Erskinová Barbara: Písky času
319 Kč 258 Kč

Životy lidí jsou jako zrnka v pohyblivých píscích dávného i přítomného času, říká britská spisovatelka, jejíž romány si našly cestu k srdcím čtenářek už i v Čechách. Ještě před očekávaným devátým románem přichází B.

Erskinová Barbara: Stíny na ostrově
319 Kč 258 Kč

Třetí česky vydaná sbírka povídek oblíbené britské spisovatelky. Příběhy milostné a „duchařské“ i nápaditost jejich literárního zpracování se výrazně liší od výpravných románů B. Erskinové.

Erskinová Barbara: Na pokraji temnoty - 3. vydání
319 Kč 258 Kč

Keltská minulost a kouzla převtělování jsou námětem dalšího z románů Barbary Erskinové. Hlavní postava knihy, tajemná Brid, druidská kněžka ze skotského starověku, se dokáže přenášet do současnosti jako fyzické stvoření z masa a krve.

Erskinová Barbara: Dcery ohně
349 Kč 282 Kč

Nový, dlouho očekávaný devátý román britské autorky vychází z osvědčeného střídání dvou časových rovin, současné a historické – tentokrát z dob první římské invaze do keltské Británie v 1. století n. l.

Erskinová Barbara: Strom duchů
449 Kč 363 Kč

Z Londýna, kde po rozvodu prodala dům a zanechala svého povolání profesorky angličtiny, přijíždí Ruth Dunbarová do Edinburghu postarat se o nemocného otce.

Erskinová Barbara: Úkryt před světlem
359 Kč 289 Kč

V současnosti, do níž podivně zasahují stopy dějů dávno minulých, se odehrává dramatický příběh z pobřežního městečka v panství Essex. V 17. století tu fanatický kněz Hopkins pořádal hony na čarodějnice.

Erskinová Barbara: Dědictví minulosti
299 Kč 242 Kč

Napínavý děj svého nového, v pořadí jedenáctého románu postavila autorka opět na prolínání dvou velmi vzdálených časových rovin – v historické se vrací o dvě tisíciletí zpět, do Británie osídlované Římany v dobách počátku křesťanství a jeho prvních k

Erskinová Barbara: Půlnoc je osamělé místo
299 Kč 239 Kč

Osamělý domek na divokém pobřeží Essexu se stal dočasným azylem mladé londýnské spisovatelky Kate, která tu chce nalézt ztracenou duševní rovnováhu po rozchodu s milencem.

Erskinová Barbara: Dům ozvěn
299 Kč 242 Kč

  • Veliký starodávný dům na anglickém venkově získala Joss Grantová dědictvím po matce, kterou nikdy nepoznala. Když se s manželem a malým synkem do bývalého rodinného sídla přistěhují, začnou se dít záhadné věci.
Erskinová Barbara: Řeka osudu
399 Kč 319 Kč

Dávná tajemství stará jako čas Ken a Zoe se odstěhují z rušného Londýna do poklidného Suffolku, do míst, kde se řeka Deben vlévá do moře, aby se Ken mohl oddávat své vášni pro jachtaření.