Vitalvibe Ashwagandha BIO 125 g
199 Kč

Ashwagandha BIO obsahuje antioxidanty, které chrání organismus proti předčasnému stárnutí, zvyšuje energii a celkovou vitalitu.

Vitalvibe Complete Power BIO vanilkový 465 g
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Complete Power BIO vanilkový je jedinečným komplexním výživným nápojem, který kombinuje 34 přírodních ingrediencí, zasytí a dodá energii.

Vitalvibe Guarana prášek BIO 125 g
299 Kč

Guarana prášek BIO je získávaný z plodů brazilské rostliny Paullinia cupana, která se tradičně používá pro povzbuzení energie a pozornosti.

Vitalvibe HerBiotic 30 kapslí
599 Kč

Her Biotics je na míru ženám a jejich intimnímu zdraví. Tato unikátní směs je pečlivě sestavena z 6 probiotických kmenů, D-manózy a extraktu z brusinek. Probiotika podporují zdravé zažívání, dobrou imunitu a mají výrazný vliv na celkové zdraví.

Vitalvibe Himalájská sůl 500 g
59 Kč

Himalájská sůl pomáhá dodat tělu vodu a důležité, čisté, minerály, vytváří zásadité prostředí v těle, podporuje metabolické procesy, obsahuje železo, které je důležité pro krvetvorbu, udržuje stálý poměr všech prvků v lidském těle a představuje vyvážený poměr sodíku a draslíku: správná funkce nervov

Vitalvibe Irský mech 125 g
239 Kč

Irský mech je mořská řasa, která je chuťově neutrální a používá se k vytvoření krémové konzistence smoothie, polévek, dezertů nebo zmrzliny. Lze ji použít také do těsta namísto vejce.

Vitalvibe Kakaové boby drcené BIO v kokosovém nektaru 250 g
289 Kč

Kakaové boby drcené BIO v kokosovém nektaru představují skvělý prostředek, jak dodat tělu energii, dobrou náladu a jasnou mysl. Vyrábí se namáčením nepražených kakaových bobů v lahodném nektaru z kokosových palem.

Vitalvibe Kakaové boby drcené BIO z Indonésie 250 g
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kakaové boby drcené BIO z Indonésie jsou nabité výživnými látkami a antioxidanty. Kakao obsahuje také neurotransmitery a představuje výborný prostředek, jak dodat tělu energii, dobrou náladu, jasnou mysl a podpořit zdravý životní styl.

Vitalvibe Kakaové máslo BIO 250 g
249 Kč

Kakaové máslo BIO je zcela přírodní čistý tuk získaný z kakaových bobů nejvyšší kvality. Toto máslo lze použít do koktejlů, smoothie, na výrobu přírodních čokolád, dezertů nebo těst na cukroví.

Vitalvibe Kešu-kakaové kousky v nektaru BIO 250 g
299 Kč

Kešu-kakaové kousky v nektaru BIO představují skvělý prostředek, jak dodat tělu energii, dobrou náladu a jasnou mysl. Vyrábí se namáčením nepražených kakaových bobů a kešu oříšků v lahodném nektaru z kokosových palem.

Vitalvibe Kokosový cukr BIO 500 g
159 Kč

Kokosový cukr BIO je skvělým sladidlem, které má nízký glykemický index (GI 35), takže se vstřebává do krve velmi pozvolna. To ocení především diabetici.  Cukr se vyrábí z nektaru květů kokosové palmy, jednoduše se používá a výborně chutná.

Vitalvibe MSM 250 g
249 Kč

MSM (methylsulfonylmethan) je organická forma síry, která hraje důležitou roli při vzniku kolagenu, elastinu a keratinu, a přispívá tak k normální regeneraci pohybového aparátu, pokožky, zubů, vlasů a nehtů. Nachází se v rostlinách a je rovněž nazývána minerálem krásy.

Vitalvibe Spirulina křupavá 125 g
449 Kč

Spirulina křupavá je sladkovodní mikrořasa, která se řadí k zeleným potravinám. Je ceněna pro svou vysokou výživovou hodnotu, kterou si zachovává díky sušení na slunci. Obsahuje velké množství železa, chlorofylu a dalších přírodních barviv.

Vitalvibe Spirulina křupavá pikantní 125 g
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spirulina křupavá pikantní je sladkovodní mikrořasa, která se řadí k zeleným potravinám. Je ceněna pro svou vysokou výživovou hodnotu, kterou si zachovává díky sušení na slunci. Obsahuje velké množství železa, chlorofylu a dalších přírodních barviv.

Vitalvibe přináší potraviny s maximálními výživovými hodnotami, které jsou naprosto přirozené pro každé lidské tělo.

Vitalvibe přináší potraviny s maximálními výživovými hodnotami, které jsou naprosto přirozené pro každé lidské tělo.