora kloubů a uvolnění svalů podé…

Tuliiitka Tulííítko Korálový čtyřlístek 152 cm
1 790 Kč

Barva která je nyní žádána a velmi populární. – Čtyřlístek jako symbol štěstí – tento je trošku jiný..a tak vám zaručí maximální komfort. Krásná barva, která rozzáří kde jaký pokoj a naplní ho pozitivní energií.

Tuliiitka Tulííítko Relax, Zelené 152 cm
1 790 Kč

Tulííítko zelené – Je barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje. Působí uklidňujícím dojmem a pohled na zelenou barvu napomáhá regeneraci a načerpání nové síly. Lidé mající rádi tuto barvu budou více ochotní rozdávat lásku a pomáhat motivovat ostatní.

Tuliiitka Tulííítko Pomněnka 152 cm
1 790 Kč

Tulííítko Pomněnka – slovensky „nezábudka lesná", německy „das Vergissmeinnicht" a anglicky „forget-me-not" (poslední dvě označení jsou v přímém překladu „Nezapomeň-na-mne").

Tuliiitka Tulííítko, Květ Života 152 cm
1 790 Kč

Tulííítko s krásným vzorem. Délka: 152 cm, šířka polštářů: 30 cm, hmotnost: 1,2 kg

Gramáž látky je 145 g/m

  • Vnější (barevná) látka: Složení 100% bavlna. Praní na 40 stupňů. Bavlněná látka je vyrobena v České Republice.
Tuliiitka Tulííítko Starorůžové 152 cm
1 790 Kč

Starorůžová barva v interiéru..

..pro mnohé z nás je tato představa možná zcela nepřijatelná, ale ti,kteří už tuto barvu vyzkoušeli, zjistili, že růžová už dávno nepatří jen do dívčích pokojů. Tato barva patří mezi pastelové barvy a je trendy.

Tuliiitka Cestovní Polštářek Kostička Květ Života
490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální cestovní polštář Květ života, vhodný do stanu, auta, autobusu, pod hlavu, pod nohy, pod záda, v létě na deku k vodě. Prostě kam jen chcete :)

délka cca 45cm šířka cca 16cm, uprostřed 10cm

 

látka: Složení 100% bavlna. Praní na 40 stupňů.

Tuliiitka Cestovní polštářek Kostička, Zelený puntík
490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální cestovní polštář Kostička, vhodný do stanu, auta, autobusu, pod hlavu, pod nohy, pod záda, v létě na deku k vodě. Prostě kam jen chcete :)

délka cca 45cm šířka cca 16cm, uprostřed 10cm

 

látka: Složení 100% bavlna. Praní na 40 stupňů.

Tuliiitka Tulííítko Čičmany červené 152 cm
1 790 Kč

"Autory zajímavých a esteticky hodnotných děl nemusí být vždy nutně pouze umělci. Mnohé výtvory, které dnes obdivujeme a snažíme se je obnovit a uchovat pro další generace, jsou výsledkem tvořivé lidové činnosti.

Tuliiitka Tulííítko Hnědé hvězdy 152 cm
1 790 Kč

Hnědé hvězdy – Hnědá barva symbolizuje teplo domova. V kombinaci s dekorem jemných hvězdiček nemůže být vhodnější varianty pro spokojený spánek. Hnědé tulííítko a bílé hvězdy, ideální vzor pro váš klidný spánek.

Tuliiitka Tulííítko Podzimní slunce 152 cm
1 790 Kč

Podzimní Slunce – Podzim by měl být v přírodě sám o sobě obdobím klidu, odpočinku a nabíráním sil k zimnímu spánku. Odpočívejte a zahřívejte se podzimním sluncem – opravdu to zabírá.

Tuliiitka Tulííítko Velké Srdce Šedé 152 cm
1 790 Kč

Velké srdce – když je srdce na pravém místě, tak je vše tak, jak má být..a pokud je těch srdcí ještě více, tak nejvíc. Tulííítko s Velkým srdcem. Srdíčka ručně namalovala paní z Moravy.

Tuliiitka Tulííítko, Zlatý Čtyřlístek 152 cm
1 790 Kč

Zlatý čtyřlístek – Zlatá je symbolem dynamické energie, která nespoutaně vystupuje ven. Zlatá znázorňuje slunce, které svoji dynamikou uvolňuje energii do okolí. Zlatá barva také symbolizuje uvolnění, které nastává bezprostředně po…orgasmu.

Mladá Česká značka, využívající především Českých a certifikovaných materiálu k výrobě svých jedinečných relaxačních doplňků. Zakládá si obzvlášť na kvalitě svých výrobků.

Mladá Česká značka, využívající především Českých a certifikovaných materiálu k výrobě svých jedinečných relaxačních doplňků. Zakládá si obzvlášť na kvalitě svých výrobků.