Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Zanussi 1002 Zanussi truhlicový mrazák ZCAN31FW1 + záruka 5 let na motor
Zanussi 1002

Prachové syntetické sáčkyurčené do vysavačů: AEG – Vampyrino, ELECTROLUX/THE BOSS-XIO-TORNADO/ROLFY-VOLTA/ROLFY. Z1018, ZANSC05, ZANSC10.

můžete mít DNES

MALL
Zanussi sáčkový vysavač ZANCG21EB Zanussi truhlicový mrazák ZCAN31FW1 + záruka 5 let na motor
Zanussi sáčkový vysavač ZANCG21EB

Sáčkový vysavač s příkonem 600 W, v černé barvě, regulací výkonu se stane vaším praktickým společníkem. Zanussi ZANCG21EB disponuje kovovými trubice, podlahovou hubicí BANO a omyvatelným mikrofiltrem.

Momentálně nedostupné

MALL
Zanussi truhlicový mrazák ZCAN31FW1 + záruka 5 let na motor Zanussi truhlicový mrazák ZCAN31FW1 + záruka 5 let na motor
Zanussi truhlicový mrazák ZCAN31FW1 + záruka 5 let na motor

Truhlicový mrazák v energetické třídě F a bílém provedení s objemem 308 l, elektronickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Zanussi ZCAN31FW1 disponuje velkým vnitřním prostorem a snadno vyjímatelnými koši pro vytvoření ještě více místa.

Momentálně nedostupné

MALL
Zanussi Emaga Sklokeramická deska Zanussi ZHRN638K Zanussi Emaga Sklokeramická deska Zanussi ZHRN638K
Zanussi Emaga Sklokeramická deska Zanussi ZHRN638K

Nabízíme produkty nejvyšší kvality za rozumné ceny.

Momentálně nedostupné

Bez nadsázky lze říci, že Zanussi je synonymem pro bílé spotřebiče ve vaší kuchyni. Zahrnuje značky Zanussi Professional, Electrolux, Molteni a Dito Electrolux.

„My v Zanussi se vám snažíme usnadnit život.“ To je heslo italské firmy, která se specializuje jak na domácnosti, tak na velkospotřebitele. Společným znakem všech spotřebičů je inovace. Výrobní řady jsou neustále vylepšovány a zdokonalovány jak po stránce technické tak designové.

Logo Zanussi najdete na výrobních řadách péče o prádlopračky, sušičky nebo kombinace, příprava jídla – trouby, mikrovlnné trouby, sporáky, odsavače, uchovávání potravinledničky, mrazáky a kombinace, mytí nádobí myčky a malé spotřebiče – kávovary, topinkovače, žehličky, mixéry, konvice, vysavače.