White Glo Zubní pasta Advantage 140 g
129 Kč 109 Kč

Bělící zubní pudr rozjasňuje vaše zuby, důkladně leští a čistí jejich povrch. White Glo zubní pasta Advantage 140 g odstraňuje usazené minerály, posiluje sklovinu a poskytuje celkový detox ústní dutině.

White Glo Bělící zubní pasta Charcoal 150 g + kartáček
329 Kč 229 Kč

Bělicí zubní pasta s aktivovanými uhlíkovými částicemi pomáhá detoxikovat ústa a odstraňuje hluboké skvrny a zabarvení. Vysoce absorpční částice z aktivního dřevěného uhlí pronikají a vytahují skvrny, zachytávají barevné částice, bojují se zápachem dechu a zabarvováním zubů.

White Glo Bright Nights rozpouštěcí zubní pásky
449 Kč 249 Kč

Pro okamžitý bílý úsměv použijte tento revoluční produkt. White Glo Bright Nights. Pracuje na principu, kdy rozpouští bělící filmy, což je nejsnazší způsob, jakým se zlepší vzhled vašich zubů. Bright Nights představuje profesionální zubní bělení zubů.

White Glo Diamond Series bělící pero + 7 bělících pásků
799 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

White Glo Diamond Series Whitening System je v současné době nejnovější a nejmodernější bělící systém. Tento bělící systém používá stejně pokročilou aktivní složku a metodu, jakou používají lékaři z celého světa. O 100% silnější bělící gelový přípravek snižuje dobu ošetření na pouhých 5 minut!

White Glo Diamond Series bělící systém 7 dní
999 Kč 599 Kč

White Glo Diamond Series Whitening System je v současné době nejnovější a nejmodernější bělící systém. Je vyvinut předními zubními lékaři a to tak, aby poskytl bělejší a lesklejší zuby s co nejdelším účinkem. Toto je naše nejefektivnější formule pro bělení.

White Glo Noční a denní bělící zubní pasty
329 Kč 179 Kč

Představujeme revoluční novinku. Dvě nové zubní pasty, které změní způsob, jakým budete pečovat o své zuby. Společnost White Glo speciálně připravila tento produkt k řešení zřetelně odlišných potřeb ústní hygieny v průběhu dne a noci tak , aby zajistila 24hodinovou ochranu.

White Glo Zubní pasta 2 v 1 150 g + kartáček + mezizubní kartáček
299 Kč 159 Kč

Tento produkt na bělení zubů se skládá z vnitřní ústní vody, která proniká do oblastí, které zubní kartáček nemůže vyčistit. Tato zubní pasta pomáhá bojovat s bakteriemi, které způsobují plaky a špatný dech a nabízí ochranu po dobu několika hodin. Velikost balení 150 g.

White Glo Zubní pasta Powerbrush
299 Kč 199 Kč

Jedná se o první zubní pastu na světě svého druhu. Tato zubní pasta obsahuje velmi nízký obsah abrazivního mikro-vosku pro bezpečné leštění a za účelem odstranění zbarvení na povrchu vašich zubů. Produkt obnovuje lesk a bělost.

White Glo Zubní pasta Profesional 150 g + kartáček + mezizubní kartáček
349 Kč 179 Kč

Špičková zubní pasta obohacená fluoridem nabízí maximum pro ústní hygienu. Zvláštní formule extra zabraňuje změně barvy a žloutnutí zubní skloviny, což je často způsobeno potravinami a nápoji se silným zabarvením. Tento vyjímečný produkt byl původně vyvinut pro lidi ve filmovém průmyslu, kteří vyžadují maximální zkrášlení obličeje. Velikost balení 150 g.

White Glo Zubní pasta Smokers 150 g + kartáček + mezizubní kartáček
299 Kč 179 Kč

Tato vysoce kvalitní zubní pasta obohacená fluoridem s diamantovou zeminou je speciálně navržena pro odstranění tabákových skvrn a pomáhá eliminovat dech kouření. Obsahuje Micro leštící částice, které odstraňují zbarvení a zežltnutí na zubní sklovině způsobené kouřením cigaret.

Společnost Barros Laboratories Pty Ltd byla poprvé založena v Austrálii v roce 1993 a byla první společností, která zavedla výrobky pro bělení na australský trh prostřednictvím značky White Glo. White Glo je jedním z lídrů na trhu v bělicí zubní pastě a bělení zubů. White Glo se specializuje výhradně na bělení zubů (původně byla vyvinuta pro herce a herečky). Je schválena Asociací australských zubařů.

Společnost Barros Laboratories Pty Ltd byla poprvé založena v Austrálii v roce 1993 a byla první společností, která zavedla výrobky pro bělení na australský trh prostřednictvím značky White Glo. White Glo je jedním z lídrů na trhu v bělicí zubní pastě a bělení zubů. White Glo se specializuje výhradně na bělení zubů (původně byla vyvinuta pro herce a herečky). Je schválena Asociací australských zubařů.