Vichy Přirozeně krycí hydratační make-up - (Minéral Blend) W Objem: 30 ml

Vichy Přirozeně krycí hydratační make-up - (Minéral Blend) W Objem: 30 ml

633 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lehké a přitom bohaté složení hydratačního make-upu pro přirozené krytí nedokonalostí pleti. Při aplikaci se jednoduše roztírá na pokožce a zanechává ji „dýchat“ po celý den, a to až po dobu 16 hodin. Den po dni se pleť při používání jeví zdravěji a známky únavy jsou minimalizovány.

Vichy PT Osvěžuj. tonikum 200ml R15

Vichy PT Osvěžuj. tonikum 200ml R15

415 Kč

Zdokonalující tonikum Vichy Pureté Thermale odstraňuje make-up a ostatní nečistoty velmi důkladně, snadno a bez podráždění. Uvolňuje přitom ucpané póry a nečistoty. Vyznačuje se tím, že dokonale osvěžuje a rozjasňuje pleť. Po nanesení je pleť zvláčená, hebká a svěží.

Vichy Purete Thermale - Čisticí gel W Objem: 200 ml

Vichy Purete Thermale - Čisticí gel W Objem: 200 ml

380 Kč

Osvěžující čisticí gel Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel.

Čisticí gel Purete Thermale Fresh Cleansing Gel šetrně, ale efektivně odstraňuje veškeré nečistoty z pleti jako je prach, nadbytečný kožní maz a odumřelé buňky. Gel má detoxikační účinky, zmírňuje pnutí způsobené tvrdou vodou.

Vichy je dnes č.1 mezi farmaceutickými značkami v Evropě. Samotná značka vznikla z popudu obchodníka Goergese Guerina, který na vlastní kůži okusil výtečné léčivé účinky termální vody z francouzských lázní Vichy, když se zde zotavoval po těžkém úrazu. Ihned se dal dohromady s primářem místní kliniky Dr. Hellerem a roku 1931 tak dali vzniknout novému směru v oblasti péče o lidskou pleť.

Řada kosmetiky Vichy nabízí kompletní řadu přípravků péče o pleť obsahující účinné ozdravující látky, které vzešly z farmakologického výzkumu a které jsou spojovány s termální vodou z Vichy. Od 17. století je tato voda uznávána lékaři pro své zklidňující a posilující účinky, zejména pro schopnost stimulovat přirozené obranné mechanizmy kůže.

Nejprodávanější přípravky: LiftActiv Pro, NeOVADIOL, Normaderm, Dercos, Aqualia Thermal, Myokine, Capital Soleil, Vichy Homme.