595 Kč

Anální kolík CAMILO je příjemného tvaru a dopřeje vám dokonalý komfort při zavádění. Patka zajistí bezpečné používání. CAMILO je vhodný pro hrátky v páru i pro jednotlivce.


995 Kč

Úžasný anální kolík MANOLO LARGE vám ukáže novou cestu ke vzrušujícímu a smyslnému milování. Je velmi příjemný na dotek, snadno se zavádí a patka na konci zajistí bezpečnost používání.


1 495 Kč
+ doprava zdarma

Anální kolík ZOLO LARGE je větších rozměrů, konického tvaru a je vyrobený z tvrzeného hypoalergenního skla. Potěšte svůj zadeček a vychutnejte si vzrušujcí pocity.


1 795 Kč
+ doprava zdarma

Anální kolík z tvrzeného skla OREOS SILVER ve stříbrné kovové barvě (s vrstvou odolnou proti poškrábání). Chcete začít snít a vydat se do tajemných zákoutí vašich nejtajnějších přání?


1 795 Kč
+ doprava zdarma

Velmi precizně propracovaný anální kolík LEXO BLACK z tvrzeného skla je skutečné umělecké dílko. Anální hrátky nikdy nebyli tak vzrušující a smyslné.


1 495 Kč
+ doprava zdarma

Velmi precizně propracovaný anální kolík LEXO CLEAR z tvrzeného skla je skutečné umělecké dílko. Anální hrátky nikdy nebyli tak vzrušující a smyslné.


1 795 Kč
+ doprava zdarma

Vychutnejte si hravé milování s koňským ohonem. Anální kolík MELBO vám nabízí obzvláště divoké anální hrátky a vaší fantazii můžete konečně popustit uzdu naplno.


619 Kč

433 Kč

Anální kolík s třístupňovou velikostí pro plynulé roztahování z velmi jemného, hladkého a měkkého materiálu s bezpečnostní patkou pro začátečníky i pokročilé.


1 181 Kč

827 Kč

Nafukovací anální kolík je vyroben z měkkého latexu a libovolně si jej můžete zvětšit podle své chuti a touhy. Upozornění: Anální kolík zavádějte a vytahujte vždy vyfouknutý.


431 Kč

302 Kč

Anální kolík má oblé tvary a postupně se rozšiřuje. Je z příjemného materiálu a slouží k postupnému zvykání si na většímu průměry.


719 Kč

503 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nafukovací anální kolík s vibrací může být zajímavým zpestřením análních hrátek. Ruční pumpa zaručuje regulaci tlaku, který si sami zvolíte a vibrace umocní prožitek. Upozorňění: Anální kolík zavádějte a vytahujte vždy vyfouknutý.


850 Kč

595 Kč

Nafukovací anální kolík má na svém těle tři výrazné kuličky pro větší intenzitu dráždění. Nafukuje se lehce pomocí balónku, je v černém provedení z latexu a je má plynule regulovatelné vibrace. Upozornění: Anální kolík zavádějte a vytahujte vždy vyfouknutý.


594 Kč

416 Kč

Vibrační anální kolík je vyroben z gelového materiálu v provedení lehce transparentní modré a je voděodolný. Součástí balení jsou baterie.


431 Kč

302 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Anální kolík Queeny love blue plug. Anální kolík s vibrací a přísavnou patkou. Hladký jemný materiál v modrém provedení, plynule regulovatelné vibrace.


781 Kč

547 Kč

Vibrátor Anal Drop je vhodný pro anální ale i vaginální dráždění. Zavádění je příjemné, ovládání snadné, prožitky neskutečně krásné. Vibrátor je vyroben z gelového materiálu v černém provedení. Je vhodný pro muže i pro ženy. Snadné ovládání čtyřúrovňové vibrace pomocí praktických tlačítek na ovladači. Prozkoumejte možnosti vašeho těla při sexuálních hrátkách.


813 Kč

569 Kč

Černý anální kolík ve tvaru nůžek pro stimulaci bodu G nebo prostaty. S rukojetí. Plynule nastavitelné vibrace.


875 Kč

613 Kč

Vyzkoušejte toto nafukovací potěšení! Nafukovací vibrační pomůcka pro vaginální i anální stimulaci. U žen zvyšuje vzrušení stupňující se tlak na močový měchýř, u mužů tlak na prostatu. Se silnými, plynule nastavitelnými vibracemi bude stimulace ještě lepší. Pomůcka má pro nafouknutí praktický balónek, který můžete maximálně 10× stisknout.


1 744 Kč

1 221 Kč
+ doprava zdarma

Anální nafukovací kolík pro muže i pro ženy. U žen zvyšuje vzrušení stupňující se tlak na močový měchýř, u mužů tlak na prostatu. Se silnými, plynule nastavitelnými vibracemi bude stimulace ještě lepší. Jednu ze sedmi úrovní vibrací můžete nastavit pomocí tlačítek. Kolík má navíc přísavku, takže je možné jej připevnit na hladkou plochu a mít volné ruce pro ostatní části těla.


494 Kč

346 Kč

Nafukovací anální kolík v černém provedení. Kolík je vlastně nafukovací balónek z latexu, pumpováním si zvolíte vámi požadovanou velikost. Upozorňění: Anální balónek zavádějte a vytahujte vždy vyfouknutý.


931 Kč

652 Kč

Anatomicky tvarovaný anální kolík s odnímatelnou vibrační patronou a s bezpečnostní patkou pro vložení patrony.


681 Kč

477 Kč

Nafukovací anální kolík má pevný základ a jeho objem se dá zvětšit díky vzduchu. Nafukuje se pomocí balónku a vzduch se odpouští plastovým ventilkem. Upozornění : Zavádí se a vytahuje vždy vyfouknutý.