Walplus Černá pampeliška WS6016 + Nápisy WS4011
1 269 Kč 429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nástěnné samolepky černé pampelišky a nápisy značky Walplus. Ozdobte svůj obývák nebo ložnici rozfoukanými pampeliškami a pozitivními slogany. Každý den pak bude veselejší.

Walplus Motýli 3D WS1008
419 Kč 199 Kč

Nástěnné samolepky s motýly značky Walplus. Ozdobte svůj obývák nebo dětský pokoj krásnými letícími motýly s 3D efektem. V balení naleznete motýly různých velikostí. Jak je nalepíte je jen na vás.

Walplus Nástěnná dekorace růžový jednorožec-55%
2 457 Kč 1 096 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vaše dítko miluje jednorožce a přálo by si živého? Dokud se jejich existence neprokáže, potěšte ho touto dekorací od firmy Walplus. Hlava jednorožce v růžové barvě je vyrobena z odolného polyresinu, je lehká a každý interiér díky ní hned vypadá stylověji.

Walplus Retro cedule WF10001
1 273 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jedinečná ozdoba pokoje se samolepkami Retro cedule WF10001 značky Walplus. Samolepka se rychle nalepí, lze ji také bez poškození odlepit a přemístit na jiný rovný povrch. V balení najdete 30 kusů, které můžete libovolně kombinovat.

Walplus Sada 24 samolepicích dlaždiček WT1011
600 Kč 279 Kč

Samolepky v podobě dlaždiček s ornamenty představují skvělý způsob jak oživit nudný a starý nábytek nebo holé zdi. Po nalepení je možné dlaždice opět sejmout a přelepit na jiné místo. Nezanechávají stopy.

Walplus Sada 24 samolepicích dlaždiček WT1020
600 Kč 279 Kč

Samolepky v podobě dlaždiček s ornamenty představují skvělý způsob jak oživit nudný a starý nábytek nebo holé zdi. Po nalepení je možné dlaždice opět sejmout a přelepit na jiné místo. Nezanechávají stopy.

Walplus Samolepicí tapeta Flower-77%
1 229 Kč 281 Kč

Akce

Samolepicí tapeta s jemným motivem růží pochází z dílny značky Walplus a zkrášlí nejen zdi u vás doma, ale vhodná je i pro ozdobu nábytku, třeba v dětském pokoji. Po odstranění nezanechává stopy. Balení obsahuje 4 archy, které můžete rozstříhat dle potřeby nebo nalepit vedle sebe a vytvořit tak velkou jednokusovou tapetu.

Walplus Samolepicí tapeta Ocean Blue tiles
1 229 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Walplus samolepicí tapeta s ornamenty nabízí jednoduchý způsob, jak oživit stěny interiéru, starý nábytek nebo třeba dveře. Po odstranění nezanechává stopy. Balení obsahuje 4 archy, které můžete rozstříhat dle potřeby nebo nalepit vedle sebe a vytvořit tak velkou jednokusovou tapetu.

Walplus Samolepky na zeď, mapa světa
1 029 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská mapa světa je rozložena do jednotlivých barevných samolepek, které výborně vyzdobí každý dětský pokojíček. Lze je navíc lehce sejmout bez poškození povrchu a přelepit na jiné místo.

Walplus Žij své sny WS3038
509 Kč

Ozdobte váš pokoj krásnou samolepkou Žij své sny WS3038 značky Walplus. Samolepka se rychle nalepí, lze ji také bez poškození odlepit a přemístit na jiný rovný povrch. Můžete ji použít nejen na stěny, ale i nábytek, dveře a další.

Walplus Nástěnná dekorace bílo-zlatá hlava slona-55%
2 866 Kč 1 280 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato stylová dekorace v geometrickém provedení se stane středobodem vašeho interiéru a návštěva z ní nespustí oči. Hlava slona v bílé a zlaté barvě je vyrobena z odolného polyresinu, je lehká a každý interiér díky ní hned vypadá luxusněji.

Walplus Nástěnná závěsná dekorace, černý nosorožec
2 459 Kč 1 290 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pověste se na zeď hlavu nosorožce! Ne toho skutečného, ale jeho moderní polyresinovou napodobeninou v geometrickém pojetí. Černou hlavu s kontrastními zlatými rohy snadno zavěsíte na zeď pomocí šroubku stejně jako obraz.

Walplus Nástěnná závěsná dekorace, hroch
2 049 Kč 787 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Netradiční dekorace určená k zavěšení na zeď potěší oko všech milovníků originálních bytových dekorací. Bílá hlava hrocha je vyrobena z polyresinu a díky otvoru na horní straně poslouží i jako obal na květináč.

Walplus Nástěnná závěsná dekorace, slon
2 869 Kč 1 449 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní závěsná dekorace na zeď Walplus skvěle doplní každý moderní interiér a neunikne žádnému pohledu. Geometrická hlava slona v černé barvě je doplněná o zlaté kly a na zeď ji snadno připevníte pomocí šroubku stejně jako obyčejný obraz.

Walplus Happy Tree Friends 25 cm-77%
962 Kč 214 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bílo-růžové hodiny s veselým dětským motivem mají průměr 25 cm a skvěle doplní každý holčičí pokojíček. Ciferník je opatřený vteřinovou ručičkou, díky plynulému posuvu však její tikot neruší.

Walplus Fosforeskující víly WSG3324
509 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná samolepka Fosforeskující víly WSG3324 značky Walplus. Ve tmě svítící víly dodají pokoji pohádkovou atmosféru. Samolepka se rychle nalepí, lze ji také bez poškození odlepit a přemístit na jiný rovný povrch.

Walplus Happy Galaxy 25 cm
962 Kč 429 Kč

Nástěnné hodiny do dětského pokojíčku mají průměr 25 cm a jsou vyrobeny z plastu. Kulatý ciferník je opatřený vteřinovou ručičkou, ta však díky tichému chodu netiká.

Walplus Magic Fairies 25 cm-73%
962 Kč 258 Kč

Akce

Nástěnné hodiny s motivem víl se jistě zalíbí nejedné malé slečně. Mají průměr 25 cm a jsou vyrobeny z plastu. Kulatý ciferník je opatřený vteřinovou ručičkou, ta však díky tichému chodu netiká.

Walplus Owls 25 cm
962 Kč 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nástěnné hodiny s dětským motivem soviček mají průměr 25 cm a skvěle doplní každý pokojíček. Ciferník je opatřený vteřinovou ručičkou, díky plynulému posuvu však její tikot neruší.

Walplus Pestrobarevná mandala WT1509
849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dejte zdi nový život, díky samolepce v podobě obkladu Pestrobarevná mandala WT1509 15 × 15 cm od Walplus. V balení naleznete 24 ks samolepek, které rozzáří nudné holé plochy. A je jen na vás, jak to všechno dopadne.

Walplus Pohádkový strom s vílami C2WW000049
1 273 Kč
+ doprava zdarma

Proměňte dětský pokoj v kouzelnou říši s touto samolepkou víl u čarovného stromu od značky Walplus. Na zadní straně samolepky z PVC je lepidlo, které je voděodolné. Použité materiály jsou ekologické a netoxické.

Walplus Rozkvetlá louka s motýlky WS5031
679 Kč

Proměňte dětský pokoj v kouzelnou říši s touto samolepkou louky a motýlků od značky Walplus. Na zadní straně samolepky z PVC je lepidlo, které je voděodolné. Použité materiály jsou ekologické a netoxické.

Walplus Rozkvetlá třešeň WS6052
759 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nová tvář pokoje s krásnou samolepkou Rozkvetlá třešeň WS6052 značky Walplus. Samolepka se rychle nalepí, lze ji také bez poškození odlepit a přemístit na jiný rovný povrch. Můžete ji použít nejen na stěny, ale i nábytek, dveře a další.

Walplus Rozkvetlá třešeň WS9046
969 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ozdobte váš pokoj krásnou samolepkou Rozkvetlá třešeň WS9046 značky Walplus. Díky této samolepce se budete cítit jako v Japonsku. Balení obsahuje 167 dílů a záleží jen na vás, jaký bude konečný obraz.

Walplus Sleepy Owls 25 cm-64%
962 Kč 340 Kč

Akce

Veselé hodiny s dětským motivem soviček mají průměr 25 cm a skvěle doplní holčičí i klučičí pokojíček. Ciferník je opatřený vteřinovou ručičkou, díky plynulému posuvu však její tikot neruší.

Walplus Šťastná zvířatka se stromem C3WAD00001
2 120 Kč
+ doprava zdarma

Ozdobte váš pokoj krásnou samolepkou Šťastná zvířátka se stromem C3WAD00001 značky Walplus. Samolepka se rychle nalepí, lze ji také bez poškození odlepit a přemístit na jiný rovný povrch. Můžete ji použít nejen na stěny, ale i nábytek, dveře a další.

Walplus Summer Day 25 cm-70%
962 Kč 285 Kč

Akce

Pestrobarevné hodiny s motivem motýlů zkrášlí pokojíček i vašich dětí. Mají průměr 25 cm a jsou vyrobeny z plastu. Kulatý ciferník je opatřený vteřinovou ručičkou, ta však díky tichému chodu netiká.

Walplus Telefonní budka Londýn WDDM010
1 434 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Proměňte svůj pokoj či obývák v místo, kde chcete být nejraději – s touto samolepkou na dveře v podobě telefonní budky přímo z Londýna od značky Walplus to bude opravdu jednoduché. Na zadní straně samolepky z PVC je lepidlo, které je voděodolné. Nálepka je rozdělena na 2 kusy.

Walplus Veselá zvířátka C2WD000002
1 569 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Proměňte obyčejnou stěnu v dětském pokoji na pohádkovou říši s veselými zvířátky. Samolepka na stěnu od značky Walplus se snadno aplikuje díky samolepicímu povrchu a když je třeba, lze ji jednoduše sloupnout a opakovaně nalepit. Použité materiály jsou ekologické a netoxické.

Walplus Vintage Butterflies 25 cm
962 Kč 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nástěnné hodiny s motivem motýlů mají průměr 25 cm a jsou vyrobeny z plastu. Kulatý ciferník je opatřený vteřinovou ručičkou, ta však díky tichému chodu netiká.

Walplus Vintage obklad 15m x 15cm, 24 kusů WT1512
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dejte zdi nový život, díky samolepce ve tvaru obkladu Vintage 15 × 15 cm od Walplus. V balení naleznete 24 ks samolepek, které oživí nudné holé plochy. A je jen na vás, jak to všechno dopadne.

Walplus Zvířatka u stromu FL69WS001
1 269 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ozdobte váš pokoj krásnou samolepkou Zvířatka u stromu FL69WS001 značky Walplus. Samolepka se rychle nalepí, lze ji také bez poškození odlepit a přemístit na jiný rovný povrch. Můžete ji použít nejen na stěny, ale i nábytek, dveře a další.

Walplus Samolepky s motýly WS4014
589 Kč 249 Kč

Nástěnné samolepky s motýly značky Walplus. Ozdobte svůj obývák nebo dětský pokoj krásnými barevnými motýly. V balení naleznete nejrůznější druhy i barevná provedení. Jak je nalepíte je jen na vás.

Walplus Měřící strom se zvířátky AY221
1 269 Kč 422 Kč

Nástěnná samolepka měřící strom značky Walplus. Ozdobte dětem pokojík touto originální samolepkou. Krásně kreslený strom s metrem a zvířátky, která mohou děti znát z lesa. Strom je vysoký 190 cm.

Walplus Vlaštovky WS5032
689 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nástěnná samolepka vlaštovky značky Walplus. Ozdobte svůj obývák nebo ložnici krásnou tapetou s růžovými květy opadajícími z větve a klem poletujícími vlaštovkami. Samolepku můžete nalepit jak na zeď, tak například na šatní skříň.

Walplus Samolepicí tapeta Stone Wall
1 229 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Walplus samolepicí tapeta s dekorem kamenné zdi nabízí snadný způsob jak oživit stěny interiéru, starý nábytek nebo třeba dveře. Po odstranění nezanechává stopy. Balení obsahuje 4 archy, které můžete rozstříhat dle potřeby nebo nalepit vedle sebe a vytvořit tak velkou jednokusovou tapetu.

Walplus Samolepicí tapeta Diamonds Pattern
1 229 Kč 449 Kč

Elegantní samolepicí černo-bílá tapeta představuje snadný způsob, jak oživit stěny interiéru, nábytek, dveře nebo jiná hladká místa. Po odstranění nezanechává stopy. Balení obsahuje 4 archy, které můžete rozstříhat dle potřeby nebo nalepit vedle sebe a vytvořit tak velkou jednokusovou tapetu.

Walplus Vintage modré dlaždice WM5108X4
1 269 Kč 399 Kč

Nástěnné samolepky vintage dlaždice značky Walplus. Dlaždice laděné do modrých barev jsou krásným doplňkem do vašeho bytu. Lze je umístit na stěnu nebo nábytek. Jak a kam je nalepíte je jen na vás.

Walplus Malá zrcadlová víla WSM2024
579 Kč 379 Kč

Nástěnná samolepka malá zrcadlová víla značky Walplus. Ozdobte své holčičce pokoj touto originální samolepku. Jednotlivé zrcadlové díly dají dohromady vílu a kolem ní poletující hvězdičky.

Walplus Víla Zvonilka se zrcadlem WSM2038
579 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nástěnná samolepka Víla Zvonilka se zrcadlem značky Walplus. Ozdobte své holčičce pokoj touto originální samolepku. Jednotlivé zrcadlové díly dají dohromady vílu a kolem ní poletující hvězdičky a kruhové zrcadlo.

Walplus Červené máky WS5018
689 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nástěnná samolepka červené máky značky Walplus. Ozdobte svůj obývák nebo ložnici těmito velikými rudými máky. Samolepku můžete nalepit jak na zeď, tak například na šatní skříň.

Walplus Desky Talavera WM10009
1 269 Kč 399 Kč

Nástěnné samolepky desky Talavera značky Walplus. Dlaždice laděné do žluto modrých barev jsou krásným doplňkem do vašeho bytu. Lze je umístit na stěnu nebo nábytek. Jak a kam je nalepíte je jen na vás.

Walplus Fialové květiny WS4013
879 Kč 229 Kč

Nástěnná samolepka fialové květiny značky Walplus. Ozdobte svůj obývák nebo ložnici květinami a kolem nich poletujícími motýly. Samolepku můžete nalepit jak na zeď, tak například na šatní skříň.

Walplus Kamenný obklad WZ00143
4 329 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nástěnná fotografická samolepka s motivem kamenného obkladu od firmy Walplus. Proměňte vzhled místnosti neobyčejným vzorem a dodejte mu osobitost. Polep je vytvořen za pomoci nejmodernějších technik při dodržení přísných standardů kvality tisku. Výsledkem je vysoce realistický dojem.

Walplus Minimalistické nástěnné hodiny WC2050, černé
1 269 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nástěnné dekorativní hodiny, které zaujmou svým jednoduchým a unikátním designem. S hodinami značky Walplus dodáte obývacímu pokoji nebo kanceláři jedinečnost a osobitost. Mají klasickou černou barvu a jsou vyrobeny z hliníku.

Walplus Motýlové WS3013 + Swarovski WSSS10
1 269 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nástěnné samolepky motýly se Swarovski kamínky značky Walplus. Ozdobte svůj obývák nebo dětský pokoj krásnými barevnými motýly. V balení naleznete nejrůznější barevné druhy, které můžete dozdobit kamínky.

Walplus Nástěnné hodiny WC2051
1 273 Kč
+ doprava zdarma

Jste moderní člověk či vyznávač minimalismu? Pak jsou tyto designové nástěnné hodiny od značky Walplus přímo pro vás. Ukazují čas bez potřeby číslic, hodí se na každou stěnu v jakékoli barvě a rozhodně na první pohled upoutají. Hliníková konstrukce ve stříbrné barvě kompletuje minimalistický vzhled.

Walplus Sada 24 samolepicích dlaždiček WT1001
600 Kč 231 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Samolepky v podobě modro-bílých dlaždiček s ornamenty představují skvělý způsob jak oživit nudný a starý nábytek nebo holé zdi. Po nalepení je možné dlaždice opět sejmout a přelepit na jiné místo. Nezanechávají stopy.

Značka Walplus je specialista na dekorace stěn, nabízí nový nápad nejen jak ozdobit vaše zdi, ale celý interiér. Široká škála inovativních samolepek. Dekorační nálepka Walplus je nejlepší alternativou k tradiční dekoraci tapetami, protože používají inovativní odnímatelné lepidlo, které vám umožní design odstranit a znovu jej bez poškození použít . Firma Walplus vám nabízí různé návrhy, které ozdobí váš pokoj s minimálním úsilím i cenou. Stovky nejlepších vzorů nástěnným nálepek z kterých můžete nerušeně vybírat.

Značka Walplus je specialista na dekorace stěn, nabízí nový nápad nejen jak ozdobit vaše zdi, ale celý interiér. Široká škála inovativních samolepek. Dekorační nálepka Walplus je nejlepší alternativou k tradiční dekoraci tapetami, protože používají inovativní odnímatelné lepidlo, které vám umožní design odstranit a znovu jej bez poškození použít . Firma Walplus vám nabízí různé návrhy, které ozdobí váš pokoj s minimálním úsilím i cenou. Stovky nejlepších vzorů nástěnným nálepek z kterých můžete nerušeně vybírat.