Stevenson Robert Louis: Ostrov pokladů (2x CD) - CD
199 Kč

Jeden z nejznámějších dobrodružných románů všech dob. Mladík Jim Hawkins, pirát John Silver a další hrdinové prožívají strhující dobrodružství plné napětí při pátrání po pokladu kapitána Flinta.

Stevenson Robert Louis: PER | Level 3: Dr Jekyll and Mr Hyde
219 Kč 187 Kč

Classic / British EnglishWhy is the frightening Mr Hyde a friend of the nice Dr Jekyll? Who is the evil little man? And why does he seem to have power over the doctor? After a terrible murder, everyone is looking for Mr Hyde. But he has disappeared.

Stevenson Robert Louis: Dr Jekyll & Mr Hyde - Zrcadlová četba-19%
199 Kč 161 Kč

Zrcadlový text vám přináší příběh jak v českém tak anglickém jazyce – na levé straně knihy je původní text, na pravé jeho překlad do češtiny. Ideální čtení nejen na dovolenou, u kterého se pobavíte, ale navíc se procvičíte v angličtině!

Stevenson Robert Louis: Ostrov pokladů-19%
299 Kč 242 Kč

Nesmrtelný příběh o dobrodružství malého Jima Hawkinse a jeho druhů, kteří se vydali najít proslulý poklad krvežíznivého pirátského kapitána, vychází v klasickém překladu a je doprovázený ilustracemi jednoho z nejslavnějších českých ilustrátorů, Zdeň

Stevenson Robert Louis: Ostrov pokladů
299 Kč 255 Kč

Pirátský příběh o hledání tajemného pokladu slavného piráta, kapitána Flinta – naprostá klasika mezi dobrodružnými příběhy. Vydejte se na nebezpečnou výpravu na Ostrov kostlivců!

Stevenson Robert Louis: Ostrov pokladů-19%
299 Kč 242 Kč

Mapa ukrytého pokladu, opuštěný a záhadný ostrov, ale především piráti! V tomto jedinečném díle skvělé adaptace mistrovského románu Roberta Louise Stevensona nic nechybí.

Stevenson Robert Louis: Ostrov pokladů s rozšířenou realitou-19%
280 Kč 226 Kč

Nesmrtelný příběh o dobrodružství malého Jima Hawkinse a jeho druhů, kteří se vydali najít proslulý poklad krvežíznivého pirátského kapitána nyní s rozšířenou realitou, která vám umožní vychutnat si 3D obrázky, hry, hudbu a mnohem více překvapení na

Stevenson Robert Louis: PER | Level 2: Kidnapped
209 Kč 178 Kč

Classic / British EnglishAfter his parents die, young David Balfour goes to the house of his uncle Ebenezer. But his uncle is a dangerous man. When he puts David on a ship to America, a difficult and dangerous time begins.

Stevenson Robert Louis: PER | Level 2: Kidnapped Bk/MP3 Pack
231 Kč 197 Kč

Classic / British EnglishAfter his parents die, young David Balfour goes to the house of his uncle Ebenezer. But his uncle is a dangerous man. When he puts David on a ship to America, a difficult and dangerous time begins.

Stevenson Robert Louis: Poklad na ostrově-18%
79 Kč 64 Kč

Napínavý pirátský příběh viděný očima mladého Jima Hawkinse. Ten získá po smrti starého námořníka mapu s úkrytem velkého pokladu kapitána Flinta. Jim Hawkins se vydává na palubě plachetnice Hispaniola na výpravu za pokladem.

Stevenson Robert Louis: Treasure Island
99 Kč 86 Kč

One of the best-loved adventure stories ever written, Treas-ure Island's timeless tale of pirates, lost treasure maps, mutiny and derring-do has appealed to generations of readers ever since Robert Louis Stevenson penned it in 1881 with the claim: If