Yuneec náhradní vrtule pro Mantis Q, sada
319 Kč 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Když se vám porouchá vrtule, nemusíte ještě měnit celý dron. Sada 4 náhradních vrtulí na dron Yunec Mantis Q vám poskytne vše, co potřebujete. Snadno je namontujete a užijete si díky nim se svým dronem další várku zábavy.

Yuneec Mantis Q se 4K kamerou a ovladačem, černá
13 279 Kč 12 048 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní dron se 4K kamerou, ovladačem a dalším příslušenstvím. Yuneec Mantis Q nabízí 5 inteligentních módů létání, rychlost až 72 km/h, dlouhou výdrž až 33 minut na jedno nabití a kvalitní 4K kameru. Umí vás následovat, automaticky se vrátit, je skládací a umožňuje i ovládání hlasem.

Yuneec ochranné oblouky pro Mantis Q
325 Kč

Chraňte svůj dron před poškozením. Ochranné oblouky pro Yuneec Mantis Q kryjí vrtule a brání jejich poškození, případně chrání ty, kdo by se s dronem dostali do nechtěné konfrontace.

Yuneec Mantis Q X Pack se 4K kamerou, combo pack, černá
15 949 Kč 12 290 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní dron se 4K kamerou, ovladačem a bohatým příslušenstvím. Yuneec Mantis Q nabízí 5 inteligentních módů létání, rychlost až 72 km/h, dlouhou výdrž až 33 minut na jedno nabití a kvalitní 4K kameru. Umí vás následovat, automaticky se vrátit, je skládací a umožňuje i ovládání hlasem.

Yuneec E-GO2, E-Longboard, modrý
7 700 Kč 6 990 Kč
+ doprava zdarma

Elektrický longboard na cestu do práce i na zábavu. Yuneec E-GO2 E-Longboard má dálkové Bluetooth ovládání, 2 režimy jízdy a jezdí rychlostí až 20 km/h. Na jedno nabití ujede až 30 km a je vybaven portem USB, ve kterém můžete za jízdy dobíjet např. telefon. Při brždění se sám dobíjí a zvládne i 10% stoupání.

Yuneec kvadrokoptéra - dron, Mantis G, 4K kamera s Gimbal stabilizací, ovladač, černá
20 322 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní dron se 4K kamerou, ovladačem a dalším příslušenstvím. Yuneec Mantis G nabízí 5 inteligentních módů létání, rychlost až 72 km/h, dlouhou výdrž až 33 minut na jedno nabití a kvalitní 4K kameru s gimbal stabilizací. Umí vás následovat, automaticky se vrátit, je skládací a umožňuje i ovládání hlasem.

Yuneec přepravní taška pro Mantis Q
1 589 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Mějte svůj dron vždycky po ruce. Přepravní taška pro Yuneec Mantis Q vám poskytne dostatek prostoru pro dron i veškeré příslušenství. Promyšlená struktura tašky zajišťuje, že se nic nerozbije a budete se moct nerušeně oddávat zábavě.

Yuneec nabíječ na 3 ks baterií pro Mantis Q
1 849 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Zajistěte si dostatek energie na tolik zábavy, kolik si jen budete přát. Nabíječka na baterie pro dron Yuneec Mantis Q pojme až 3 kusy baterií, které vám dohromady poskytnou až 1,5 hodiny létání.