Balada Coffee Mount Kenya Neyri Selection AA 250 g zrnková káva

Balada Coffee Mount Kenya Neyri Selection AA 250 g zrnková káva

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kenya Kamunyaka pochází z proslulé oblasti Nyeri. Má nádherná a kvalitní zrna velikosti AA. Na filtru v chuti můžete vytáhnout dokonce i chuť exotického ovoce. Kooperativa Iriani Farmers Cooperative byla založená 29. 12. 1996. Nachází se v kraji Nyeri, konkrétně v Iriaini – tuto oblast má i v názvu. Celý popis
213 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Vivantis

Skladem u partnera 5+ kusů

20.9.2021 - 21.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Vivantis

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100057099064

Popis

Kenya Kamunyaka pochází z proslulé oblasti Nyeri. Má nádherná a kvalitní zrna velikosti AA. Na filtru v chuti můžete vytáhnout dokonce i chuť exotického ovoce. Kooperativa Iriani Farmers Cooperative byla založená 29.12.1996. Nachází se v kraji Nyeri, konkrétně v Iriaini – tuto oblast má i v názvu. Tato oblast, ležící jiho-západně od hory Mt. Kenya je proslulá pěstováním vysoce kvalitní kávy. Kooperativa se skládá ze 1,700 aktivních členů a vlastní tři zpracovatelské stanice: Kamunyaka, Kiamwangi a Miiri se sídlem a základnou v závodě Kamunyaka.

Zpracovatelské stanice se nacházejí na jihozápadní straně národního parku Mt. Kenya, přibližně 4 km od města Karatina. Podmínky pro pěstování kávy jsou zde téměř perfektní, neboť na místní poměry je zde poměrně vlhké podnebí. Během roku se zde střídají teploty od 12 do 26 stupňů a období dešťů zde prožívají dokonce dvakrát v roce.

Složení:

100% arabika z Keni.

Balení:

250 g