Chovatelské potřeby pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Chovatelské potřeby pro psy tvoří kompletní výbavu pro chov psů v podobě kvalitního krmiva, obojků a vodítek, pelíšků a matrací pro psy nebo psích pamlsků. Co dalšího pořídit psímu parťákovi?

Krmivo pro psy

  • Krmivo pro psy je základní položkou v případě chovu psa. Každodenním krmivem jsou granule, doplnit je můžete kapsičkou či konzervou pro psy, a nesmí chybět ani pamlsek.

→ Krmivo pro psa vybírejte vždy dle stáří a plemene psa, kvality složení krmiva, případně speciálních potřeb vašeho psa. Krmivo můžete doplnit ještě speciálními vitamíny.

Misky pro psy

  • Misky pro psy pořídíte v plastovém, kovovém i keramickém provedení s dostatečnými objemy pro všechny velikosti psů. Na ven se hodí nerezové misky, v byte stačí plastové.

Pelíšky, matrace a deky pro psy

  • Pelíšky pro psy poskytují psovi prostor k relaxaci a odpočinku. K dostání jsou textilní, plastové i dřevěné psí pelíšky, textilní a pěnové matrace pro psy i deky pro psy. Na ven jsou ideální psí boudy.

→ U žádného pelíšku nesmí chybět hračka pro psa.

Vodítka, obojky a postroje pro psy

  • Vodítka pro psy jsou k dostání v mnoha podobách. Vybírat můžete samonavíjecí vodítka, přepínací vodítka nebo výcviková vodítka pro psy. Obojky pro psy vybírejte dle obvodu krku vašeho psa.

Alternativou obojku jsou postroje. Postoje pro malá, střední i velká plemena jsou vyrobeny nejčastěji z nylonu nebo kůže. Hodí se pro tahavé psy.

→ Pokud máte štěně, je potřeba ho naučit základnímu výcviku psa. K tomu se hodí krátká kožená vodítka či píšťalky pro psy.


Co dalšího pořídit pro psa?

  • Antiparazitika pro psy chrání zvířata před kožními parazity. Jsou ve formě obojku, pipety, spreje nebo šamponu pro psa.
  • Cestování a přeprava psů by měla být bezpečná pro psa i posádku automobilu. Vybírat můžete z transportních klecí, přepravek pro psy nebo bezpečnostních postrojů a pásu pro psy.
  • Kosmetika a péče o psy ve formě šamponů, kondicionérů a přípravků na čištění očí, uší, zubů i drápů zajistí základní psí hygienu.