10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Kamil Pešťák

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Kamil Pešťák: Když se kruh uzavřel - CDmp3 (Čte Martin Stránský) Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce - Kdy něco končí a kdy začíná?
Kamil Pešťák: Když se kruh uzavřel - CDmp3 (Čte Martin Stránský)

Dobrodružný thriller z divokých 90. let dvacátého století. Talentovaný muzikant a horolezec David poznává první výhody čerstvě nabyté svobody. O českou muziku je ve světě zájem, začíná život ve stylu „sex-drogy-rock´n´roll“.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce - Kdy něco končí a kdy začíná? Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce - Kdy něco končí a kdy začíná?
Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce - Kdy něco končí a kdy začíná?

Druhý díl úspěšného románu Kamila Pešťáka posouvá do popředí jednu z vedlejších postav první části. Profesor alias Profa pátrá po stopách záhadné události, která v devadesátých letech zasáhla jeho blízké.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce - Kdy něco končí a kdy začíná? Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce - Kdy něco končí a kdy začíná?
Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce - Kdy něco končí a kdy začíná?

Druhý díl volné série Když se kruh uzavřel posouvá do popředí jednu z vedlejších postav první části. Profesor alias Profa pátrá po stopách záhadné události, která v devadesátých letech zasáhla jeho blízké.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Kamil Pešťák : Moje teta - tvoje teta Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce - Kdy něco končí a kdy začíná?
Kamil Pešťák : Moje teta - tvoje teta

Kruh se definitivně uzavřel. V románu Moje teta – tvoje teta na scénu znovu vystoupí Profesor, aby v posledním pokračování dobrodružné knižní série odvyprávěl zbytek svého dramatického příběhu.

můžete mít 7.12. - 11.12.

Kamil Pešťák: Následuj mne Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce - Kdy něco končí a kdy začíná?
Kamil Pešťák: Následuj mne

Veterán zahraničních misí Adam Lev řečený Leo se po ukončení psychiatrické léčby snaží vrátit do běžného života. Pokouší se kontaktovat kamaráda z gymnázia, který mu před časem nabízel práci. Neúspěšně. Osud zmizelého podnikatele a dobrodruha obestírá clona mlčení a nevraživosti. Drama začíná…

můžete mít 7.12. - 11.12.

Novinka
Kamil Pešťák : Sudeathland Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce
Kamil Pešťák : Sudeathland

Válečný veterán Adam „Leo“ Lev se vrací na scénu v temné detektivce.

můžete mít 7.12. - 11.12.

Kamil Pešťák: Co se do vás vejde Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce
Kamil Pešťák: Co se do vás vejde

Dobrodružný román se špionážní zápletkou vám konečně odhalí skutečnou identitu tajemného „Profesora“ známého z předchozích příběhů. .

můžete mít 7.12. - 11.12.

Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce
Kamil Pešťák: A nad tím vším je slunce

Dobrodružný román z minulosti i téměř současnosti o horách, sobectví, lásce, nenávisti a pomstě.

můžete mít 7.12. - 11.12.

Kamil Pešťák : Když se kruh uzavřel 3x Audiokniha - Když se kruh uzavřel - A nad tím vším je slunce - Co se do vás vejde - Kamil Pešťák - Martin Stránský
Kamil Pešťák : Když se kruh uzavřel

Dobrodružný román na pomezí thrilleru a gangsterky se odehrává v nedávné minulosti a současnosti.

můžete mít 7.12. - 11.12.

Kamil Pešťák: Sudeathland 3x Audiokniha - Když se kruh uzavřel - A nad tím vším je slunce - Co se do vás vejde - Kamil Pešťák - Martin Stránský
Kamil Pešťák: Sudeathland

Válečný veterán Adam „Leo“ Lev se vrací na scénu v temné detektivce. Za pomoci svých přátel svádí major Lev nerovný souboj s politicko – podnikatelskou mafií, a také odhaluje další část svého životního příběhu.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Kamil Pešťák - A nad tím vším je slunce - čte Martin Stránský Kamil Pešťák: Co se do vás vejde - Z venku dovnitř a zevnitř ven?
Kamil Pešťák - A nad tím vším je slunce - čte Martin Stránský

Audiokniha A nad tím vším je slunce obsahuje pokračování dobrodružného thrilleru Když se kruh uzavřel. Autor Kamil Pešťák, čte Martin Stránský. Strhující příběh, který vás pohltí a nepustí až do úplného konce. 2 CD MP3

můžete mít 7.12. - 11.12.

Kamil Pešťák: Co se do vás vejde - Z venku dovnitř a zevnitř ven? Kamil Pešťák: Co se do vás vejde - Z venku dovnitř a zevnitř ven?
Kamil Pešťák: Co se do vás vejde - Z venku dovnitř a zevnitř ven?

Dobrodružný román se špionážní zápletkou vám konečně odhalí skutečnou identitu tajemného „Profesora“ známého z předchozích příběhů.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Kamil Pešťák: Co se do vás vejde - CDmp3 (Čte Martin Stránský) Kamil Pešťák: Co se do vás vejde - Z venku dovnitř a zevnitř ven?
Kamil Pešťák: Co se do vás vejde - CDmp3 (Čte Martin Stránský)

Dobrodružný thriller o horách, sobectví, lásce a i pomstě. Čte Martin Stránský Třetí část napínavé tetralogie odhalí skutečnou identitu tajemného Profesora, známého z předchozích dílů.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Novinka
Kamil Pešťák - Co se do vás vejde - čte Martin Stránský Kamil Pešťák - Když se kruh uzavřel - čte Martin Stránský
Kamil Pešťák - Co se do vás vejde - čte Martin Stránský

Mýtický rok 1967. Rock and roll, volná láska a lehké drogy – divoký svobodný život nadějných šedesátých let se pomalu stává minulostí. Krutě se o tom se přesvědčí i Prokop Falk alias Profa, když se nechtěně stane součástí zpravodajských her tajných služeb a zároveň potká svoji osudovou ženu.

můžete mít 7.12. - 11.12.

Kamil Pešťák - Když se kruh uzavřel - čte Martin Stránský Kamil Pešťák - Když se kruh uzavřel - čte Martin Stránský
Kamil Pešťák - Když se kruh uzavřel - čte Martin Stránský

Thriller z divokých 90. let dvacátého století. Talentovaný muzikant a horolezec David poznává první výhody čerstvě nabyté svobody. Začíná život ve stylu „sex-drogy-rock’n’roll“. Netuší, že se právě stal součástí mafiánských struktur. Poté, co se stane svědkem zločinu, nezbývá než uprchnout.

můžete mít 7.12. - 11.12.

Kamil Pešťák: Když se kruh uzavřel - komplet 4 knih Kamil Pešťák - Když se kruh uzavřel - čte Martin Stránský
Kamil Pešťák: Když se kruh uzavřel - komplet 4 knih

Rock and roll, volná láska a lehké drogy šedesátek, šmeliny a veksl sedmdesátek a mafie v devadesátkách. Hory, hudba, sobectví, láska, nenávist i pomsta.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Kamil Pešťák: Moje teta - tvoje teta - Co ještě se do vás vejde Kamil Pešťák: Moje teta - tvoje teta - Co ještě se do vás vejde
Kamil Pešťák: Moje teta - tvoje teta - Co ještě se do vás vejde

Kruh se definitivně uzavřel. V románu Moje teta – tvoje teta na scénu znovu vystoupí Profesor, aby odvyprávěl zbytek svého dramatického příběhu.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Kamil Pešťák: Následuj mne Kamil Pešťák: Moje teta - tvoje teta - Co ještě se do vás vejde
Kamil Pešťák: Následuj mne

Veterán zahraničních misí Adam Lev řečený Leo se po ukončení psychiatrické léčby snaží vrátit do běžného života. Pokouší se kontaktovat kamaráda z gymnázia, který mu před časem nabízel práci. Neúspěšně.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Novinka
Kamil Pešťák: Série - Když se kruh uzavřel - 4.díly Kamil Pešťák: Moje teta - tvoje teta - Co ještě se do vás vejde
Kamil Pešťák: Série - Když se kruh uzavřel - 4.díly

Kompletní série dobrodružných, volně navazujících románů. Když se kruh uzavřel, A nad tím vším je slunce, Co se do vás vejde a novinka Moje teta – tvoje teta. Knihy které vás nenechají spát…

můžete mít 7.12. - 11.12.