Bardugo Leigh: Šest vran - CD
369 Kč

Šest nebezpečných psanců se pokusí o nemožné – vloupat se do Ledového paláce, nejstřeženější pevnosti světa. Kdo z nich přežije? Jaká tajemství vyplavou na povrch? Odvrátí nebezpečí, které hrozí světu? Úspěchy ověnčená fantasy od současné hvězdy young adult literatury Leigh Bardugo!

Bardugo Leigh: Zjizvený král
399 Kč 336 Kč

Zkroť své démony – nebo jim dej to, co chtějí! Dlouho očekáváná novinka od autorky bestselleru Šest vran. Na oslabených hranicích Ravky se shromažďují nepřátelé.

Bardugo Leigh: Prohnilé město
399 Kč 336 Kč

Druhý díl oceňované fantasy série Šest vran od bestsellerové autorky Leigh Bardugo!

Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek, za který měli přislíbenou tučnou odměnu. Jenže místo toho, aby se o ni rozdělili, čekala na ně zrada.

Bardugo Leigh: Šest vran-16%
369 Kč 309 Kč

Úspěchy ověnčená fantasy od současné hvězdy young adult literatury Leigh Bardugo!

Ketterdam – rušné přístavní město, kde se dá za peníze koupit naprosto cokoliv. Nikdo to neví lépe než Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj.

Bardugo Leigh: Griša 2 - Bouře a vzdor
349 Kč 294 Kč

Na Alinu Starkovou se žene divoká bouře. Čeká ji vnitřní boj. Vyjde z něj jako vítěz, nebo jako poražený? Druhý díl světového bestselleru! Z Aliny Starkové se stala světlonoška. Jenže cena, kterou za to platí, je vysoká.

Bardugo Leigh: Devátý spolek
399 Kč 336 Kč

Mysteriózní román z prostředí elitní univerzity od bestsellerové autorky Leigh Bardugo! Alex Sternová není zrovna typickou adeptkou pro studium na Yale. Právě naopak – bezcílně se potácí světem drog, ubíjejících zaměstnání a špatných rozhodnutí.

Bardugo Leigh: King of Scars
269 Kč 232 Kč

Face your demons . . . or feed them.

Nikolai Lantsov has always had a gift for the impossible. No one knows what he endured in his country's bloody civil war – and he intends to keep it that way.

Bardugo Leigh: Šest vran
399 Kč 336 Kč

Úspěchy ověnčená fantasy od současné hvězdy young adult literatury Leigh Bardugo! Za peníze se dá koupit všechno! Nebo aspoň to platí v Ketterdamu, ve kterém se nikdo nevyzná lépe, než Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj.

Bardugo Leigh: Six of Crows (Film Tie In)
269 Kč 232 Kč

Enter the Grishaverse with the #1 New York Times bestseller Six of Crows, coming soon to Netflix as part of the original series, Shadow and Bone. This edition features exclusive cover art from the show!