Carneo Combo A9400 - navigace + kamera do auta - zánovní

Carneo Combo A9400 - navigace + kamera do auta - zánovní


Zánovní

Zařízení Carneo combo A9400 v sobě spojuje několik unikátních řešení v jednom jako GPS navigaci, kamera se záznamem jízdy, FM transmiter-vysílač, mobilní aplikaci s možností online sledování dění kolem vašeho vozidla díky připojení prostřednictvím 3G sítě nebo WiFi. Celý popis

3471
Rozbaleno
4 999 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
3 471 Kč
-30%
Skladem poslední 1 kus

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.

Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 1432012

Popis

Popis produktu

CARNEO Combo A9400

Navigace + kamera do auta

Zařízení Carneo combo A9400 v sobě spojuje několik unikátních řešení v jednom jako GPS navigaci, Autokamera se záznamem jízdy, FM transmiter-vysílač, mobilní aplikaci s možností online sledování dění kolem vašeho vozidla díky připojení prostřednictvím 3G sítě nebo WiFi. Zařízení funguje na platformě Android, takže Vám umožňuje využívat všechny Vaše aplikace přímo na zařízení Carneo combo A9400 a jednoduše a přehledně je ovládat prostřednictvím dotykového širokoúhlého displeji s velikostí úhlopříčky 17cm.

Základní funkce:

GPS navigace

 • Kliknutím na tlačítko „Navigace“, vstoupíte do navigačního rozhraní. Pokud máte nainstalováno více než jednu navigační aplikaci, zobrazí se Vám seznam nainstalovaných navigačních aplikací. Máte možnost použít jakoukoliv navigační aplikaci podporující systém Android, včetně předinstalované Google maps.

DVR Kamera

 • pomocí zabudované přední Full HD kamery se automaticky zaznamenává a ukládá dění před Vaším vozidlem, po připojení zadní kamery zařízení umožňuje provádět záznam i v duálním režimu. Zobrazuje časový vodoznak a ikonu, která vyjadřuje stav uzamčení záznamu v případě detekce kolize – takový záznam nebude promazaný. Při používání zadní kamery, zařízení automaticky po zařazení zpátečky zobrazí náhled zadní kamery i s pomocnými čarami pro couvání.

FM Transmiter

 • vysílač – umožňuje přehrávání audio záznamů ze zařízení přímo na audio soustavě Vašeho vozidla.

Parkovací mód

 • automaticky spustí nahrávání pokud zařízení zaznamená pohyb před vozidlem nebo G senzor zaregistruje otřes vozidla, pokud je vozidlo zaparkované.

Multimediální přehrávač

 • přehrávejte vaši oblíbenou hudbu nebo videa uložená v zařízení nebo online z internetu přímo ve Vašem autě.

WiFi / 3G konektivita

 • buďte online prostřednictvím vložení datové SIM karty nebo prostřednictvím WiFi připojení.

Vzdálené monitorování vozidla

 • mějte přehled o Vašem vozidle, kdekoli se nacházíte. Prostřednictvím mobilní aplikace Car Assist dostanete do Vašeho mobilu fotku a krátké video v případě kolizní situace Vašeho vozidla, informaci v případě nastartování vozidla nebo jestliže G senzor zaznamená otřes. Rovněž Vám umožňuje zaznamenat a prohlížet trasu vozidla na mapě včetně jeho aktuálního pohybu v reálném čase.

Pro stažení aplikace CAR ASSIST (Android, iOS) je potřeba naskenovat QR kód viz.:


vlastnosti a parametry

 • Operační Systém: Android
 • Slot pro SD kartu: max. 32G
 • Velikost obrazovky: 6.86'' IPS
 • Rozlišení LCD: 1280 × 480
 • Bluetooth Handsfree: Ano
 • WiFi: 2.4G, 802.11b / g / n
 • Dotyková obrazovka

Berte prosím na vědomí:

 • Stažené mapové podklady nejsou součástí dodávky. Máte možnost použít jakoukoliv placenou nebo bezplatnou navigační aplikaci podporující systém Android. V případě použití aplikace vyžadující online připojení na internet, je nutnost připojit zařízení k internetu a to buď vložením datové 3G SIM karty přímo do zařízení nebo spárováním zařízení s Vašim mobilním telefonem prostřednictvím Wifi. V případě online připojení Vám mohou být účtovány poplatky od Vašeho telekomunikačního operátora.
 • Zadní – couvací kamera není součástí dodávky. Pro maximální pohodlí doporučujeme dokoupit Carneo zadní kamera pro navigaci CARNEO Combo.
 • V případě online připojení Vám mohou být účtovány poplatky od Vašeho telekomunikačního operátora.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ navigace automobilová
Velikost displeje

Velikost displeje

6.88 "
Slot na paměťové karty ano
Voděodolnost ne
Bluetooth handsfree ano
Fotoaparát/kamera Ano