VANTAGE Bandáže "Comba Padded" SM
334 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bandáže v „celku“ jako rukavice, žádné omotávky jen nasunete. Bandáže slouží k ochraně a zpevnění hánek, zápěstí a celé dlaně. Chrání kosti a kloubní spojení, zejména zápěstní kůstky a úpony.


VANTAGE Bandáže na kotníky "Combat Padded" XL
256 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elastická bandáž kotníku s výpňouna priahlavku. Má dokonalé elastické vlastnosti pro podporu zpevnění kotníků a díky výplni jsou kopy méně bolestivé.


VANTAGE Boxerské lapy "Combat"
770 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lapy jsou nezbytnou součástí každého tréninku. Nácviky různých technik boxu jsou potřebné pro vaše zlepšování.


VANTAGE Helma Vantage - "Combat Open Face"
790 Kč

Helma na vhodná na sebeobranu a bojové sporty od značky Vantage. Tlusté polstrování kolem oblasti obličeje. Helma VANTAGE je vzadu na suchý zip. Helma dále nabízí vynikající viditelnost. Zapíná se pod bradou pomocí pásku na suchý zip. Helma velmi dobře sedí a chrání.


VANTAGE MMA rukavice "Combat", černá XL
641 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rukavice jsou vyrobeny z vysoce kvalitní umělé kůže. Rukavice se snadno čistí a jsou velmi pohodlné. K ochraně zápěstí mají dostatečně dlouhý suchý zip, který fixuje zápěstí.


VANTAGE Pytlové rukavice VANTAGE "Combat" - černé
650 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pytlové rukavice VANTAGE v černé barvě. Pytlové rukavice, které výborně chrání ruku i zápěstí. Tyto rukavice mají použitelnost jak při tréninku profesionálů, tak i amatérů.


VANTAGE Suspenzor "Combat" S/M
257 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Suspenzor ochraňuje třísla při kontaktních bojových sportech. Suspenzor s gumou v pase je pohodlný na nošení.


VANTAGE VANTAGE MMA rukavice "Combat Sparring"- černé
890 Kč

Tyto MMA sparring rukavice z nové řady „Combat“. Rukavice „Combat Sparring“ mají silné polstrování přes prsty. Pro dodatečnou ochranu, jsme poskytli navíc na palec podložku a dlouhý suchý zip poskytuje dobrou podporu z…


VANTAGE VANTAGE Polstrované rukavice "Combat Padded" - černé
350 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rukavice VANTAGE jsou vyrobeny z pružného materiálu, který se přizpůsobí na ruce, čímž nabízí pohodlné nošení. Rukavice Combat Padded chrání ruce a zápěstí před zraněním. Rukavice VANTAGE jsou polstrované a jsou na suchý zip. Rukavive VANTAGE se nejčastěji nosí pod boxerské rukavice.