Gardena HighCut-Li

Značka: Gardena Náš kód: 528445

Doprava zdarma

Gardena HighCut-Li

Akumulátorový plotostřih Gardena HighCut 48 – Li pohodlně stříhá vysoké keře ze země bez obtěžujícího kabelu. Díky teleskopické tyči umožňuje pracovní dosah až 3 metry. Celý popis

5490
5 490 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 6 590 Kč, Ušetříte 1 100 Kč (16 %)
Zaplaťte, až si zboží doma rozbalíte Chci vědět více

Popis

Popis produktu

Technické parametry:

 • Rozteč nožů (zubů): 16 mm

Všeobecné vlastnosti:

 • Praktické akumulátorové nůžky na živý plot GARDENA HighCut 48 -Li se výborně hodí pro snadné a pohodlné stříhání vysokých keřů z bezpečného postoje na zemi.
 • Díky teleskopické jednotce lze tyto nůžky na živý plot snadno prodloužit až o 2 metry, a získat tak dosah cca 3 metry.
 • Výkyvná hlava umožňuje stříhat jak vršky keřů, tak půdopokryvné rostliny.
 • Pro pohodlné stříhání bez kabelů jsou nůžky vybavené výkonným, vyměnitelným 18V lithiovým akumulátorem s kapacitou 1,6 Ah. Tento akumulátor s provozní dobou cca 60 minut lze kdykoli dobíjet bez nebezpečí vzniku paměťového efektu.
 • Díky inovativní stříhací jednotce otočné o 90° budete vedle keře vždy stát v ideální poloze pro stříhání, a to aniž byste museli měnit pozici rukou.
 • Díky ergonomicky tvarované rukojeti se nůžky na živý plot dobře a bezpečně drží v každé stříhací pozici. Tím je zaručena nenáročná a příjemná práce.
 • Nože, které mají novou geometrii a jsou přesně řezané laserem, drží stříhaný materiál a zajišťují účinný, rychlý a čistý střih.
 • Výrazně se snížilo sklouzávání stříhaného materiálu a obtěžující stříhání zbytků na keři.
 • Díky velkým otvorům v čepeli lze na keřích bez problémů stříhat i silnější větve.
 • Elektrické nůžky na živý plot jsou vybavené vysoce výkonným a silným motorem, který umožňuje náročné a souvislé stříhání jedním pohybem bez obtěžujícího ucpávání a přerušování práce.

Stříhání vysokých keřů: díky teleskopické jednotce lze tyto nůžky na živý plot snadno prodloužit až na 3 metry. Umožňují snadné stříhání vysokých keřů bez žebříku z bezpečného postoje na zemi. Výkyvnou hlavu lze přizpůsobit dané pracovní situaci.

Ergonomická práce: inovativní stříhací jednotka otočná o 90° umožňuje příjemné a pohodlné stříhání keřů. Chcete-li pracovat ze strany, jednoduše jednotku otočte. Můžete tak stát u keře v optimální poloze a nemusíte měnit pozici rukou.

Rychlejší a čistší střih: nože, které mají novou geometrii a jsou přesně řezané laserem, poskytují trvale účinný, rychlý a čistý střih. Bez problémů lze stříhat i silnější větve keřů.

Akumulátorová technologie s vysokým výkonem: silné lithiové náhradní akumulátory mají vysoký výkon a nenáročnou údržbu, snadno se vyměňují a nemají paměťový efekt.

Doporučujeme dokoupit:

Další nabídka zahradní techniky:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Napětí akumulátoru 18 V