Keleová-Vasilková Táňa: Rodinné klbko
359 Kč 289 Kč

V každej rodine to vrie… láskou, ale aj situáciami, ktoré prináša sám život. Rodina je ako klbko. Klbko zviazané láskou, zväčšujúce sa s pribúdajúcimi spoločnými rokmi, prežitými udalosťami, skrývajúce malé či väčšie tajomstvá,
bolesti a prehry.

Keleová-Vasilková Táňa: Máma
279 Kč 226 Kč

Helga dělala vždycky všechno s plným nasazením. Toužila být dobrou manželkou, mámou i babičkou. Podařilo se jí to. Rodině vytvořila bezpečný přístav naplněný láskou a pochopením.

Keleová-Vasilková Táňa: Tři sestry
299 Kč 242 Kč

Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný čas.

Keleová-Vasilková Táňa: Druhá
299 Kč 242 Kč

Manželka a milenka. Alena je přesvědčená, že jejich manželství nic nechybí, jediným stínem společného života je, že Robert bývá v práci příliš dlouho a na rodinu mu zbývají jen drobečky času.

Keleová-Vasilková Táňa: Květiny pro Lauru
299 Kč 242 Kč

Mladí manželé Laura a Ivan si vychutnávají své štěstí… až do chvíle, kdy jim zemře jediný syn, sedmiletý Tomášek. Jejich životy a vztah jsou podrobeny té nejtěžší zkoušce. Dokážou ji zvládnout? Budou umět přijmout bolest, kterou jim život nadělil?

Keleová-Vasilková Táňa: Lék na smutek
249 Kč 201 Kč

Na Mariku, gynekoložku a porodní lékařku, se valí jedna pohroma za druhou. Manžel jí umírá na rakovinu a krátce nato ztratí i svého jediného, třiadvacetiletého syna, u něhož náhle propukla dědičná choroba jater.

Keleová-Vasilková Táňa: Vůně života
249 Kč 201 Kč

Vůně v našich životech jsou proměnlivé jako dny střídající se s nocemi. Zároveň ale mají v sobě něco krásně neměnného. Vůni domova… a lásky. Toužíme po ní všichni, po jistotě, která nás zahřívá a skýtá pocit bezpečí.

Keleová-Vasilková Táňa: Moje recepty
179 Kč 145 Kč

Vytvořte si vlastní kuchařskou knihu z receptů, co vás zaujaly, které chcete vyzkoušet nebo podle nichž roky vaříte, ale máte je jen jako výstřižky z časopisů či narychlo zapsané poznámky na útržcích papíru.

Keleová-Vasilková Táňa: Dúhový most
339 Kč 274 Kč

Oľga je obyčajná žena, ktorá túži po tom, aby nemusela toľko pracovať, bola bohatšia a mohla ísť s rodinou na dovolenku k moru. No trpí nadváhou a jej najväčšou túžbou je schudnúť.

Keleová-Vasilková Táňa: Vône života
309 Kč 249 Kč

Vône v našich životoch sú premenlivé ako dni striedajúce sa s nocou. Zároveň majú v sebe čosi krásne nemenné. Vôňu domova… a lásky. Takmer všetky po nej túžime. Po istote, ktorá nás zahrieva a poskytuje pocit bezpečia.

Keleová-Vasilková Táňa: Kvety pre Lauru
339 Kč 274 Kč

Mladí manželia Laura a Ivan vychutnávajú svoje šťastie… až do chvíle, keď zomrie ich sedemročný syn Tomáško. Ich životy a vzťah sú podrobené tej najťažšej skúške. Dokážu ju zvládnuť?

Keleová-Vasilková Táňa: Pozlátko
249 Kč 201 Kč

Ema žije v luxusní vile, rozmazlovaná blahobytem, láskou a volností, o níž se jiné ženě ani nesní. Nic pro ni není nemožné ani nedostupné. Manžel by jí snesl i modré z nebe a synek Erik ji denně obdařuje roztomilým dětským úsměvem.

Keleová-Vasilková Táňa: Jsi jako slunce
279 Kč 226 Kč

„Tento příběh není o mém tátovi a zároveň i trochu je. Ale především je to příběh všech dcer, které tragicky přišly o své otce a nedokázaly se s tím vyrovnat, smířit, přijmout smrt milovaného člověka.

Keleová-Vasilková Táňa: Sítě z pavučin
299 Kč 242 Kč

Blanka je mladá a úspěšná herečka, křehká a silná zároveň, ale její osobní život je samý uzel, bolest a zklamání. Svůj osobní život si úzkostlivě chrání, a tak ani nejbližší kolegové a přítelkyně Zoja netuší, jaké tajemství skrývá.

Keleová-Vasilková Táňa: Duhový most
299 Kč 242 Kč

Olga je obyčejná žena, prodavačka, matka desetiletého syna Filipa a manželka vysokoškolského učitele. Má své sny a touhy, které by chtěla proměnit ve skutečnost.

Keleová-Vasilková Táňa: Nikdy
249 Kč 201 Kč

Po dvaceti letech společného života Petr jednoho krásného nedělního rána Katce oznámí, že miluje jinou. Sbalí si věci – a je pryč. A spolu s ním láska, v kterou Katka věřila, společné sny, plány, budoucnost.

Keleová-Vasilková Táňa: Srdce v temnotách
289 Kč 234 Kč

Nastal čas, kdy Klára musí dát svou čtyřletou dcerku do mateřské školky a nastoupit do práce. I když si to představovala jinak a chtěla zůstat s dětmi doma co nejdéle, nejde to.

Keleová-Vasilková Táňa: Mama
359 Kč 289 Kč

Helga vždy všetko robila s plným nasadením. Kolotoč jej života bol naplnený túžbou byť dobrou manželkou, mamou aj starou mamou. Podarilo sa jej to. Rodine vytvorila bezpečný prístav, naplnený láskou a pochopením.

Keleová-Vasilková Táňa: Dva životy
249 Kč 201 Kč

Autorčin román zachycuje příběh dvou žen, dobrých kamarádek. Anna, tlumočnice a překladatelka, má manžela a dvě dcery a na první pohled jí nic neschází.

Keleová-Vasilková Táňa: Slib
299 Kč 242 Kč

Dvě kamarádky, dva rozdílné osudy. Alice, veterinářka, je šťastně vdaná, má dvě děti, fenku Doru, práci, která ji baví, a spoustu snů. Ten největší je cestovat a poznávat jiné země, a právě proto plánují s manželem cestu po Evropě.

Keleová-Vasilková Táňa: Ranč u dědečka
229 Kč 185 Kč

Julka, hlavní hrdinka příběhu, se po rozvodu přestěhuje s dcerou na samotu, do domu, který zdědila po milovaném dědečkovi. Rozhodně se žít jinak, začít znovu.

Keleová-Vasilková Táňa: Manželky
299 Kč 242 Kč

Hrdinky této knihy, kamarádky z gymnázia – Iva, Diana, Martina a Michaela – jsou úplně obyčejné ženy, a přitom vlastně obyčejné vůbec nejsou… Každá z nich má v sobě něco jiného, osobitého, svébytného, charakteristického jen pro ni… stejně jako každá

Keleová-Vasilková Táňa: Rodinné klubko
329 Kč 266 Kč

V každé rodině to vře a klokotá… láskou, ale i situacemi, které přináší sám život. Rodina je jako klubko. Klubko svázané láskou, co narůstá s přibývajícími společnými roky, prožitými událostmi, co skrývá malá i větší tajemství, bolesti i prohry.

Keleová-Vasilková Táňa: Mama pre Veroniku
359 Kč 289 Kč

Zdravotná sestra Mária sa po desiatich rokoch neúspešného bezdetného manželstva odhodlá na odvážny krok a odchádza od muža napriek presvedčeniu, že okrem obľúbenej práce a večernej samoty ju už nič pekné v živote nečaká.

Keleová-Vasilková Táňa: Tri sestry (slovensky)
359 Kč 289 Kč

Viera je učiteľka. Má rada svoju prácu, rodinu. Len dcéra Liv dospieva akosi prirýchlo. Lucia je matka dvoch malých chlapcov, ktorí potrebujú veľa lásky a pozornosti. V manželovi Tomášovi však oporu nenachádza. Najmladšia Ema je slobodná.

Keleová-Vasilková Táňa: Ja a on
339 Kč 274 Kč

Príbeh typickej súčasnej bratislavskej rodiny. Hlavnými hrdinami sú Lena a Michal, ktorí prežívajú veľkú študentskú lásku. Už počas štúdií dvojica čaká dieťa.

Keleová-Vasilková Táňa: Cukr a sůl
249 Kč 201 Kč

Doposud idylické manželství Luboše a Nory zaznamenává trhliny. Dcery Dominika a Veronika jsou ve věku, kdy už nepotřebují chůvu a Nora se chce začít realizovat ve své profesi. Její manžel je však zásadně proti.

Keleová-Vasilková Táňa: Lži
249 Kč 201 Kč

Viola a Viktor mají na první pohled téměř ideální manželství. Milují jeden druhého, dcerku Nikolku, svou práci. Viola je úspěšná módní návrhářka a Viktor novinář, momentálně na mateřské dovolené.

Keleová-Vasilková Táňa: Máma pro Veroniku
279 Kč 226 Kč

Marie, sestra v nemocnici, žije v manželství, ve kterém je víc zla a smutku než hezkých chvil. Navzdory tomu však se svým mužem Petrem zůstává: nechce zradit své dívčí sny… a hlavně touží naplnit ten nejpodstatnější – mít dítě.

Keleová-Vasilková Táňa: Modrý dům
249 Kč 201 Kč

Příběh se odehrává na samotě, v modrém domě, kde se na Vánoce setkává velká rodina. Postupně se před námi odvíjejí nejen osudy, ale i charaktery lidí, které spojuje osobitá a silná osobnost – jejich matka.

Keleová-Vasilková Táňa: Střípky
299 Kč 242 Kč

Ivana je šťastná a spokojená. Miluje svého manžela, své dva dospívající syny i práci překladatelky historických románů. Je obklopena dobrými přítelkyněmi, množstvím lásky a něhy. Na svém životě by nechtěla nic měnit.

Keleová-Vasilková Táňa: Touhy
289 Kč 234 Kč

„Kdepak život, to ty sama ses o to zasloužila. Mnohem víc než kdokoliv jiný. Prožila sis bolest, poznala samotu, zakusila zradu… To ale muselo jednou skončit.

Keleová-Vasilková Táňa: Julinčina pekárna
329 Kč 247 Kč

Příběh čtyřicátnice Kláry, jejíž život je naplněn vším podstatným – láskou, přátelstvím i sny. Sny, které se jí zdají v noci, ale i těmi, které sní přes den. Touží jet do okouzlující Francie a poznat místa, které zná jen z internetu a knížek.