Keleová-Vasilková Táňa: Moje recepty-18%
179 Kč 145 Kč

Vytvořte si vlastní kuchařskou knihu z receptů, co vás zaujaly, které chcete vyzkoušet nebo podle nichž roky vaříte, ale máte je jen jako výstřižky z časopisů či narychlo zapsané poznámky na útržcích papíru.

Keleová-Vasilková Táňa: Ranč u dědečka-19%
229 Kč 185 Kč

Julka, hlavní hrdinka příběhu, se po rozvodu přestěhuje s dcerou na samotu, do domu, který zdědila po milovaném dědečkovi. Rozhodně se žít jinak, začít znovu.

Keleová-Vasilková Táňa: Lék na smutek-19%
249 Kč 201 Kč

Na Mariku, gynekoložku a porodní lékařku, se valí jedna pohroma za druhou. Manžel jí umírá na rakovinu a krátce nato ztratí i svého jediného, třiadvacetiletého syna, u něhož náhle propukla dědičná choroba jater.

Keleová-Vasilková Táňa: Vůně života-19%
249 Kč 201 Kč

Vůně v našich životech jsou proměnlivé jako dny střídající se s nocemi. Zároveň ale mají v sobě něco krásně neměnného. Vůni domova… a lásky. Toužíme po ní všichni, po jistotě, která nás zahřívá a skýtá pocit bezpečí.

Keleová-Vasilková Táňa: Nikdy-19%
249 Kč 201 Kč

Po dvaceti letech společného života Petr jednoho krásného nedělního rána Katce oznámí, že miluje jinou. Sbalí si věci – a je pryč. A spolu s ním láska, v kterou Katka věřila, společné sny, plány, budoucnost.

Keleová-Vasilková Táňa: Pozlátko-19%
249 Kč 201 Kč

Ema žije v luxusní vile, rozmazlovaná blahobytem, láskou a volností, o níž se jiné ženě ani nesní. Nic pro ni není nemožné ani nedostupné. Manžel by jí snesl i modré z nebe a synek Erik ji denně obdařuje roztomilým dětským úsměvem.

Keleová-Vasilková Táňa: Dva životy-19%
249 Kč 201 Kč

Autorčin román zachycuje příběh dvou žen, dobrých kamarádek. Anna, tlumočnice a překladatelka, má manžela a dvě dcery a na první pohled jí nic neschází.

Keleová-Vasilková Táňa: Lži-19%
249 Kč 201 Kč

Viola a Viktor mají na první pohled téměř ideální manželství. Milují jeden druhého, dcerku Nikolku, svou práci. Viola je úspěšná módní návrhářka a Viktor novinář, momentálně na mateřské dovolené.

Keleová-Vasilková Táňa: Modrý dům-19%
249 Kč 201 Kč

Příběh se odehrává na samotě, v modrém domě, kde se na Vánoce setkává velká rodina. Postupně se před námi odvíjejí nejen osudy, ale i charaktery lidí, které spojuje osobitá a silná osobnost – jejich matka.

Keleová-Vasilková Táňa: Cukr a sůl-19%
249 Kč 201 Kč

Doposud idylické manželství Luboše a Nory zaznamenává trhliny. Dcery Dominika a Veronika jsou ve věku, kdy už nepotřebují chůvu a Nora se chce začít realizovat ve své profesi. Její manžel je však zásadně proti.

Keleová-Vasilková Táňa: Jsi jako slunce-18%
279 Kč 226 Kč

„Tento příběh není o mém tátovi a zároveň i trochu je. Ale především je to příběh všech dcer, které tragicky přišly o své otce a nedokázaly se s tím vyrovnat, smířit, přijmout smrt milovaného člověka.

Keleová-Vasilková Táňa: Máma pro Veroniku-18%
279 Kč 226 Kč

Marie, sestra v nemocnici, žije v manželství, ve kterém je víc zla a smutku než hezkých chvil. Navzdory tomu však se svým mužem Petrem zůstává: nechce zradit své dívčí sny… a hlavně touží naplnit ten nejpodstatnější – mít dítě.

Keleová-Vasilková Táňa: Máma-18%
279 Kč 226 Kč

Helga dělala vždycky všechno s plným nasazením. Toužila být dobrou manželkou, mámou i babičkou. Podařilo se jí to. Rodině vytvořila bezpečný přístav naplněný láskou a pochopením.

Keleová-Vasilková Táňa: Srdce v temnotách-19%
289 Kč 234 Kč

Nastal čas, kdy Klára musí dát svou čtyřletou dcerku do mateřské školky a nastoupit do práce. I když si to představovala jinak a chtěla zůstat s dětmi doma co nejdéle, nejde to.

Keleová-Vasilková Táňa: Touhy-19%
289 Kč 234 Kč

„Kdepak život, to ty sama ses o to zasloužila. Mnohem víc než kdokoliv jiný. Prožila sis bolest, poznala samotu, zakusila zradu… To ale muselo jednou skončit.

Keleová-Vasilková Táňa: Druhá-19%
299 Kč 242 Kč

Manželka a milenka. Alena je přesvědčená, že jejich manželství nic nechybí, jediným stínem společného života je, že Robert bývá v práci příliš dlouho a na rodinu mu zbývají jen drobečky času.

Keleová-Vasilková Táňa: Květiny pro Lauru-19%
299 Kč 242 Kč

Mladí manželé Laura a Ivan si vychutnávají své štěstí… až do chvíle, kdy jim zemře jediný syn, sedmiletý Tomášek. Jejich životy a vztah jsou podrobeny té nejtěžší zkoušce. Dokážou ji zvládnout? Budou umět přijmout bolest, kterou jim život nadělil?

Keleová-Vasilková Táňa: Slib-19%
299 Kč 242 Kč

Dvě kamarádky, dva rozdílné osudy. Alice, veterinářka, je šťastně vdaná, má dvě děti, fenku Doru, práci, která ji baví, a spoustu snů. Ten největší je cestovat a poznávat jiné země, a právě proto plánují s manželem cestu po Evropě.

Keleová-Vasilková Táňa: Tři sestry-19%
299 Kč 242 Kč

Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný čas.

Keleová-Vasilková Táňa: Sítě z pavučin-19%
299 Kč 242 Kč

Blanka je mladá a úspěšná herečka, křehká a silná zároveň, ale její osobní život je samý uzel, bolest a zklamání. Svůj osobní život si úzkostlivě chrání, a tak ani nejbližší kolegové a přítelkyně Zoja netuší, jaké tajemství skrývá.

Keleová-Vasilková Táňa: Duhový most-19%
299 Kč 242 Kč

Olga je obyčejná žena, prodavačka, matka desetiletého syna Filipa a manželka vysokoškolského učitele. Má své sny a touhy, které by chtěla proměnit ve skutečnost.

Keleová-Vasilková Táňa: Střípky-19%
299 Kč 242 Kč

Ivana je šťastná a spokojená. Miluje svého manžela, své dva dospívající syny i práci překladatelky historických románů. Je obklopena dobrými přítelkyněmi, množstvím lásky a něhy. Na svém životě by nechtěla nic měnit.

Keleová-Vasilková Táňa: Manželky-19%
299 Kč 242 Kč

Hrdinky této knihy, kamarádky z gymnázia – Iva, Diana, Martina a Michaela – jsou úplně obyčejné ženy, a přitom vlastně obyčejné vůbec nejsou… Každá z nich má v sobě něco jiného, osobitého, svébytného, charakteristického jen pro ni… stejně jako každá

Keleová-Vasilková Táňa: Julinčina pekárna-24%
329 Kč 247 Kč

Příběh čtyřicátnice Kláry, jejíž život je naplněn vším podstatným – láskou, přátelstvím i sny. Sny, které se jí zdají v noci, ale i těmi, které sní přes den. Touží jet do okouzlující Francie a poznat místa, které zná jen z internetu a knížek.

Keleová-Vasilková Táňa: Vône života-19%
309 Kč 249 Kč

Vône v našich životoch sú premenlivé ako dni striedajúce sa s nocou. Zároveň majú v sebe čosi krásne nemenné. Vôňu domova… a lásky. Takmer všetky po nej túžime. Po istote, ktorá nás zahrieva a poskytuje pocit bezpečia.

Keleová-Vasilková Táňa: Rodinné klubko-19%
329 Kč 266 Kč

V každé rodině to vře a klokotá… láskou, ale i situacemi, které přináší sám život. Rodina je jako klubko. Klubko svázané láskou, co narůstá s přibývajícími společnými roky, prožitými událostmi, co skrývá malá i větší tajemství, bolesti i prohry.

Keleová-Vasilková Táňa: Dúhový most-19%
339 Kč 274 Kč

Oľga je obyčajná žena, ktorá túži po tom, aby nemusela toľko pracovať, bola bohatšia a mohla ísť s rodinou na dovolenku k moru. No trpí nadváhou a jej najväčšou túžbou je schudnúť.

Keleová-Vasilková Táňa: Kvety pre Lauru-19%
339 Kč 274 Kč

Mladí manželia Laura a Ivan vychutnávajú svoje šťastie… až do chvíle, keď zomrie ich sedemročný syn Tomáško. Ich životy a vzťah sú podrobené tej najťažšej skúške. Dokážu ju zvládnuť?

Keleová-Vasilková Táňa: Ja a on-19%
339 Kč 274 Kč

Príbeh typickej súčasnej bratislavskej rodiny. Hlavnými hrdinami sú Lena a Michal, ktorí prežívajú veľkú študentskú lásku. Už počas štúdií dvojica čaká dieťa.

Keleová-Vasilková Táňa: Rodinné klbko-19%
359 Kč 289 Kč

V každej rodine to vrie… láskou, ale aj situáciami, ktoré prináša sám život. Rodina je ako klbko. Klbko zviazané láskou, zväčšujúce sa s pribúdajúcimi spoločnými rokmi, prežitými udalosťami, skrývajúce malé či väčšie tajomstvá,
bolesti a prehry.

Keleová-Vasilková Táňa: Mama-19%
359 Kč 289 Kč

Helga vždy všetko robila s plným nasadením. Kolotoč jej života bol naplnený túžbou byť dobrou manželkou, mamou aj starou mamou. Podarilo sa jej to. Rodine vytvorila bezpečný prístav, naplnený láskou a pochopením.

Keleová-Vasilková Táňa: Mama pre Veroniku-19%
359 Kč 289 Kč

Zdravotná sestra Mária sa po desiatich rokoch neúspešného bezdetného manželstva odhodlá na odvážny krok a odchádza od muža napriek presvedčeniu, že okrem obľúbenej práce a večernej samoty ju už nič pekné v živote nečaká.

Keleová-Vasilková Táňa: Tri sestry (slovensky)-19%
359 Kč 289 Kč

Viera je učiteľka. Má rada svoju prácu, rodinu. Len dcéra Liv dospieva akosi prirýchlo. Lucia je matka dvoch malých chlapcov, ktorí potrebujú veľa lásky a pozornosti. V manželovi Tomášovi však oporu nenachádza. Najmladšia Ema je slobodná.