10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 330ml (dudl.L) Pastelově šedá Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 330ml (dudl.L) Pastelově šedá
Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 330ml (dudl.L) Pastelově šedá

Kojenecká láhev Anti-Colic značky Twistshake je opatřena jedinečným systémem Twistflow, který aktivně snižuje riziko vzniku novorozenecké koliky. Praktické široké hrdlo oceníte především při čištění, které je velice snadné. Tvar láhve skvěle padne do ruky rodičů i dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Twistshake 2x Dudlík mini 0-6m Pastelově růžová a fialová Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 330ml (dudl.L) Pastelově šedá
Twistshake 2x Dudlík mini 0-6m Pastelově růžová a fialová

Dudlík mini značky Twistshake pomůže uklidnit vaše miminko. Je určený pro děti od narození do 6 měsíců. Velké otvory zajistí prodyšnost pokožky a předchází tak jejímu podráždění. Ortodontický tvar dudlíku je bezpečný pro správný vývoj zoubků vašeho miminka.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Twistshake 2x Dudlík Large 6+m Pastelově modrá a zelená Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 330ml (dudl.L) Pastelově šedá
Twistshake 2x Dudlík Large 6+m Pastelově modrá a zelená

Dudlík Large značky Twistshake pomůže uklidnit vaše děťátko. Je určený pro děti od 6 měsíců. Velké otvory zajistí prodyšnost pokožky a předchází tak jejímu podráždění. Ortodontický tvar dudlíku je bezpečný pro správný vývoj zoubků vašeho miminka.

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Klip na dudlík bílá Twistshake Podložka Click-mat Mini s talířem
Twistshake Klip na dudlík bílá

Praktický klip na dudlík značky Twistshake spolehlivě zabrání pádu dulíku na zem a jeho případné ztráty. Snadno jej přichytíte na oblečení a dudlíky nejen značky Twistshake. Atraktivní pásek s puntíkovaným designem je vyrobený z textilního materiálu.

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Nádoba na sušené mléko Bílá Twistshake Podložka Click-mat Mini s talířem
Twistshake Nádoba na sušené mléko Bílá

Twisthake nádoba o objemu 1700 ml je dokonalým úložným prostorem pro umělou výživu vašeho dítěte. Výrobek má hygienické, vzduchotěsné víko, které se otevírá jednoduše jediným kliknutím. Uvnitř nádoby je odměrka a „inteligentní okraj“, který usnadňuje dávkování správného množství výživy. Je velmi důležité, abyste dodržovali doporučené pokyny dávkování pro jednotlivou značku. Použití více nebo méně prášku, než je uvedeno, povede buď k dehydrataci nebo k nesprávné výživě dítěte. Přiložená odměrka obsahuje 9,4 ml (cca 4,5 gramu prášku).

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Twistshake Podložka Click-mat Mini s talířem Twistshake Podložka Click-mat Mini s talířem
Twistshake Podložka Click-mat Mini s talířem

Podložka Click-mat Mini značky Twistshake je navržena pro dětské stoličky a používá systém podobný přísavce. Po zacvaknutí talíře do podložky zůstane pevně na místě. Hodí se pro všechny druhy talířů Twistshake.

můžete mít DNES

Od MALL
Dělený talíř 6+m pastelově šedý 210 ml + 2 x 90 ml Dělený talíř 6+m pastelově šedý 210 ml + 2 x 90 ml
Dělený talíř 6+m pastelově šedý 210 ml + 2 x 90 ml

Dělený talíř od značky Twistshake s užitečným víčkem umožňuje oddělení porcí. Bezpečný a spolehlivý výrobek je vyroben z prvotřídního materiálu a lze ho použít v mikrovlnné troubě a mýt v myčce nádobí.

můžete mít DNES

Od MALL
Plnitelná kapsička 5x220 ml Dělený talíř 6+m pastelově šedý 210 ml + 2 x 90 ml
Plnitelná kapsička 5x220 ml

Naplňte kapsičku domácím pyré, jogurtem nebo smoothie. Při přípravě chutného jídla pro vaše dítě popusťte uzdu své fantazii. Twistshake plnitelná kapsička je perfektní na cesty. Na dně kapsičky je dvojitý Ziplock pro naplnění a snadné mytí.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Twistshake Láhev pro děti 360ml 12+m Dělený talíř 6+m pastelově šedý 210 ml + 2 x 90 ml
Twistshake Láhev pro děti 360ml 12+m

Twistshake Láhev pro děti 360ml 12+m, která roste s Vaším dítětem – mění se pouze typy víček nebo saviček. Jedná se o nejdůmyslnější láhev na světě. Smíchejte oblíbené ovoce s vodou a protřepejte! Sledujte jak mixér ovoce během okamžiku vytvoří zdraví nápoj.

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Hrnek učicí 230ml 4+m Twistshake Savička Anti-Colic Large 4+m
Twistshake Hrnek učicí 230ml 4+m

Twistshake Učící hrnek 230ml 4+m, který roste s Vaším dítětem – mění se pouze typy víček nebo saviček. Jedná se o nejdůmyslnější láhev na světě. Smíchejte oblíbené ovoce s vodou a protřepejte! Sledujte jak mixér ovoce během okamžiku vytvoří zdraví nápoj.

můžete mít DNES

Od MALL
Miska 6+m pastelově šedá 520 ml Twistshake Savička Anti-Colic Large 4+m
Miska 6+m pastelově šedá 520 ml

Hluboká miska 520 ml od značky Twistshake s užitečným víčkem má inteligentní protiskluzové dno, které zabraňuje klouzání talíře po stole. Hodí se na pyré i tekuté pokrmy. Díky inteligentnímu víčku je vhodná na jídlo pro uložení doma nebo s sebou na výlety.

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Savička Anti-Colic Large 4+m Twistshake Savička Anti-Colic Large 4+m
Twistshake Savička Anti-Colic Large 4+m

Savička Anti-Colic značky Twistshake je určená pro děti od 4 měsíců. Savička má tvar připomínající matčinu bradavku a zamezuje dítěti polykání vzduchu při saní a tím je chrání před kolikami. Velikost L je určená pro podávání mléka a kaší. Sada obsahuje 2 ks náhradních saviček.

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Miska 6+m Twistshake Učicí příbor nerezový 12+m
Twistshake Miska 6+m

Twistshake Miska 6+m, která má dno z protiskluzového materiálu a skladovací víčko, které misku přemění v krabičku na oběd. Navíc ji můžete připevnit k protiskluzové podložce Twistshake pomocí systému Twistclick.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Twistshake Dělený talíř 6+m Twistshake Učicí příbor nerezový 12+m
Twistshake Dělený talíř 6+m

Twistshake Dělený Talíř 6+m, který má dno z protiskluzového materiálu a skladovací víčko, které talíř přemění v krabičku na oběd. Navíc ho můžete připevnit k protiskluzové podložce Twistshake pomocí systému Twistclick.

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Učicí příbor nerezový 12+m Twistshake Učicí příbor nerezový 12+m
Twistshake Učicí příbor nerezový 12+m

Twistshake Učící příbor nerezový 12+m. Nůž pro bezpečné krájení, lžíce navržená pro velikost sousta batolete a vidlička s jemnými hroty. Měkký povrch, protiskluzová úprava a ergonomicky tvarovaný design zajišťují pevné držení v ruce dítěte a motivují k učení. Jedinečně tvarovaný okraj zabraňuje spadnutí příboru dítěti do jídla, pokud jej nepoužívá.

můžete mít DNES

Od MALL
Bryndák plastový 4+m, 2ks - černá/bílá Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 180ml
Bryndák plastový 4+m, 2ks - černá/bílá

Stabilní a pohodlný bryndák od značky Twistshake s nastavitelným obvodem límce a velkou otevřenou kapsou, která zachytí popadané jídlo. Bezpečný a spolehlivý výrobek, který neobsahuje BPA.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Učicí příbor 6+m Pastelově šedá Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 180ml
Učicí příbor 6+m Pastelově šedá

Učící příbor značky Twistshake je určený k naučení správného držení lžičky, vidličky a nože. Nůž je bezpečný pro krájení a vidlička má jemné hroty. Ergonomický tvar a protiskluzová úprava usnadní vašim dětem držení příboru.

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 180ml Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 180ml
Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 180ml

Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic, 180ml s jedinečným systémem Twistflow, který aktivně snižuje riziko novorozenecké koliky a zajišťuje rovnoměrný tok mléka. Každá láhev obsahuje praktický zásobník, rovněž sítko, které účinně rozmísí hrudky a savičku velikosti S, která je vhodná pro děti od narození.

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Termoska Hot or Cold 420ml Pastelově šedá Twistshake Termoska Hot or Cold 420ml Pastelově šedá
Twistshake Termoska Hot or Cold 420ml Pastelově šedá

Představujeme Vám termosku „HOT or COLD“ od značky Twistshake o obsahu 420ml. Láhev je vyrobena z nejkvalitnější nerezové oceli. Díky dvojité nerezové stěně udrží teplotu tekutiny až po dobu 10 hodin. Široké hrdlo umožňuje snadné nalévání. Láhev je vhodná pro Vaše miminko již od narození.

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Termoska Hot or Cold 420ml Twistshake Termoska Hot or Cold 420ml Pastelově šedá
Twistshake Termoska Hot or Cold 420ml

Twistshake Termoska „HOT or COLD“ o obsahu 420ml je vyrobena z nejkvalitnější nerezové oceli. Díky dvojité nerezové stěně udrží teplotu obsahu až po dobu 10 hodin. Je potažena výjimečně měkkou vrstvou gumy, díky níž se pohodlně drží v ruce. Nápoj se snadno nalévá díky širokému hrdlu termosky!

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Učicí příbor nerezový 12+m Pastelově šedá Twistshake Termoska Hot or Cold 420ml Pastelově šedá
Twistshake Učicí příbor nerezový 12+m Pastelově šedá

Učící příbor značky Twistshake je určený k naučení správného držení lžičky, vidličky a nože. Nůž je bezpečný pro krájení a vidlička má jemné hroty. Ergonomický tvar a protiskluzová úprava usnadní vašim dětem držení příboru.

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Savička Anti-Colic Medium 2+m Twistshake Lžička na krmení 4+m, 3ks pastelově šedá
Twistshake Savička Anti-Colic Medium 2+m

Savička Anti-Colic značky Twistshake je určená pro děti od 2 měsíců. Savička má tvar připomínající matčinu bradavku a zamezuje dítěti polykání vzduchu při saní a tím je chrání před kolikami. Velikost M je určená pro podávání mateřského mléka a kojenecké výživy. Sada obsahuje 2 ks náhradních saviček.

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Lžička na krmení 4+m, 3ks pastelově šedá Twistshake Lžička na krmení 4+m, 3ks pastelově šedá
Twistshake Lžička na krmení 4+m, 3ks pastelově šedá

Dlouhá hladká lžíce na krmení s ergonomickou rukojetí pro dokonalý úchop od značky Twistshake. Dosáhne až na dno nádob i misek s dětskou výživou. Bezpečný a spolehlivý výrobek, který neobsahuje BPA.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Twistshake Jednorázový bryndák - 10 ks Twistshake Lžička na krmení 4+m, 3ks pastelově šedá
Twistshake Jednorázový bryndák - 10 ks

Dětský jednorázový bryndák od značky Twistshake se stane skvělým pomocníkem na cestách, který ochrání oblečení Vašich dětí. Disponuje kapsou, která zachytí nečistoty. Je vhodný pro děti od 4 měsíců.

můžete mít DNES

Od MALL