10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Knihy Daniela

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Iva Petřinová: Hravý průvodce Českem I. Iva Petřinová: Hravý průvodce Českem I.
Iva Petřinová: Hravý průvodce Českem I.

Čekají vás prázdniny nebo volný víkend? Tak nazujte toulavé boty a objevujte spolu se svými dětmi krásy naší vlasti! S tímto hravým průvodcem se z každého výletu stane nezapomenutelný zážitek.

můžete mít 21.5. - 22.5.

Chorvatsko - inspirace na cesty Iva Petřinová: Hravý průvodce Českem I.
Chorvatsko - inspirace na cesty

Chorvatsko již dlouhá léta patří k nejlákavějším turistickým destinacím na světě. S průvodcem nakladatelství Lingea získáte informace o místech, která byste při návštěvě neměli opomenout.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Toskánsko / MP průvodce nová edice Iva Petřinová: Hravý průvodce Českem I.
Toskánsko / MP průvodce nová edice

Cestovních průvodců Marco Polo s cestovním atlasem a přiloženou mapou.

můžete mít 21.5. - 22.5.

Novinka
Jennifer L. Armentroutová: Království těla a ohně Monika Bückel-Schaal: Emoce - Obrázkové karty - pro porozumění emocím a rozvoj sociálních dovedností
Jennifer L. Armentroutová: Království těla a ohně

Všechno, v co Poppy věřila, je lež – oklamal ji i muž, do kterého se zamilovala. Teď sama netuší, kým bez závoje Panny vlastně je. Ví ale, že pro ni neexistuje větší hrozba než Princ Atlantie. Chce, aby proti němu bojovala, a ona jeho rozkaz ráda uposlechne.

můžete mít 24.5. - 28.5.

Pokémon TCG: SV4.5 Paldean Fates - Premium Collection Monika Bückel-Schaal: Emoce - Obrázkové karty - pro porozumění emocím a rozvoj sociálních dovedností
Pokémon TCG: SV4.5 Paldean Fates - Premium Collection

Obsah balení: 1 etched foilová promo karta – Shiny Meowscarada ex, Shiny Skeledirge ex, nebo Shiny Quaquaval ex 1 etched foilová promo karta – Shiny Floragato, Shiny Crocalor, nebo Shiny Quaxwell 1 etched foilová promo karta – Shiny Sprigatito, Shiny Fuecoco.

můžete mít 21.5. - 22.5.

Monika Bückel-Schaal: Emoce - Obrázkové karty - pro porozumění emocím a rozvoj sociálních dovedností Monika Bückel-Schaal: Emoce - Obrázkové karty - pro porozumění emocím a rozvoj sociálních dovedností
Monika Bückel-Schaal: Emoce - Obrázkové karty - pro porozumění emocím a rozvoj sociálních dovedností

Radost, hněv, vztek, smutek nebo strach – všechny tyto emoce děti intenzivně prožívají. Tato sada obsahuje 30 barevných karet, na nichž jsou zobrazeny každodenní situace ze života dětí a rodiny.

můžete mít 24.5. - 28.5.

GraviTrax Startovní sada Obstacle J. K. Rowlingová: Harry Potter box 1-7
GraviTrax Startovní sada Obstacle

S využitím 175 rozmanitých stavebních prvků můžete sestavovat zajímavé a napínavé kuličkové dráhy již od první chvíle. Kombinace základních stavebních prvků, sady 6 kuliček a akčních doplňků podporuje budování kreativních tratí, kde hravě překonáte gravitaci.

můžete mít 24.5. - 28.5.

Zuzana Pospíšilová: Křeček v utajení J. K. Rowlingová: Harry Potter box 1-7
Zuzana Pospíšilová: Křeček v utajení

Křeček Kamil je frajer. Na něj si nikdo nepřijde. Dokonalý mistr převleků. Umí prvotřídně zmást nepřátelského kocoura Drápka. Jak to dělá? Tak to je opravdu překvapivé a dost legrační tajemství.

můžete mít 22.5. - 23.5.

J. K. Rowlingová: Harry Potter box 1-7 J. K. Rowlingová: Harry Potter box 1-7
J. K. Rowlingová: Harry Potter box 1-7

POZOR – POZOR! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu!

můžete mít 24.5. - 28.5.

Anna Lembke: Dopamin - Jak přežít blahobyt a neubavit se k smrti Anna Lembke: Dopamin - Jak přežít blahobyt a neubavit se k smrti
Anna Lembke: Dopamin - Jak přežít blahobyt a neubavit se k smrti

Proč v čase hojnosti, bohatství, svobody a technologického a medicínského pokroku nebývale postrádáme pocit štěstí a cítíme se naopak mizerně?

můžete mít 22.5. - 23.5.

Dárková sada map Česko 1:40.000 Turistická mapa Anna Lembke: Dopamin - Jak přežít blahobyt a neubavit se k smrti
Dárková sada map Česko 1:40.000 Turistická mapa

Dárková sada turistických map 1:40.000 pokrývající kompletní území Česka. V dárkovém balení vydaná k příležitosti 30. narozenin firmy SHOCart – sada obsahuje 72 titulů. Mapy mají totožný klad listů jako „běžná“ řada 1:40.000, liší se „modrým číslem“.

můžete mít 24.5. - 28.5.

COOL GAMES Zombie ruka Anna Lembke: Dopamin - Jak přežít blahobyt a neubavit se k smrti
COOL GAMES Zombie ruka

Zombie ruka … na koho ukáže? Bláznivá hra s magickou rukou. Mluvíte pravdu? Jste připraveni plnit bláznivé úkoly? Zombie ruka obchází kolem dokola stolu. Bojíte se? Vybere si jednoho hráče a ukáže na něj svým prstem. Důkladně si rozmyslete, zda zvolíte pravdu nebo výzvu.

můžete mít 24.5. - 28.5.

Luna pohádkový jednorožec - poslechni si pohádku Karin Lednická: Šikmý kostel 3: románová kronika ztraceného města, léta 1945–1961 - Třetí díl
Luna pohádkový jednorožec - poslechni si pohádku

Luna je kouzelný pohádkový jednorožec. Její plyšová srst je hebká a příjemná na dotek, její oči velké a hluboké. Na první pohled se do ní zamilují všechny malé princezny. Za jejich péči je Luna odmění zamrkáním očima a magickými barvami, kterými svítí její roh.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Novinka
Karin Lednická: Šikmý kostel 3: románová kronika ztraceného města, léta 1945–1961 - Třetí díl Karin Lednická: Šikmý kostel 3: románová kronika ztraceného města, léta 1945–1961 - Třetí díl
Karin Lednická: Šikmý kostel 3: románová kronika ztraceného města, léta 1945–1961 - Třetí díl

Jak dlouho trvá válka po tom, co skončí?       Navždy, pokud jí člověk prošel. Ptejme se spíše, jak může zaplnit prázdnotu po zavražděných blízkých nebo po uneseném dítěti. Čím bude zahánět vzpomínky na děsivý teror Němců nebo nechtěnou tělesnou lásku Rusů.

můžete mít 21.5. - 22.5.

Pokémon plyšák - Pikachu 45 cm Karin Lednická: Šikmý kostel 3: románová kronika ztraceného města, léta 1945–1961 - Třetí díl
Pokémon plyšák - Pikachu 45 cm

Originální plyšový Pokémon Pikachu je tu pro milovníky tohoto báječného Pokémona. Nyní jej již nemusíte mít pouze na kartičce, ale můžete si ho vzít s sebou kam jen budete chtít. Třeba jako maskota, nebo jako milého společníka. Pokémon Plyšová postavička velká cca 50cm.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Karin Lednická: Šikmý kostel 2 - románová kronika ztraceného města, léta 1921–1945 Karin Lednická: Šikmý kostel 2 - románová kronika ztraceného města, léta 1921–1945
Karin Lednická: Šikmý kostel 2 - románová kronika ztraceného města, léta 1921–1945

románová kronika ztraceného města, léta 1921–1945 S Barkou, Ludwikem, Julkou a dalšími hrdiny trilogie Šikmý kostel se setkáváme vzápětí poté, co jsme je v závěru prvního dílu opustili.

můžete mít 21.5. - 22.5.

Cool Games - Vzhůru nohama Karin Lednická: Šikmý kostel 2 - románová kronika ztraceného města, léta 1921–1945
Cool Games - Vzhůru nohama

Představujeme vám novou COOL GAMES hru, která vám převrátí svět vzhůru nohama. Vyzkoušejte spojit čtyři body nebo nakreslit obrázek dle zadání. Zdá se to jednoduché? Ale věřte nám, že s těmito brýlemi to rozhodně snadné není. Hra pro 2 – 6 hráčů.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Zbyněk Sklenář: Magistraliter receptura v dermatologii Karin Lednická: Šikmý kostel 2 - románová kronika ztraceného města, léta 1921–1945
Zbyněk Sklenář: Magistraliter receptura v dermatologii

Předkládaná publikace je pojatá systematicky – od historie magistraliter receptur, legislativy pro IVLP, zásad zevní léčby, přehledu vehikul až po těžiště publikace, tj. Receptář magistraliter extern.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Meik Wiking: Hygge domov Pokémon TCG: Urshifu Single Strike VMax Premium Box
Meik Wiking: Hygge domov

Novinka od autora celosvětového bestselleru HYGGE – Prostě šťastný způsob života. Hygge je umění navodit příjemnou atmosféru. Být s lidmi, které máme rádi, nebo jen v tichosti sami se sebou.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Pokémon TCG: Urshifu Single Strike VMax Premium Box Pokémon TCG: Urshifu Single Strike VMax Premium Box
Pokémon TCG: Urshifu Single Strike VMax Premium Box

Exkluzivní speciální dárkové balení Pokémon Single Strike Urshifu VMAX Premium Collection je zárukou získání karty silného Single Strike Urshifu VMAX a dalších 8 boosterů na rozbalení. Využijte ideální příležitost k rozšíření vašeho bojového balíčku!

můžete mít 24.5. - 28.5.

Petr Neužil: Taryho svět Pokémon TCG: Urshifu Single Strike VMax Premium Box
Petr Neužil: Taryho svět

V Taryho životě se v posledních letech odehrála spousta přemetů a salt, ale s těmi si jako správný parkourista uměl vždycky poradit. Stačilo několik vychytaných triků a ocitl se zpátky na vrcholu. Jakým výzvám musel v poslední době čelit a jak ho změnily?

můžete mít 21.5. - 22.5.

Samonamáčecí razítka StampoEasy - smajlíci autorů kolektiv: 100 pokladů České republiky: Hrady a zámky
Samonamáčecí razítka StampoEasy - smajlíci

Samonamáčecí razítka v oblíbené tematické sadě smajlíků. Razítka jsou již napuštěny inkoustem. Průměr razítka 2,5 cm. Jsou idální i jako dárek pro paní učtelky.

můžete mít 24.5. - 28.5.

autorů kolektiv: 100 pokladů České republiky: Hrady a zámky autorů kolektiv: 100 pokladů České republiky: Hrady a zámky
autorů kolektiv: 100 pokladů České republiky: Hrady a zámky

Kniha Hrady a zámky představuje stovku nejzajímavějších hradů a zámků v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Alois Pavlůsek: Porsche - Kompletní historie značky autorů kolektiv: 100 pokladů České republiky: Hrady a zámky
Alois Pavlůsek: Porsche - Kompletní historie značky

Porsche. Legendární automobilová značka vonící spáleným benzínem, s ikonicku devětset jedenáctkou a obrovskými úspěchy na poli motorsportu. Tato publikace, svým rozsahem a zpracováním vjimečná, dokonale mapuje její historii.

můžete mít 24.5. - 28.5.