Yellow & Blue BIKA - jedlá soda
89 Kč
85 Kč

Akce

BIKA jedlá soda je všestranný ekologický čistič a dezodorační pomocník do domácnosti, který má mnohostranné využití.


Yellow & Blue Aviváž s levandulovou silicí
599 Kč

539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aviváž s jemnou levandulovou vůní je vhodným doplňkem pro praní v pracím gelu z mýdlových ořechů. Napomáhá při vyplachování zbytků pracího prostředku z prádla, zjemňuje prádlo.


Yellow & Blue Bělící prášek PUER
149 Kč

139 Kč

Akce

Při praní bílého prádla s mýdlovými ořechy doporučujeme použití přípravku PUER, neboť ořechy neobsahují chemické bělící látky jako běžné prášky na praní (proto jsou také šetrné k barevnému prádlu). PUER je soda obohacená o kyslík. Použitím se rozkládá na vodu, kyslík a uhličitan sodný.


Yellow & Blue Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů
175 Kč

159 Kč

Akce

Základem gelu do myčky na nádobí je výtažek z mýdlových ořechů v bio kvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Účinný prostředek do všech myček na nádobí si poradí i se silně znečistěným nádobím. Neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, umělé parfémy, barviva.


Yellow & Blue Gel na nádobí z mýdlových ořechů
575 Kč

529 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Základem gelu na ruční mytí nádobí je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě získaný nejšetrnější metodou za studena. Výsledkem je jemný a účinný gel se sníženou pěnivostí a příjemnou vůní z přírodní citronové silice. Produkt neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, umělé parfémy, barviva.


Yellow & Blue L`VANDU LOVE máchadlo prádla 1 l
139 Kč

129 Kč

Akce

Máchadlo s příjemnou levandulovou vůní, které se přidává do máchací lázně místo aviváže, rozpouští sražené zbytky mýdla a usnadní tak jejich vypláchnutí s máchací vodou. K prádlu pak není nutné přidávat aviváž.


Yellow & Blue Octový čistič na sklo
469 Kč

419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čistí sklo a veškeré hladké povrchy v kuchyni a koupelně, odstraňuje minerální a mýdlové usazeniny na armaturách a dlažbě. Nepoužívat na materiály citlivé na kyseliny.


Yellow & Blue Odstraňovač vodního kamene
179 Kč

159 Kč

Akce

K čistění a úspornějšímu provozu myček na nádobí, praček, varných konvic, kávovarů. Skvěle vyčistí usazený vodní kámen z WC, roztok doporučujeme na čistění koupelnových a kuchyňských povrchů.


Yellow & Blue Oplach do myčky nádobí-17%
169 Kč

139 Kč

Akce

Oplach do myčky nádobí je určen pro použití u všech domácích myček na nádobí. Omezuje tvorbu minerálních usazenin na nádobí a dodává mu přirozený lesk.


Yellow & Blue Pomerančový čistič
790 Kč

699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální čistící prostředek na bázi pomerančových terpenů je vhodný pro běžný úklid i k odstraňování usazených mastnot, žvýkaček, dehtových a inkoustových skvrn, vosků a lepidel, grafitti. Vhodný pro ruční i strojové čistění koberců, působí zároveň jako pohlcovač pachů.


Yellow & Blue Prací gel z mýdlových ořechů-17%
169 Kč

139 Kč

Akce

Prací gel z mýdlových ořechů bez parfemace vhodný zejména pro barevné prádlo. Základem je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena.


Yellow & Blue Prací gel z mýdlových ořechů na vlnu a jemné prádlo
229 Kč

199 Kč

Akce

Základem je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Jemný gel s lanolínem a neutrálním pH vhodný pro nejchoulostivější prádlo, vlnu, hedvábí a funkční textil. Pro praní v pračce do 40 °C a pro ruční praní.


Yellow & Blue Prášek z mýdlových ořechů v bio kvalitě
289 Kč

269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jemně mletý prášek z mýdlových ořechů Sapindus Mukkorosi je pro svůj vysoký obsah saponinů přírodním saponátem s velmi širokým uplatněním. Lze je použít všude tam, kde se používají běžné prací a čistící prostředky. Má dezinfekční a protiplísňové účinky.


Yellow & Blue Regenerační sůl do myčky na nádobí
129 Kč

115 Kč

Akce

Regenerační sůl do myčky na nádobí slouží k regeneraci iontového výměníku, který zachycuje ionty vápníku a hořčíku a tím změkčuje vodu. Výsledkem je zamezení tvorby usazenin na nádobí a skle.


Yellow & Blue WC čistič
99 Kč

89 Kč

Akce

Ekologický WC čistič s kyselinou citronovou a citronovou silicí na čištění a dezinfekci WC. Rozpouští usazeniny a účinně čistí i na nepřístupných místech.


Značka Yellow&Blue je řada ekodrogerie společnosti Tierra Verde. Tyto čistící a prací prostředky jsou vyráběny za použití mýdlových ořechů v BIO kvalitě.

Značka Yellow&Blue je řada ekodrogerie společnosti Tierra Verde. Tyto čistící a prací prostředky jsou vyráběny za použití mýdlových ořechů v BIO kvalitě.