Tony Parsons: Dívka v ohni
359 Kč 323 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Když teroristé za pomoci dronu způsobí pád letadla, které se zřítí na jedno z nejrušnějších londýnských obchodních center, rozběhne se řetězec událostí, které zasáhnou jak viníky, tak i nevinné.

Třináctá oběť
349 Kč 279 Kč

12 mrtvých dívek

Za rozbřesku jednoho zasněženého únorového rána je v centru londýnské Čínské čtvrti nalezen chladírenský kamion. V něm je dvanáct žen, které do země nepochybně přicestovaly nelegálně.

13 pasů

V kabině opuštěného nákladníh ..

Jednu na mou lásku
320 Kč 269 Kč

Učitel jazyků Alfie Budd opouští Hong Kong poté, co tam strávil několik let, a vrací se do rodného Londýna naplněn zármutkem za ztracenou milovanou osobu. Nicméně, Londýn sice možná žije, ale nikoli způsobem, kterým si Alfie město pamatuje. Všechno j ..

Odhalené tajemství
185 Kč 130 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odhalené tajemství je ojedinělá a pr?evratná kniha hovořící o konečném osvobození, které nevyžaduje žádné úsilí, postupy, procesy ani víru. Autor ke knize napsal: "V mládí jsem měl pocit, že musí existovat nějaká jiná možnost, která transformuje všec ..

Catching the Sun
279 Kč 204 Kč

Just how badly do you want to find paradise? When Tom Finn is almost jailed for confronting two burglars in his own home, this taxi driver takes his young family to live on the tropical island of Phuket, Thailand. Phuket is all the Finn family dreame ..

Dívka v ohni
359 Kč 287 Kč

Když teroristé za pomoci dronu způsobí pád letadla, které se zřítí na jedno z nejrušnějších londýnských obchodních center, rozběhne se řetězec událostí, které zasáhnou jak viníky, tak i nevinné. Detektiv Max Wolfe z policejní centrály ve West Endu se ..

Na porážku
339 Kč 271 Kč

Na Nový rok je v bohaté londýnské čtvrti jedna z rodin nalezena mrtvá. Někdo je odpravil jateční pistolí jako dobytek na porážce. A jejich nejmladší dítě se pohřešuje. Při pátrání po vrahovi se odhalí, že podobná vražda se stala už před třiceti lety. ..

Smrt všem prasatům
339 Kč 271 Kč

Před dvaceti lety se v soukromé výběrové škole Potter’s Field spřátelilo sedm bohatých, privilegovaných studentů. A teď začali za těch nejkrutějších okolností umírat. Detektiv Max Wolfe, který začal nedávno pracovat v oddělení vražd britské metropoli ..

Spolek katů
349 Kč 279 Kč

Za horkých letních večerů londýnské ulice brázdí skupina samozvaných katů, která unáší zločince a popravuje je oběšením. K smrti je tak odsouzen člen gangu, který zneužíval nevinné mladé dívky, bohatý bankéř, který přejel malého chlapce a ujel, a kaz ..

Tony Parsons: Jednu na mou lásku
320 Kč 288 Kč

Učitel jazyků Alfie Budd opouští Hong Kong poté, co tam strávil několik let, a vrací se do rodného Londýna naplněn zármutkem za ztracenou milovanou osobu. Nicméně, Londýn sice možná žije, ale nikoli způsobem, kterým si Alfie město pamatuje.

Tony Parsons: Na porážku
339 Kč 305 Kč

Na Nový rok je v bohaté londýnské čtvrti jedna z rodin nalezena mrtvá. Někdo je odpravil jateční pistolí jako dobytek na porážce. A jejich nejmladší dítě se pohřešuje. Při pátrání po vrahovi se odhalí, že podobná vražda se stala už před třiceti lety.

Tony Parsons: Odhalené tajemství
185 Kč 166 Kč

Odhalené tajemství je ojedinělá a pr?evratná kniha hovořící o konečném osvobození, které nevyžaduje žádné úsilí, postupy, procesy ani víru.

Tony Parsons: #smrt všem prasatům
339 Kč 305 Kč

Před dvaceti lety se v soukromé výběrové škole Potter’s Field spřátelilo sedm bohatých, privilegovaných studentů. A teď začali za těch nejkrutějších okolností umírat.

Tony Parsons: Spolek katů
359 Kč 314 Kč

Za horkých letních večerů londýnské ulice brázdí skupina samozvaných katů, která unáší zločince a popravuje je oběšením.

Tony Parsons: Třináctá oběť
389 Kč 314 Kč

12 mrtvých dívek Za rozbřesku jednoho zasněženého únorového rána je v centru londýnské Čínské čtvrti nalezen chladírenský kamion.