Nachtmanová Petra: Vdaná potvora
259 Kč 209 Kč

Věštkyně ze sousedství předpověděla Milušce setkání se třemi osudovými muži. A od toho okamžiku skutečně potkává nejrůznější muže, kteří vypadají jako potencionální partneři. Problém je však v tom, že Miluška je vidí všude… Kdo se stane tím pravým?

Nachtmanová Petra: Zaťukej mi na srdce
219 Kč 177 Kč

Věra Kyselková se snaží o nalezení ženicha pro svou dceru a otce pro vnučku. Nejde o snadný čin, protože žádný vytipovaný muž nepostoupí ani do chodby za hlavními domovními dveřmi. Dcera Ida si naštěstí poradí dřív, než se její matka stačí rozkoukat.

Nachtmanová Petra: Nezvěstná blondýna
210 Kč 169 Kč

Seznámení s manželským párem v Thajsku nepřineslo Agátě žádné pěkné vzpomínky. Po návratu do rodné země se cítí nesvá a za pár dní nedorazí domů.

Nachtmanová Petra: Na psí uši
229 Kč 185 Kč

Romantický příběh s krimi zápletkou. Někdy je štěstí blízko. A pes Ben to moc dobře ví! Marek kdysi objevil štěně přivázané v lese ke stromu.

Nachtmanová Petra: Hádka
239 Kč 193 Kč

Milostný thriller. Petr s Anitou se vzdali myšlenek na rozvod, aby zkusili začít znovu. Užívají si romantický pobyt v luxusním hotelu, ale v noci se nevyhnou ostrému slovnímu střetu. Petr vyhodí manželku na chodbu úplně nahou.

Nachtmanová Petra: Karibská láska
239 Kč 193 Kč

Rychlá rozhodnutí patří k životu. Koupíte letenku na karibský ostrov Curaçao a za několik hodin trávíte čas s mužem, se kterým se vidíte úplně poprvé osobně. Brzy se stanete ostrovankou.

Nachtmanová Petra: Poslední milenka
259 Kč 209 Kč

Iveta a Heřman Medníkovi žijí již několik let v manželství, kde si každý zařídil život podle svého. Workoholik Heřman má své milenky a nekonečnou práci. Iveta se věnuje zahradě a návštěvám známých. Jednou nastane šokující změna.

Nachtmanová Petra: Srdce z kamene
259 Kč 209 Kč

Milada je jediným dítětem Jindřicha z Licharnice. Dokázala mu nahradit vytouženého syna. Umí lovit, bojovat a odmítá se vdát, aby neztratila svou volnost.

Nachtmanová Petra: Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou
198 Kč 159 Kč

Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání opačného pohlaví.

Nachtmanová Petra: Zlodějské ticho
239 Kč 193 Kč

Jedna je bohatá, druhá chudá. Obě kradou. A jednou se jejich životní osudy spojí… Ivana si dosud nezvykla na samotu ve velkém domě. Dospělé děti žijí v cizině, manžel neustále pracuje.