Unios Pharma Jablečný ocet s vitamíny C a E 60 tbl.
109 Kč

Jablečný ocet pro normální činnost trávících procesů a okysličení krve. Je vhodnou součástí při redukčních dietách. Obsažené vitamíny C a E jsou významné antioxidanty.  Aktivní složkou jablečného octa je kombinace minerálů, stopových prvků, kyseliny octové a organické hmoty.

Unios Pharma Vitamín C 1000 mg Time Release 100 tbl.
209 Kč

Vitamín C Time Release přispívá k normální funkci imunitního systému, je vhodný při zvýšené tělesné zátěži. Jedinečná forma vitamínu C obohacená o extrakt ze šípku a pozvolné uvolňování vitamínu C do organismu po dobu 8–10 hodin. Technologie řízeného uvolňování vede ke snížení frekvence dávkování.

Unios Pharma Alfalfa 600 mg 90 tbl.
180 Kč

Alfalfa nebo-li vojtěška je známa svým vysokým obsahem vitamínu A, E, D, K a B6. Mimo to obsahuje celou řadu minerálních látek (draslík, fosfor, železo) a chlorofyl, který má dezinfekční a antiseptický efekt.

Unios Pharma Koenzym Q10 + rutin 60 kapslí
293 Kč

Koenzym Q10 je přírodní látka důležitá pro normální činnost srdečního svalu. Zlepšuje fyzickou a psychickou kondici, je nezbytná pro udržení zdraví dásní a zubů. Koenzym Q10 má blahodárný vliv na vitalitu. Rutin patří mezi antioxidanty.

Unios Pharma Dolomit Plus 90 tbl.
185 Kč

Dolomit je přírodní forma vápníku a hořčíku ve vyváženém poměru. Působí detoxikačně. Normalizuje obranyschopnost organismu a je velice důležitý pro normální výstavbu kostí, svalů a zubů.

Unios Pharma Selen + vitamín C a E 90 tbl.
163 Kč

Použití: přípravek přispívá díky bohatému zastoupení vitamínů E a C a selenu k ochraně buněk před oxidativním stresem, který je všeobecně chápán jako projev nerovnováhy organismu a děj doprovázející přirozené stárnutí.

Unios Pharma Vitamin C v prášku 100 g
142 Kč

Vitamín C je potřebný pro metabolismus aminokyselin, podílí se na syntéze kolagenu, přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, energetického metabolismu, nervové soustavy a podporuje běžnou funkci cév, chrupavek, kostí, kůže i zubů. .

Společnost Unios Pharma se specializuje na výrobu, balení a distribuci potravinových doplňků a vitamínových preparátů.

Společnost Unios Pharma se specializuje na výrobu, balení a distribuci potravinových doplňků a vitamínových preparátů.