Verm-X PŘÍRODNÍ GRANULE PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO KOČKY 60G
259 Kč

Novinka

Verm – X přírodní granule proti střevním parazitům pro kočky kontroluje a napomáhá k střevní hygieně a k správné funkci střev. Předchází různým onemocněním, střevním parazitům a vytváří neustálou ochranu. Verm – X je velmi jemný.


Verm-X PŘÍRODNÍ GRANULE PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO PSY 100G
259 Kč

Novinka

Verm – X přírodní granule proti střevním parazitům pro psy funguje na základě čisté přírody a to konkrétně bylinek.  Verm- X je výběrem směsi vhodných bylin, které vytvářejí pro parazity ve střevě nehostinné prostředí a napomáhají k tvorbě příznivé střevní mikroflóry.


Verm-X PŘÍRODNÍ NUGETKY PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO HLODAVCE 180G
250 Kč

Novinka

Verm – X přírodní nugetky proti střevním parazitům pro hlodavce je zdravý pamlsek, který obsahuje vysoký obsah vlákniny. Verm – X nugetky pro králíky, morčata, křečky, fretky a všechny hlodavce byly pečlivě vyrobeny tak, aby byly nejen velmi chutné, ale hlavně chránili před střevními problémy.


Verm-X PŘÍRODNÍ PELETY PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO PSY 200G
569 Kč

Novinka

Verm – X pelety proti střevním parazitům pro psy funguje na základě čisté přírody a to konkrétně bylinek.  Verm- X je výběrem směsi vhodných bylin, které vytvářejí pro parazity ve střevě nehostinné prostředí a napomáhají k tvorbě příznivé střevní mikroflóry.


Verm-X PŘÍRODNÍ PELETY PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO PTÁKY 100G
250 Kč

Novinka

Verm – X přírodní pelety proti střevním parazitům pro ptáky, jako jsou kanárci, andulky a papoušky chované buď v interiéru nebo venku. Zdravý trávicí systém, který se nachází ve střevním traktu je velmi důležitý a představuje 70% imunitního systému.


Verm-X® nabízí produkty pro zvířata na bázi bylinek.

Verm-X® nabízí produkty pro zvířata na bázi bylinek.