129 Kč

Veltlín z naší řady „Qline“. Víno bylo v kontaktu s pálenými dubovými hoblinami během fermentace, následně mícháno na jemných kalech po dobu 5ti měsíců. Jemná zlatavá barva, příjemná kořenitá vůně s lehkým dotekem dřeva.

199 Kč

Rulandské šedé s jemnou žlutou barvou se zlatavými odlesky. Ve vůni vína najdeme tóny čerstvě rozkrojené hrušky, které jsou podpořeny příjemnou květnatostí. V chuti je víno velmi plné, ovocné a dlouhé. Víno doporučujeme podávat k sýrům Holandského typu. Pro milovníky Rulandy šedé ideální volba.

125 Kč

Jiskrné víno s nádhernou zlatavo-zelinkavou barvou, které vzniklo kupáží odrůd Ryzlink vlašský, Tramín červený a Rulandské šedé, které mu propůjčily všechny své ušlechtilé tóny a vlastnosti. Ve vůni se snoubí Tramínová kořenitost a ovocitost, doplněná vůní lipového květu.

199 Kč

Chardonnay z naší řady „Qline“. Víno bylo v kontaktu s pálenými dubovými hoblinami během fermentace, následně mícháno na jemných kalech po dobu 5ti měsíců. Víno s zeleno-žlutou barvou. Příjemná ovocná vůně s tóny meruněk a hrušky, s lehkým dotekem dřeva. Velice plná chuť se svěží kyselinou.

199 Kč

Ochutnejte Chardonnay z ročníku 2018, které má krásnou žlutozelenou barvu. Ve vůni je víno expresivní, komplexní a krásně sladěné. Dominují tóny tropického ovoce, citrusů, broskví a celý buket je podtržen jemnými tóny banánů. V chuti je víno příjemně šťavnaté, ovocné a dlouhé.

129 Kč

Víno s krásnou zelenožlutou barvou se zlatavými odlesky. Vůně vína je příjemně komplexní. Najdeme například tóny zeleného jablka, hrušky a jemnou vůní čerstvě rozkvetlé louky. V chuti je víno plné, harmonické a příjemně svěží. Víno doporučujeme podávat k rybám či mořským plodům.

119 Kč

Krásně vyzrálá Frankovka s velice příjemnou tmavě rubínovou barvou. Ve vůni jsou tóny ostružin, doplněné krásnou lahvovou zralostí. V chuti dominuje elegantní tříslo a víno je celkově chuťově plné a s velkým potencionálem ke zrání.

99 Kč

Frankovka s tmavě rubínovou barvou. Ve vůni dominují tóny ostružin, které jsou doplněny o jemnou kořenitost. V chuti je víno příjemně sametové, harmonické, ovocné a v dochuti vystupuje lehké tříslo. Víno je ideální společník k domácím slaným závitkům, obloženým mísám a zrajícím sýrům.

139 Kč

Frankovka rosé s jemnou losovou barvou. Vůně je intenzivní, ovocná a odrůdová. Dominují tóny drobného ovoce, ostružin a borůvek. V chuti je víno krásně šťavnaté, ovocné a dlouhé. Ideální víno kombinovat k ovocným salátům.

159 Kč

Frankovka s krásnou růžovou až jahodovou barvou. Vůně vína je intenzivní, ovocná a odrůdová. Jak ve vůni tak v chuti najdeme tóny ostružin, švestek, třešní a černého rybízu. Chuť je příjemně šťavnatá, dlouhá a odrůdová kyselina víno krásně podtrhuje.

299 Kč

Hibernal s krásnou zelenožlutou barvou. Vůně vína je velmi intenzivní, ovocná a komplexní. V buketu vynikají tóny meruněk, liči, ananasu a angreštu. V ovocné a perfektně harmonické chuti se příjemně projevují tóny exotického ovoce, meruněk a medové plástve.

229 Kč

Hibernal se sytou žlutozlatou barvou. V expresivním buketu vína najdete tóny černého rybízu, angreštu, meruněk a broskví. V ovocné a perfektně harmonické chuti se příjemně projevují tóny meruněk, červeného pomeranče a medové plástve.

129 Kč

Víno s tmavší rubínovou barvou. Ve vůni se příjemně kombinují tóny drobného ovoce s odrůdovou květnatostí a celý buket je příjemně podpořen kouřovými tóny. V chuti je víno příjemně harmonické, sametové a v dochuti vystupuje drobné lesní ovoce. Víno doporučujeme podávat ke kachně či huse.

99 Kč

Víno se sytou růžovou barvu. V buketu vína dominují tóny drobného ovoce a jahod, které jsou obalené smetanovými tóny. Chuť je příjemně plná, sladěná a v dochuti šťavnatá. Doporučujeme podávat k pokrmům, které byly připraveny na grilu. Doporučená teplota konzumace: 9 – 11 °C

129 Kč

Modrý portugal s jemnou lososovou barvou. Ve vůni vína najdeme převážně tóny višní, třešní a drobného lesního ovoce, které je krásně podtrženo odrůdovou květnatostí. V chuti je víno taktéž krásně ovocné, harmonické a příjemně svěží. Víno doporučujeme servírovat k lehkým pokrmům italské kuchyně.

129 Kč

Víno s jemnou barvou se zeleno-žlutými odstíny. Ve vůni se projevují citrusy jemně doplněné o tóny kopřiv. Chuť je velice příjemná, svěží kyselina doplněná o zbytkový cukr spolu dokonale ladí. Doporučujeme k obloženým mísám a chlebíčkům.

179 Kč

Víno s jemnou zelenkavou barvou. Vůně vína je expresivní, muškátová a celý buket je krásně doplněn o tóny tropického ovoce. V chuti je víno harmonické, ovocné a příjemně svěží. Víno doporučujeme podávat k slaným pochutinám, chlebíčkům a sýrům. Naprosto perfektní mladá a šťavnatá „Mullerka“.

229 Kč

Pálava s krásnou zlatavou barvou. V expresivním buketu vína najdeme příjemnou kombinaci meruněk, čerstvě rozkvetlé louky a kořenitosti. V chuti je víno krásně plné, ovocné a harmonické. V dochuti se objevuje typická medovost.

129 Kč

Rulandské bílé s jemnou zelenkavou barvou. Vůně vína je jemná, odrůdová a příjemně ovocná. V chuti je víno z počátku příjemně květinové a minerální a v dochuti vystupují tóny přezrálé hrušky. Víno doporučujeme kombinovat se sýry holandského typy.

129 Kč

Rulandské bílé s typickou zelenkavou barvou. V aromatickém profilu vína se krásně snoubí vůně čerstvě rozkvetlé louky, která je podpořená jemnými ovocnými tóny. V chuti je víno příjemně plné, květinové a šťavnaté. Víno doporučujeme kombinovat se sýry holandského typy.

149 Kč

Rulandské modré s tmavě červenou barvou s cihlovými odlesky. Ve vůni vína najdeme tóny ostružin, malin a kávy. Chuť je velmi plná, ovocná a díky dynamickému tříslu je víno příjemně dlouhé. Víno doporučujeme podávat ke kořeněnému hovězímu masu.

229 Kč

Rulandské modré s typickou bledě rubínovou barvou. V bohatém aromatickém profilu vína najdeme příjemnou kombinaci lesního ovoce, sušených švestek, kakaa a kouře. Chuť je krásně harmonická, ovocná a jemné tříslo perfektně podtrhává celé víno a dodává mu plnost.

149 Kč

Rulandské modré s tmavě rubínovou barvou. Ve vůni se příjemně kombinují tóny malin, ostružin a čokolády. V chuti je víno harmonické, sametové a hebké. Taktéž můžete v chuti najít tóny drobného ovoce a celé víno je podpořeno jemnou kouřovitostí.

179 Kč

Rulandské modré s krásnou růžovou až cihlovou barvou. Vůně vína je intenzivní, ovocná a příjemně sladěná. Dominují tóny malin, ostružin a jahod. V chuti je víno krásně šťavnaté, ovocné, harmonické a příjemně nasládlé. Víno doporučujeme podávat k ovocným nebo smetanovým desertům.

249 Kč

Rulandské šedé se zeleno-žlutou barvou. Buket vína je jemný, projevují se tóny bílého ovoce a buket je podkreslen tóny medové plástve V chuti je víno plné, harmonické a příjemně šťavnaté. Víno doporučujeme podávat k těžší úpravě drůbeže či k dezertům.

199 Kč

Rulandské šedé s příjemnou žluto-zelenou barvou. Vůně vína je jemná, květinová a ovocná. Dominují tóny čerstvě rozkvetlé louky, rozkrojené hrušky a meruňky. Chuť vína je perfektně sladěná, plná a harmonická. Nejdříve se projevují nasládlé tóny bílého ovoce a v závěru najdeme příjemnou mineralitu.

249 Kč

Rulandské šedé s příjemnou žluto-zelenou barvou. Vůně vína je jemná a ovocná. Dominují tóny čerstvě rozkrojené hrušky a meruňky. Chuť vína je perfektně sladěná, plná a harmonická. Nejdříve se projevují nasládlé tóny bílého ovoce jako například hrušky a pomerančové kůry.

179 Kč

„Rulanda“ se sytou zlatožlutou barvou. Ve vůni se příjemně kombinují květnaté tóny s exotickým ovocem typu grepu, pomeranče a citrusů. V chuti je víno díky pikantní kyselině příjemně dlouhé, hravé a s velkým potencionálem ke zrání.

159 Kč

Ryzlink rýnský s typickou světle zelenožlutou barvou. Vůně vína je intenzivní, odrůdově květinová a příjemně nazrálá. V chuti je víno díky dlouhému zrání na jemných kalech krásně harmonické, plné a sametové. Víno je ideální podávat se pstruhem připraveným na másle.

149 Kč

Ryzlink vlašský s krásnou žlutozelenou barvou. V aromatickém profilu dominují odrůdové tóny lipového květu, bílého ovoce a vystupuje jemná kořenitost. V chuti je víno krásně šťavnaté, ovocné dlouhé a lehce minerální. Víno je ideální servírovat k masovým závinům, slaným pochutinám a chlebíčkům.

129 Kč

Ryzlink vlašský s krásnou žlutozelenou barvou. V aromatickém profilu vína dominují vůně lipového květu, bílého ovoce a příjemné květinové tóny. V chuti je víno krásně svěží, dlouhé a lehce minerální. Víno je ideální servírovat k masovým závinům, slaným pochutinám a chlebíčkům.

129 Kč

Svatovavřinecké s tmavě červenou barvou s fialovými odlesky. Vůně vína je krásně odrůdová, intenzivní a můžeme najít převážně tóny višní, povidel a sušeného ovoce. V chuti je víno příjemně harmonické, odrůdově ovocné a v závěru dominuje příjemné tříslo.

139 Kč

Svatovavřinecké s příjemně sytou růžovou barvou. Vůně vína je ovocná, lehká a můžeme najít tóny jahod, višní a na konci sušené ovoce. Chuť vína je plná, ovocná, šťavnatá a příjemně nasládlá. Víno doporučujeme podávat jako ideální osvěžení v horkých letních dnech.

129 Kč

Svatovavřinecké s příjemně sytou růžovou až jahodovou barvou. Vůně vína je intenzivní, ovocná a můžeme najít tóny jahod, malin a višní. Chuť vína je plná, ovocná, šťavnatá a příjemně nasládlá. Celé víno je jemně podpořeno příjemnou smetanovitostí.

199 Kč

Sylván“ s typickou žlutozelenou barvou. Vůně vína je odrůdově květinová, lehce kořenitá a příjemně podpořená angreštovými tóny. V chuti je víno díky velmi pikantní kyselině krásně svěží, ovocné a dlouhé. Víno doporučujeme podávat k lehkým předkrmům z kuřecího masa.

249 Kč

Víno s jemnou žlutou barvou se zlatavými odlesky. Vůně je expresivní, převládají tóny lístků čajové růže, které jsou doplněny odrůdovou kořenitostí. V chuti je víno plné a velice příjemně pitelné díky krásně sladěnému zbytkovému cukru se šťavnatou kyselinou.

199 Kč

Tramín s příjemnou žlutou zelenou barvou. Vůně vína je intenzivní, odrůdově kořenitá a taktéž můžeme najít tóny lístků čajové růže a jemnou medovost. V chuti je víno velmi plné a díky perfektně sladěnému zbytkovému cukru a kyseliny je víno příjemně šťavnaté a dlouhé.

199 Kč

Tramín se světlou žlutozelenou barvou. Vůně vína je intenzivní, odrůdově kořenitá, ovocná a jemně medová. V chuti je víno harmonické, kořenité a příjemně pitelné. Víno je ideální podávat k předkrmům, jemným sýrům a rybám připraveným na grilu.

199 Kč

Víno s krásnou zelenožlutou barvou se zlatavými odlesky. Vůně vína je komplexní a příjemně se kombinují tóny citrusů, květin, lístků čajové růže s typickou kořenitostí. V chuti je víno plné, harmonické a příjemně svěží. Víno doporučujeme podávat ke kořeněným úpravám kuřecího masa.

199 Kč

Víno s krásnou žlutou až zlatou barvou. V jemné vůni vína se zajímavě kombinují tóny čerstvě rozkvetlé louky, fialek, bílého ovoce s odrůdovou kořenitostí. V chuti je víno plné, harmonické, svým projevem kopíruje aromatický profil a hezky odráží potenciál Lednických vinohradů.

159 Kč

Víno s jemnou zelenkavou barvou. Buket je krásně odrůdově kořenitý až pepřový. V chuti je víno krásně sladěné, šťavnaté a dlouhé. Zpočátku je víno příjemně šťavnaté, objevuje se odrůdová pepřnatost a v dochuti vystupuje jemná mandlovost. Víno doporučujeme servírovat k slaným masovým předkrmům.

129 Kč

Zweigeltrebe rosé díky delší maceraci rmutu má krásnou sytě růžovou až malinovou barvu. Vůně vína je velmi intenzivní a příjemně ovocná. Můžeme najít například tóny lesního ovoce, malin a ostružin. Chuť je taktéž příjemně ovocná, plná a svěží. Víno doporučujeme podávat společně s čerstvým ovocem.

Vína zrozená v Lednici. Vinařství se hlásí k vinařskému odkazu rodu Lichtenštejnů a spolupracuje s univerzitou MENDELU. Vína pochází z unikátních tratí se zvýšeným obsahem vápníku, oceňovaná v České republice i v zahraničí. Specialitou je LEDNICKÉ VIŠŇOVÉ, tradiční višňové víno. Vyzkoušejte i HONEY´S – Medové, unikátní spojení vína, ovoce a medu. Vinařství provozuje Valtické Podzemí (labyrint vinných sklepů), které získalo titul CHAMPION v prestižní soutěži TOP Vinařský cíl.

Vína zrozená v Lednici. Vinařství se hlásí k vinařskému odkazu rodu Lichtenštejnů a spolupracuje s univerzitou MENDELU. Vína pochází z unikátních tratí se zvýšeným obsahem vápníku, oceňovaná v České republice i v zahraničí. Specialitou je LEDNICKÉ VIŠŇOVÉ, tradiční višňové víno. Vyzkoušejte i HONEY´S – Medové, unikátní spojení vína, ovoce a medu. Vinařství provozuje Valtické Podzemí (labyrint vinných sklepů), které získalo titul CHAMPION v prestižní soutěži TOP Vinařský cíl.