10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 38914687

3x Audiokniha - Když se kruh uzavřel - A nad tím vším je slunce - Co se do vás vejde - Kamil Pešťák - Martin Stránský

3x Audiokniha - Když se kruh uzavřel - A nad tím vším je slunce - Co se do vás vejde - Kamil Pešťák - Martin Stránský

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
První tři části dobrodružné série Když se kruh uzavřel v audioverzích namluvené mistrem Martinem Stránským jako výhodný balíček. Celý popis
660 Kč
Zboží od: Smartconsulting
660 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

19.4.2024 na výdejním místě
19.4.2024 - 23.4.2024 na vaší adrese

Popis

Audiokniha KDYŽ SE KRUH UZAVŘEL #1 – dobrodružný thriller z divokých 90. let dvacátého století. Autor Kamil Pešťák, čte Martin Stránský.

NĚKTERÉ VĚCI VÁM DOJDOU AŽ POD LAVINOU

Talentovaný muzikant a horolezec David poznává první výhody čerstvě nabyté svobody. O českou muziku je ve světě zájem, začíná život ve stylu „sex-drogy-rock’n’roll“. Netuší, že se právě stal součástí mafiánských struktur. Poté, co se stane svědkem zločinu, nezbývá než uprchnout. Daleko do hor. Stíny minulosti se ale neustále stahují…

Audiokniha A nad tím vším je slunce obsahuje pokračování dobrodružného thrilleru Když se kruh uzavřel. Autor Kamil Pešťák, čte Martin Stránský.

A NAD TÍM VŚÍM JE SLUNCE #2

DOBRODRUŽNÝ THRILLER O HORÁCH, SOBECTVÍ, LÁSCE I POMSTĚ

Druhý díl úspěšného románu Kamila Pešťáka posouvá do popředí jednu z vedlejších postav první části. Profesor alias Profa pátrá po stopách záhadné události, která v devadesátých letech zasáhla jeho blízké. Strhující příběh má několik dějových i historických rovin, které se filmovým stylem proplétají až k závěrečné pointě. Zavede nás z Plzeňska do Itálie, Kazachstánu i původního Sovětského svazu. Příběh, který vás pohltí a nepustí až do úplného konce.

CO SE DO VÁS VEJDE #3

MÝTICKÝ ROK 1967.

Rock and roll, volná láska a lehké drogy – divoký svobodný život nadějných šedesátých let se pomalu stává minulostí. Krutě se o tom se přesvědčí i Prokop Falk alias Profa, když se nechtěně stane součástí zpravodajských her tajných služeb a zároveň potká svoji osudovou ženu.

Pohnutá historie ideologiemi rozvrácené Prokopovy rodiny však začíná o mnoho let dříve.

Na zasněžené frontové linii v Dolomitech dojde v prosinci 1916 k obrovské tragédii. Ta způsobí mimo jiné osudové setkání krásné zdravotní sestry českého původu a rakouského důstojníka s velmi rozdílným pohledem na svět. Následuje strhující příběh jejich potomků, kteří se ocitli na opačných stranách největšího válečného konfliktu 20. století.