Meč v bouři
285 Kč 205 Kč

Hluboko v zelených hornatých krajích Rigantů leží osada Tři Potoky, jejíž lidé vzývají bohy vzduchu a vody a duchy země. Mezi nimi žije chlapec, jehož osud je vepsán do světla hvězd. Je to Connavar, Přízrak, zrozený v bouři, jež zničila jeho otce.

M ..

Ozvěny velké písně
385 Kč 277 Kč

Ozvěny velké písně Avatáři jsou nesmrtelní a žijí si jako králové – přestože jejich říše umírá. Nesmrtelnost jim zajišťují magické krystaly, avšak jejich moc již následkem velké potopy a nečekané doby ledové slábne. Když se ale na nebi objeví dva měs ..

Štít hromu
395 Kč 284 Kč

Štít hromu Válka je na spadnutí a všichni králové Zeleného moře se na ni připravují, každý s vlastními temnými plány, plnými dobývání a plenění. Do toho víru zrad a spiknutí přicházejí tři poutníci: Piria, uprchlá kněžka nesoucí děsivé tajemství; Kal ..

Temný měsíc
285 Kč 205 Kč

Mírumilovní eldarinové byli poslední ze tří starobylých ras. Záhadné oltory – léčitele a básníky – již dávno zničili krutí a suroví darotové. Přesto jedné strašlivé noci nezranitelní darotové zmizeli z tváře země. Pryč byla jejich města, jejich vojsk ..

Gemmell David: Bílý vlk - Drenaj 10
395 Kč 319 Kč

Skilgannon Hrozný zmizel ze stránek dějin. Sebral legendární Meč noci a dne a odjel z Naashanu… O tři roky později se rozlícenému davu, chystajícímu se zlynčovat skupinu mnichů, postaví osamocený mnich a v jediném okamžiku změní jejich svět.

Gemmell David: Bouřlivák - Rigantská sága 4
285 Kč 229 Kč

Jedna zářivá jiskra, jedno rigantské povstání zažehlo vzpouru a vytvořilo legendu. V horách na severu čeká vůdce psanců známý jako Havran, protože ví, že se tu objeví síly zlotřilého moidarta pod vedením krutovládcova jediného syna Bouřliváka.

Gemmell David: Dcera železné ruky - Dravčí královna 1
285 Kč 229 Kč

Po krvavé bitvě u Golden Mooru ztratili bojovní horalé svou nezávislost. žijí v mrzuté závislosti na cizozemcích, a z královské krve přežila pouze dospívající dívka – Sigarni. Sigarni stříbrovlasá. Lovkyně, děvka, princezna.

Gemmell David: Havran - Rigantská sága 3
285 Kč 229 Kč

Od chvíle, kdy král Connavar z klanu Rigantů a jeho nemanželský syn Rheg porazili vojsko z Kamene, uplynulo osm set let. Nyní Riganti ztratili svobodu a kulturu, za jejichž udržení jich tolik položilo život.

Gemmell David: Král za branou - Drenaj 2
285 Kč 229 Kč

Století po hrdinné obraně Dros Delnochu musí lid Drenaje čelit nové hrůze – šílenému císaři, jehož u moci drží zkříženci, mocní dlaci, a tmaví templáři, mniši Temnoty a válečníci nemající sobě rovné: dva voje nepřemožitelného zla.

Gemmell David: Legenda - Drenaj 1
285 Kč 229 Kč

Druss Veliký, Smrtonoš, Bílý vlk…všechny tyto přezdívky si Druss za svůj život vybojoval, každá ho poznamenala několika jizvami…přes všechny bitvy však teď Druss stojí před tou největší, před volbou smrti.

Gemmell David: Lev Makedonský
285 Kč 229 Kč

První kniha duologie Lev Makedonský. Stará věštkyně Tamis procházela stále dokola možné budoucnosti. V každé z nich ohrožovaly Řecko temné síly, strašlivé zlo hodlalo znovu vstoupit do světa.

Gemmell David: Ozvěny velké písně
385 Kč 311 Kč

Avatáři jsou nesmrtelní a žijí si jako králové – přestože jejich říše umírá. Nesmrtelnost jim zajišťují magické krystaly, avšak jejich moc již následkem velké potopy a nečekané doby ledové slábne.

Gemmell David: Pád králů - Trója 3
459 Kč 371 Kč

Ve svém vrcholném díle završuje legendární spisovatel David Gemmell osudy králů, vojáků i prostých lidí v mýtické době hrdinů, intrik a slavných bitev.

Gemmell David: Pán se stříbrným lukem - Trója 1
349 Kč 282 Kč

V prvním dílu epické trilogie David Gemmell kombinuje pronikavě živoucí popisy s bohatstvím historických detailů v nepřekonatelném, dech beroucím díle lásky a nenávisti, ctižádosti i soupeření, míru i války. Tři životy změní osudy národů.

Gemmell David: Rytíři temné pověsti - Vampýří sága 1
285 Kč 229 Kč

Fantasy plná divů a hrůzy, která Vás chytí a nepustí.
Rytíři Gabaly, bájní ochránci devíti vévodství zmizeli v bráně plné démonů, vedoucí mezi světy. Zůstal jen jeden – Manannan, jemuž instinkt říká, aby zůstal.

Gemmell David: Štít hromu - Trója 2
395 Kč 319 Kč

Válka je na spadnutí a všichni králové Zeleného moře se na ni připravují, každý s vlastními temnými plány, plnými dobývání a plenění.

Gemmell David: Světlonoš - Vampýří sága 2
285 Kč 229 Kč

Když se angostincké hordy přeženou přes jižní hranice Vysočiny, bandita Jaryk Maisl a jeho přítel, kouzelník a bard Owen Odell se ocitnul v zemi, která zoufale potřebuje hrdiny.

Gemmell David: Temný měsíc
285 Kč 229 Kč

Mírumilovní eldarinové byli poslední ze tří starobylých ras. Záhadné oltory – léčitele a básníky – již dávno zničili krutí a suroví darotové. Přesto jedné strašlivé noci nezranitelní darotové zmizeli z tváře země.

Gemmell David: V říši vlka - Drenaj 5
285 Kč 229 Kč

Z pekla bolesti vstoupil do světa smrti. V zalesněných vysokých horách Skelnu žijí spokojeně a nerušeně zálesák Dakeyras a jeho překrásná dcera Miriel. Netuší, že se do hor vypravila skupina ponurých krvelačných válečníků..

Gemmell David: Válečníci - Drenaj 8
285 Kč 229 Kč

Po smrti tří králů bude svět uvržen do chaosu a všichni vyhnaní démoni se vrátí, aby na svět přinesli hrůzy a krveprolití. Dva králové jsou již mrtví. Třetího, jenž se má právě narodit, pronásledují démoničtí jezdci krayakinové, pánové nemrtvých.

Gemmell David: Věčný luňák - Dravčí královna 2
285 Kč 229 Kč

Zatímco válkychtiví a nemilosrdní Aeniřané pustoší území pod horskými državami klanů, Sigarni, Dravčí královna, přichází v této alternativní verzi vlastního vesmíru bránou vedoucí skrze prostor a čas.