Adam Christopher: Stranger Things: Temnota na okraji města
399 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vánoce, Hawkins, 1984. Policejní náčelník Jim Hopper touží po jediném – chce strávit klidné první Vánoce s Eleven, ale jeho adoptivní dcera má jiné plány. Navzdory Hopperovým protestům ze sklepa vytáhne krabici s nápisem „New York“ a vzápětí přijdou těžké otázky.

Stranger Things: Temnota na okraji města
399 Kč 339 Kč

Vánoce, Hawkins, 1984. Policejní náčelník Jim Hopper touží po jediném – chce strávit klidné první Vánoce s Eleven, ale jeho adoptivní dcera má jiné plány. Navzdory Hopperovým protestům ze sklepa vytáhne krabici s nápisem „New York" a vzápětí přijdou ..

Dishonored Daudův návrat
349 Kč 248 Kč

Daud – legendární zabiják – se vrátil do Dunwallu, města zmítaného zmatkem. Hledá jistou mytickou zbraň, o níž se říká, že má moc zabít outsidera, a pro její nalezení se nezastaví před ničím. Jsou zde však i tací, kteří sledují každý jeho pohyb. Zatí ..

Dishonored Zkorodovaný muž
349 Kč 248 Kč

Oficiální další kapitola cenami ověnčené videoherní ságy.

Císařovna Emily Kaldwinová vede dvojí život; vykonává své povinnosti císařovny, ale přitom se svým otcem, Corvem Attanem trénuje a zdokonaluje se v umění plížení, boje a vraždění.

V Dunwall ..

Adam Christopher: Dishonored 2 - Série Dishonored (2)
349 Kč 314 Kč

Daud – legendární zabiják – se vrátil do Dunwallu, města zmítaného zmatkem. Hledá jistou mytickou zbraň, o níž se říká, že má moc zabít outsidera, a pro její nalezení se nezastaví před ničím. Jsou zde však i tací, kteří sledují každý jeho pohyb.

Dishonored Hrůza za závojem
329 Kč 234 Kč

Od Tyvie po Serkonos se v textuře skutečnosti objevily záhadné trhliny – portály do Prázdnoty s potenciálem roztrhat svět na kusy. Billie se při pátrání po zdroji této nestability ocitá daleko od Dunwallu, ve městě trhlinou rozpolceném vedví, a v krá ..

Stranger Things: Darkness on the Edge of Town
239 Kč 174 Kč

Kniha Stranger Things: Darkness on the Edge of Town autora ADAM CHRISTOPHER vydaná v nakladatelství Random House v roce 2020, jazyk: Angličtina, vazba: Brožovaná, počet stran: 432, zařazení do kategorie: Knihy pro děti a dospívající a naučná literatu