10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 34401183

cdVet Antiparazitní šampon - Objem: 1000 ml

cdVet Antiparazitní šampon - Objem: 1000 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Složení >> Osvědčená receptura pro psy a kočky. Voda / Cocamidopropyl Betaine (přírodní tenzid) / Lauryl Glucoside (přírodní tenzid) / Methylpropanediol (přirozené rozpouštědlo) / Coco-Glucoside (přírodní tenzid) / Carprylyl Glycol (rostlinná ošetřující látka) / Citrus Grandis Peel Oil (éterický. Celý popis
1 956 Kč
1 956 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

8.12.2023 na výdejním místě
8.12.2023 - 12.12.2023 na vaší adrese

Popis

Složení >> Osvědčená receptura pro psy a kočky


Voda / Cocamidopropyl Betaine (přírodní tenzid) / Lauryl Glucoside (přírodní tenzid) / Methylpropanediol (přirozené rozpouštědlo) / Coco-Glucoside (přírodní tenzid) / Carprylyl Glycol (rostlinná ošetřující látka) / Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej) / Cymbopogon Winterianus Herb Oil (éterický olej) / Geraniol (éterický olej) / Phenylpropanol (vonná látka s antimikrobiálním účinkem) / Sodium Hydroxide (hydroxid sodný). Aktivní složka: Geraniol 0,1% / l, BAuA reg. Č. N-63622. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de – Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat). Video o výrobci.


 


ŽÁDNÉ umělé látky >> BEZ chemie


Přípravek „Antiparazitní šampon pro psy a kočky“ je přírodním složením zaměřen na šetrnou péči >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ  UMĚLÉ  LÁTKY, žádné syntetické minerály ani laciná plniva. Díky absenci chemie nemá vedlejší účinky a je vhodný také pro alergiky či jinak zatížené jedince s oslabenou imunitou. Vhodný je také pro nastávající či kojící zvířecí mámy a jejich mláďata.


 


 Antiparazitní šampon pro psy a kočky neobsahuje žádné umělé látky & žádné syntetické minerály ani chemii.


 ŽÁDNÉ umělé látky & ŽÁDNÉ syntetické minerály & ŽÁDNÁ chemie.


 


Aplikace a dávkování


 • Na 10 kg váhy zvířete používáme dávku cca. 4 ml šamponu. U balení 200 ml jedno stisknutí lahve, u balení 1 000 ml tvoří dávku 1,5 obsahu víčka láhve.
 • Dávku šamponu pak v připravené nádobce zředíme v poměru 1:5. Pro zředění šamponu je vhodnější destilovaná voda (neobsahuje anorganické minerály).
 • Šampon důkladně a rovnoměrně zapracujeme do srsti po i proti směru jejího růstu, Nevynecháme slabiny ani bříško.
 • Velmi důležité je vmasírovávat šampon 2 až 3 minuty. Toto je doba potřebná k působení pečujících, ošetřujících účinných látek.
 • Šampon opláchneme a postup opakujeme. Druhou pěnu necháme na zvířeti 5 minut a důkladně opláchneme.

 


Výhody


 • Bezpečný také pro štěňata, koťata a lidi.
 • Rychlá a dlouhotrvající účinnost.
 • Přizpůsobený přirozenému pH pokožky.
 • Příjemná vůně díky éterickým olejům.
 • Je velmi úsporný – ředí se 1 : 5 s vodou.

 


Optimální poměr Kvalita & Cena


Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od pečlivě vybraných poctivých, kompetentních a důvěryhodných dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.


 


Spokojenost zákazníků a růst poptávky přírodních doplňků stravy pro psy a kočky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny. Baron.cz


Spokojenost zákazníků a růst poptávky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny.


 


Vhodný i PRO Lidi? >> Připravuje se


Na otázku, zda je tento cdVet produkt vhodný také PRO Lidi rádi odpovídáme …. Výrobce tento úspěšný produkt deklaroval pro domácí zvířata. Proto nesmí být nabízen Lidem (zákon). Lidé, kteří rozumí přírodním produktům, se neptají. Zájem o produkt, který plní, co slibuje je VELKÝ >> Proto ho výrobce pan Dingmann připravuje ke schválení také PRO Lidi.


 


 Antiparazitní šampon pro psy a kočky plní co slibuje - proto jej výrobce cdVet připravuje ke schválení i pro Lidi.


Produkt plní co slibuje >> Proto ho výrobce připravuje ke schválení i PRO Lidi.


 


Autor stránky >> Důvěra & Vztah


Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny. Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto PÍŠEME jen PRAVDU. To znamená, že vědomě Uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním „Žít v Radosti a Lásce“. Návod na šťastný vztah k sobě a ostatním nám poskytují životní Moudra Afirmací ♥


 


V přírodní lékárně Baron.cz známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.


Známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.


 


Výrobce & Distributor & Poradenství


Výrobcem je Přírodní léčitel pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de Natürliche Tiergesundheit (Přirozené zdraví zvířat), která je od roku 1999 uznávaný Partner na trhu 100% Přírodních produktů pro zdraví zvířat. Produktové PORADENSTVÍ v oblasti PŘIROZENÉHO ZDRAVÍ a distribuci v ČR a SR zajišťuje Tým přírodní lékárny Baron. >> Video výrobci / Video o Baronu.


    Výrobce přírodních doplňků stravy pro psy a kočky cdvet.<br />  Baron.cz distributor přírodních doplňků stravy pro psy a kočky značky cdvet.<br />