Vito life Africké mango, 100 tobolek
209 Kč

Novinka

Africké mango se pěstuje se ve střední a západní Africe a tam se také hojně konzumuje.   Semínko se dále zpracovává do formy prášku, nápoje či kapslí. V jádru afrického manga najdeme stopové prvky, jako je železo nebo vápník, ale i B vitamíny – thiamin, niacin a riboflavin.

Vito life Dýňová semínka (Curcubita pepo), 100 tobolek
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dýňová semínka obsahují vitamíny a důležité látky, které nám možná zrovna chybí a které jsou pro naše tělo a správné funkce našeho organismu naprosto elementární.

Vito life Glukomannan, 100 tobolek
329 Kč

Novinka

Glukomannan má původ v deštných pralesech Asie. V této zemi se dokonce vyrábí sušenky či nudle s podílem glukomannanu. .

Vito life Ibišek jedlý, 100 tobolek
209 Kč

Novinka

V ibišku najdeme vitamíny skupiny B i C, karoteny, mastné kyseliny, cyanin či cyaninin, minerály, soli, flavonoidy a mnoho dalších.

Vito life Icariin, 100 tobolek
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Icariin stimuluje produkci mužského hormonu testosteronu, a tím podporuje růst svalové hmoty, má příznivý vliv i na pohlavní život.

Vito life Kofein, 100 tobolek
139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kofein je stimulant centrální nervové soustavy a “dobíječ” energie.   Potřebujeme-li trochu zvýšit energie, můžeme sáhnout po velice praktickém doplňku stravy. Stačí jedna tableta, a rázem máme v organismu koncentrovanou dávku kofeinu, která nás pořádně nabudí.

Vito life L-Arginin, 100 tobolek
209 Kč

Novinka

L-Arginin je jednou z důležitých složek podporujících produkci růstového hormonu. Přispívá ke svalové energii, podporuje i mužskou plodnost a pohyblivost spermií, ale v oblibě ho mají hlavně sportovci, milovníci fitness či kulturisté. Podporuje růst svalů a zároveň pomáhá s jejich regenerací.

Vito life Muira puama, 100 tobolek
219 Kč

Novinka

Muira puama je známá též pod názvem marapuama, či pod všeříkající přezdívkou amazonská viagra. Muira puama obsahuje řadu účinných látek, jako jsou steroly, třísloviny, terpeny, mastné kyseliny, éterické oleje či dříve neznámý alkaloid muirapuamin. .

Vito life Saw palmetto, 100 tobolek
259 Kč

Novinka

Saw palmetto je nízce rostoucí palma s plazivým kmenem a vějířovitými listy. Roste v jihovýchodních oblastech Spojených států amerických, našli bychom ji zejména na Floridě, kde tvoří často velice rozsáhlé porosty.

Vito life Vitamín B5, 100 tobolek
129 Kč

Novinka

Vitamín B5 známe rovněž pod jménem kyselina panthothenová a jedná se o vitamín rozpustný ve vodě, který se účastní metabolismu všech živin v těle. Příspívá k udržování normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů.

Společnost VITO LIFE se věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů.

Společnost VITO LIFE se věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů.