10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 38914630

Kamil Pešťák - Co se do vás vejde - čte Martin Stránský

Kamil Pešťák - Co se do vás vejde - čte Martin Stránský

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Mýtický rok 1967. Rock and roll, volná láska a lehké drogy – divoký svobodný život nadějných šedesátých let se pomalu stává minulostí. Krutě se o tom se přesvědčí i Prokop Falk alias Profa, když se nechtěně stane součástí zpravodajských her tajných služeb a zároveň potká svoji osudovou ženu. Celý popis
300 Kč
Zboží od: Smartconsulting
300 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

5.12.2023 na výdejním místě
5.12.2023 - 7.12.2023 na vaší adrese

Popis

Mýtický rok 1967. Rock and roll, volná láska a lehké drogy – divoký svobodný život nadějných šedesátých let se pomalu stává minulostí. Krutě se o tom se přesvědčí i Prokop Falk alias Profa, když se nechtěně stane součástí zpravodajských her tajných služeb a zároveň potká svoji osudovou ženu.

Pohnutá historie ideologiemi rozvrácené Prokopovy rodiny však začíná o mnoho let dříve.

Na zasněžené frontové linii v Dolomitech dojde v prosinci 1916 k obrovské tragédii. Ta způsobí mimo jiné osudové setkání krásné zdravotní sestry českého původu a rakouského důstojníka s velmi rozdílným pohledem na svět. Následuje strhující příběh jejich potomků, kteří se ocitli na opačných stranách největšího válečného konfliktu 20. století. Důsledky činů a selhání sourozenců se znovu jako bumerang vrací právě na konci 60. let a nepříjemně zasáhnou i do Prokopova života.

Dva přátelé a jedna žena, nejstarší příběh lidstva na pozadí konfliktů 20. století to vše najdete v románu „Co se do vás vejde“, který je v pořadí třetí knihou volně navazující série „Když se kruh uzavřel“.