Solight Alkohol tester profi, 0,0 - 3,0‰ bac
1 519 Kč 1 138 Kč

Solight Alkohol Tester Profi, 0,0 – 3,0‰ Bac, Citlivost 0,1‰, Barevný Displej, Automatické Čištění, Solight, Elektrozboží, Autopříslušenství, Alkohol Testery.

SENCOR Alkoholtester SCA BA50FC
1 325 Kč

Alkoholtester SCA BA50FC je profesionální tester, který zjišťuje přesnou hodnotu alkoholu v krvi z dechu během pár sekund.

V-net Alkoholtester AL 6000 Lite
1 826 Kč

Alkoholtester AL 6000 Lite je osobní i firemní alkohol tester s počítadlem provedených měření a pouzdrem na opasek. Elegantně vypadající přístroj je kompaktní, přesný, spolehlivý a zejména snadno ovladatelný.

V-net Alkoholtester AL 2500 Black
917 Kč

Alkoholtester AL 2500 Black je osobní alkohol tester v černém provedení, který má elegantní a stylový design. Tester se používá bez náustku, je kompaktní, přesný, spolehlivý a jednou z jeho předností je také nízká hmotnost. Rozsah měření je 0,0 – 4,0 promile.

V-net Alkoholtester AL 2500 Silver
917 Kč

Alkoholtester AL 2500 Black je osobní alkohol tester ve stříbrném provedení, který má elegantní a stylový design. Tester se používá bez náustku, je kompaktní, přesný, spolehlivý a jednou z jeho předností je také nízká hmotnost. Rozsah měření je 0,0 – 4,0 promile. Vítěz testu MF DNES.

V-net Alkoholtester DA 8500
4 229 Kč

Alkoholtester DA 8500 je profesionální  alkoholtester, který měří s přesnotí +/- 5%.

V-net Alkoholtester AL 6000 Red
2 430 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Alkoholtester AL 6000 Red má elegantní design, je kompaktní, přesný a spolehlivý.

V-net Alkoholtester DA 8100
3 801 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Alkoholtester DA 8100 je osobní i firemní alkoholtester s velkým rozsahem měření 0,00 – 5,00 promile.

Alkohol testery

Alkohol testery vyhodnocují v dechu přítomnost alkoholu. Jsou užitečným pomocníkem do auta.

Tester alkoholu V-net

Alkoholové testery V-net mají kvalitní a odolný senzor. Testery vynikají vysokou přesností měření. Společnost V-net se specializuje mimo jiné také na testy na drogy. Nabízí záruční i pozáruční servis a kalibraci alkohol testerů. V-net má v nabídce přístroje pro domácí i profesionální měření alkoholu.

SENCOR alkohol tester

Kompaktní alkohol tester SENCOR je připraven k rychlému použití a není třeba dlouho čekat po zapnutí přístroje.

Kalibrace alkotesteru

Nový přístroj není třeba kalibrovat a poskytuje spolehlivé výsledky. Ke kalibraci je vhodné přistoupit asi po roce pravidelného používání, záleží však na konkrétním typu přístroje. Kalibraci provádí odborná firma.

→ Existují i online testy alkoholu. Do online aplikace obvykle zadáte množství a druh alkoholu, dobu, po kterou jste ho pili, dobu od posledního napití a další biometrické údaje. Test pak vyhodnotí, kolik promile alkoholu v těle ještě máte. Tyto online testy alkoholu ale nejsou spolehlivé ani přesné tak, jako alkohol testery, a nedoporučujeme se na ně spoléhat.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Alkohol testery.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Alkohol testery výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Alkohol testery akce.