Bardugo Leigh: Zjizvený král-15%
399 Kč 336 Kč

Zkroť své démony – nebo jim dej to, co chtějí! Dlouho očekáváná novinka od autorky bestselleru Šest vran. Na oslabených hranicích Ravky se shromažďují nepřátelé.

Bardugo Leigh: The Grisha: Shadow and Bone : Book 1
239 Kč 206 Kč

The Grishaverse will be coming to Netflix soon with Shadow and Bone, an original series!

Enter the Grishaverse with book one of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author, Leigh Bardugo.

Bardugo Leigh: Prohnilé město-15%
399 Kč 336 Kč

Druhý díl oceňované fantasy série Šest vran od bestsellerové autorky Leigh Bardugo!

Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek, za který měli přislíbenou tučnou odměnu. Jenže místo toho, aby se o ni rozdělili, čekala na ně zrada.

Bardugo Leigh: Shadow and Bone
239 Kč 206 Kč

Enter the Grishaverse with book three of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas.

Bardugo Leigh: Šest vran-15%
399 Kč 336 Kč

Úspěchy ověnčená fantasy od současné hvězdy young adult literatury Leigh Bardugo! Za peníze se dá koupit všechno! Nebo aspoň to platí v Ketterdamu, ve kterém se nikdo nevyzná lépe, než Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj.

Bardugo Leigh: Devátý spolek-15%
399 Kč 336 Kč

Mysteriózní román z prostředí elitní univerzity od bestsellerové autorky Leigh Bardugo! Alex Sternová není zrovna typickou adeptkou pro studium na Yale. Právě naopak – bezcílně se potácí světem drog, ubíjejících zaměstnání a špatných rozhodnutí.

Bardugo Leigh: Griša 3 - Zkáza a naděje-15%
349 Kč 294 Kč

Hlavní město padlo a Alina se musí přenést přes staré křivdy. Závěrečný díl světového bestselleru! Temnyj ovládl Ravku a osud celé země tak leží v rukou zlomené světlonošky, zneuctěného stopaře a pozůstalých členů kdysi úctyhodné magické armády.

Bardugo Leigh: Six of Crows (Film Tie In)
269 Kč 232 Kč

Enter the Grishaverse with the #1 New York Times bestseller Six of Crows, coming soon to Netflix as part of the original series, Shadow and Bone. This edition features exclusive cover art from the show!