Zodpovedne do manželstva
239 Kč 169 Kč

Kniha je venovaná predovšetkým mladým ľuďom, ktorí prežívajú obdobie vážnej známosti či zasnúbenia, ako aj mladomanželom. Táto publikácia môže byť cennou pomôckou nielen pre mladých ľudí, ktorí sa snažia zodpovedne pripraviť na život v rodine, ale aj ..

Intimita a svoboda
229 Kč 171 Kč

Kniha meditací polského jezuity a u nás již dobře známého spisovatele nabízí čtenáři uvedení do každodenní osobní modlitby. Texty mohou posloužit také jako průvodce při individuálně prožívaných exerciciích. K tomuto účelu se hodí tím spíš, že jsou ne ..

O ublížení, odpuštění a zpovědi
180 Kč 134 Kč

Autor odpovídá na otázky: Cítím se zraněný blízkým člověkem, Jsem nesmlouvavá a občas i krutá, Ubližování dětem, Zraněna vlastní matkou, Co dělat, když otec podvádí matku?, Může nás takový vztah spasit?, Jak žít s alkoholikem?, Když táta pije, Probuz ..

Myšlienky na každý deň v roku
213 Kč 155 Kč

Kniha Myšlienky na každý deň v roku ponúka krátke zamyslenia na každý deň ktoréhokoľvek roka. Je koncipovaná univerzálne a nadčasovo, takže čitateľ, ktorý v nej nájde inšpiráciu na zamyslenie, ako aj prameň útechy a povzbudenia, kedykoľvek v budúcnosti môže po nej opätovne siahnuť.

Čtvrthodinka upřímnosti
119 Kč 87 Kč

Autor, u nás již poměrně dosti známý polský jezuita, je specialistou v oblasti spirituality a psychologie. Organizuje a vede střediska ignaciánských duchovních cvičení. Jeho knihy i články vycházejí ze zkušeností, které na poli duchovního života získ ..

Józef Augustyn: Čtvrthodinka upřímnosti
119 Kč 107 Kč

Učit se hlouběji nahlédnout do vlastního nitra, hodnotit své postoje a skutky, vykonat si poctivé zpytování svědomí… Knížka může být použita pro každodenní modlitební chvíli, ale rovněž jako pomůcka při přípravě na svátost smíření.

Józef Augustyn: Intimita a svoboda - Setkání s Ježíšem
229 Kč 206 Kč

Kniha meditací polského jezuity a u nás již dobře známého spisovatele nabízí čtenáři uvedení do každodenní osobní modlitby. Texty mohou posloužit také jako průvodce při individuálně prožívaných exerciciích.

Józef Augustyn: O lásce, manželství a rodině
180 Kč 162 Kč

Renomovaný autor Józef Augustyn SJ, polský kněz a psycholog, nabízí ve své knize rady týkající se lidských vztahů. Odpovídá na otázky problematiky lásky mezi bližními, manželi, rodiči a dětmi.

Józef Augustyn: Příprava na svátost smíření
89 Kč 80 Kč

Autor nám vysvětluje, co je svátost smíření a jak se na ni připravit, abychom ji prožili dobře. Setkávání s odpouštějící a uzdravující Boží láskou se nám pak stane zdrojem pokoje a radosti.

O lásce, manželství a rodině
180 Kč 134 Kč

Renomovaný autor Józef Augustyn SJ, polský kněz a psycholog, nabízí ve své knize rady týkající se lidských vztahů. Odpovídá na otázky problematiky lásky mezi bližními, manželi, rodiči a dětmi. Jak řešit konfliktní a zamotané vztahy, jak milovat svého ..

O láske, manželstve a rodine
133 Kč 105 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha O láske, manželstve a rodine autora Józef Augustyn vydaná v nakladatelství Dobra v roce 2006, jazyk: Slovenština, vazba: Brožovaná, počet stran: 128, zařazení do kategorie: Filozofie a náboženství.

Příprava na svátost smíření
89 Kč 65 Kč

Autor nám vysvětluje, co je svátost smíření a jak se na ni připravit, abychom ji prožili dobře. Setkávání s odpouštějící a uzdravující Boží láskou se nám pak stane zdrojem pokoje a radosti.

Sviatosť zmierenia
112 Kč

Kniha Sviatosť zmierenia je skvelým pomocníkom pre všetkých, ktorý sa chcú hlbšie zamyslieť nad významom svätej spovede. Je určená pre každého kajúcnika, ktorý chce sviatosť zmierenia prežívať plnohodnotnejšie, ale zároveň je pomôckou aj pre spovední ..