Nováková Iva: Poradím si s prvoukou 1
85 Kč 69 Kč

Pracovní sešit „Poradím si s prvoukou“ vám pomůže procvičit hravou formou látku, kterou by měl žák 1. třídy zvládnout. Cílem úkolů je všestranný rozvoj dítěte, trénink schopnosti soustředit se a porozumět zadání.

Nováková Iva: Tajemství africké džungle
59 Kč 48 Kč

40 stran plných zábavných křížovek k vyluštění a spojovaček, které odhalí skrytý obrázek. Tyto knihy děti nejen pobaví a zabaví, ale navíc též pomáhájí procvičovat jejich schopnosti – soustředěnost, pečlivost a pozornost.

Nováková Iva: Tajemství ledové hory
59 Kč 48 Kč

Titul je určen pro děti od sedmi let. Tentokrát se s našimi badateli vydáme za eskymáky a budeme zkoumat co skrývá Ledová hora, které se všichni tolik bojí.

Nováková Iva: Anglicko-české doplňovačky
175 Kč 149 Kč

K zábavnému procvičování angličtiny Pro malé začátečníky

Pracovní sešit slouží k procvičování anglických slovíček formou oblíbených doplňovaček a dokreslovaček.

Nováková Iva: Poradím si s prvoukou 1. ročník
89 Kč 72 Kč

Poradím si je určena žákům 1.–5. ročníku, hravou formou jim pomůže s procvičováním látky z Prvouky, Češtiny i Matematiky. Jednotlivé úlohy jsou uspořádané dle náročnosti jednotlivých ročníků.

Nováková Iva: Tajemství mořských hlubin
59 Kč 48 Kč

Titul je určen pro děti od sedmi let. Naši vědci se na základě obdrženého dopisu vydali do Kokosmánie, aby pomohli lidem odhalit příčinu děsivých neštěstí. Vylušti bludiště, spojovačky a hádanky a odhal co se skrývá na mořském dně.

Nováková Iva: Tajemství starého hradu
59 Kč 48 Kč

Titul je určen pro děti od sedmi let. Je plný luštěnek, spojovaček, bludišť a domalovánek. Skupinka vědců bádá pod evropským hradem, kde naleznou pozůstatky středověké vesnice a zjišťujuje pravdu o králi Rudolfínovi III. a jeho bohatství.

Nováková Iva: Tajemství vyhaslé sopky
59 Kč 48 Kč

Na prázdninové dny nabízíme několik hravých titulů. Publikace jsou plné zábavných úkolů, jako jsou tajemné šifry, záhadné rébusy, tajuplná bludiště a hravé spojovačky. Naše knížky dětem zpříjemní volné chvíle, nebo ukrátí dlouhou cestu.