Tempo Leštící pasta na starý lak 120g TEMPO
109 Kč

Leštící pasta s voskem, obnovuje poničený autolak, vhodné pro zničené, staré autolaky, vyhlazují drobné škrábance a dodává lesk, chrání autolak proti blednutí.

Tempo Leštěnka na nový lak 120ml TEMPO
109 Kč

Kvalitní a lehce roztíratelný krém, k leštění a konzervaci nových laků i metalíz, vyroben z přírodních vosků, dodává vysoký a trvanlivý lesk.

Chemical Guys Black Light - autošampon pro tmavé laky (16 oz)
369 Kč

Black Light PH vyvážený autošampon od Chemical Guys, obsahuje zvýrazňovače lesku, je vhodný pro strojové i ruční mytí a do napěňovačů. Má vůni černých třešní, dokonale odstraňuje silniční špínu, je šetrný k voskům a má vysokou míru lubricity a pěnivosti. Patří mezi nejlepší autošampon CG. 473 ml

Chemical Guys Mr. Pink Super Suds Shampoo (16 oz)
299 Kč

Mr. Pink je vysoce pěnivý a nejprodávanější autošampon od Chemical Guys. PH vyvážený šampon se zvýrazňovačem lesku, šetrný k voskům s příjemnou vůní cukrovinek. Je vhodný pro ruční, strojové mytí i do napěňovačů. Odstraňuje silniční špínu a chrání lak vozu před ulpíváním dalších nečistit. 473 ml

Chemical Guys  Black Light Hybrid Radiant Finish Car Wash Soap-autošampon (4oz)
169 Kč

Black Light PH vyvážený autošampon od Chemical Guys, obsahuje zvýrazňovače lesku, je vhodný pro strojové i ruční mytí a do napěňovačů. Má vůni černých třešní, dokonale odstraňuje silniční špínu, je šetrný k voskům a má vysokou míru lubricity a pěnivosti. Patří mezi nejlepší autošampon CG. 118 ml

Chemical Guys Mr. Pink Super Suds Shampoo (1 Gal)
1 199 Kč

Mr. Pink je vysoce pěnivý a nejprodávanější autošampon od Chemical Guys. PH vyvážený šampon se zvýrazňovačem lesku, šetrný k voskům s příjemnou vůní cukrovinek. Je vhodný pro ruční, strojové mytí i do napěňovačů. Odstraňuje silniční špínu a chrání lak vozu před ulpíváním dalších nečistit. 3 780 ml

Chemical Guys Mr. Pink Super Suds Shampoo (4 oz)
149 Kč

Mr. Pink je vysoce pěnivý a nejprodávanější autošampon od Chemical Guys. PH vyvážený šampon se zvýrazňovačem lesku, šetrný k voskům s příjemnou vůní cukrovinek. Je vhodný pro ruční, strojové mytí i do napěňovačů. Odstraňuje silniční špínu a chrání lak vozu před ulpíváním dalších nečistit. 118 ml

Marvelous Přípravek na předmytí vozu
149 Kč

Přípravek na předmytí vozu je silný a účinný přírodní produkt bez chemických přísad s vynikající čistící silou. Je určen pro ošetření vozu před jeho mytím. Šetrně odstraňuje špínu, olej a mastnotu.

Profesionál AUTO 5 l
1 110 Kč

VYČISTÍ-NALEŠTÍ – PROFESIONÁL je jedinečný čistící prostředek, který se velmi snadno používá a zanechá vašemu vozidlu úžasný lesk. Zároveň vytvoří ochranný povlak, který odpuzuje déšť a nečistoty. Lze použít na lak, sklo, plast, chrom, přístrojovou desku, kola z lehkých slitin.

Profesionál AUTO 500 ml
230 Kč

VYČISTÍ-NALEŠTÍ – PROFESIONÁL je jedinečný čistící prostředek, který se velmi snadno používá a zanechá vašemu vozidlu úžasný lesk. Zároveň vytvoří ochranný povlak, který odpuzuje déšť a nečistoty. Lze použít na lak, sklo, plast, chrom, přístrojovou desku, kola z lehkých slitin.

Coyote Čistič disků kol 500 ml
129 Kč

Novinka

Přípravek určený k čištění disků kol ocelových i z lehkých slitin. Výborně čistí běžné nečistoty a odstraňuje znečištění, vznikající vlivem tření brzdového obložení.

Coyote Autošampon 500 ml
71 Kč

Novinka

Autošampon je koncentrovaný, vysoce účinný mycí prostředek se zvýšenou pěnivostí určený k důkladnému a jemnému ošetření všech typů karosérií motorových vozidel. Rozpouští mastnotu, odstraňuje zbytky zaschlého hmyzu a nezanechává šmouhy.

Coyote Odstraňovač hmyzu 500 ml
106 Kč

Novinka

Koncentrovaný přípravek účinně napomáhající odstranit všechny pozůstatky hmyzu z čelních skel, masek chladičů, reflektorů, nárazníků, zpětných zrcátek a karoserie. Povrch zanechává čistý a lesklý. Nepůsobí agresivně na nátěry.

Coyote Oživovač pneu a plastů 400 ml
169 Kč

Novinka

Coyote oživovač pneu a plastů je přípravek určený k ošetření pneumatik, vnějších plastů a všech pryžových částí. Čistí, vrací původní vzhled, udržuje v elastickém stavu. Při pravidelném a dlouhodobém používání prodlužuje životnost všech ošetřovaných částí,…

Coyote Autošampon s voskem 500 ml
136 Kč

Novinka

Autošamponem s voskem umyjte i naleštíte automobil v jedné operaci. Poskytuje lesk a konzervaci laku díky obsahu emulze z vosků Carnauba.

Coyote COYOTE Čistič brzd 600 ml
126 Kč

Novinka

Bubnové a kotoučové brzdy Brzdové obložení Brzdové špalíčky Bubny Kotouče Brzdové součásti obecně Obložení a přítlakové kotouče spojky Součásti spojky obecně Objem: 600 ml

Coyote COYOTE Ubrousky Cockpit pomeranč 30 ks/bal.
69 Kč

Novinka

Používají se k čištění vnitřních prostorů automobilů Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků Ubrousek vyjměte z balíčku a etiketu opět řádně zalepte, zabráníte tím vyschnutí Povrch po aplikaci zůstává čistý Po ošetření povrchu ubrousek…

Coyote COYOTE Ubrousky Cockpit vanilka 30 ks/bal.
82 Kč

Novinka

Použití k čištění vnitřních prostorů automobilů - cockpit. Vůně citron, pomeranč a vanilka. Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků. Ubrousek vyjměte z balíčku a etiketu opět řádně zalepte, zabráníte tím…

Coyote COYOTE UBROUSKY NA RUCE 30 ks/bal.
82 Kč

Novinka

Použití k očištění špinavých rukou. Rychlé očištění bez použití vody, např. po opravě defektu pneumatiky či po tankování pohonných hmot. Na znečištěné ruce použijte potřebné množství ubrousků. Ubrousek vyjměte z balíčku a etiketu opět…

Coyote Leštěnka na staré laky 250 ml
129 Kč

Novinka

Je vhodná k čištění a leštění starých autolaků. Obsahuje jemné abrazivum, které odstraňuje zoxidovanou vrstvu laku a nečistoty, navrací starým autolakům původní barvu a lesk. Přípravek krátkodobě vytvoří konzervační vodoodpudivý film.

Coyote Utěrka proti zamlžování 1 ks/bal.
51 Kč

Novinka

Preventivně působí proti zamlžování oken a zrcátek automobilů. Možno použít i v domácnosti v místech s výskytem zvýšené okamžité vlhkosti (například koupelny). Utěrka je určená k ochraně všech druhů skel před zamlžením. Zajišťuje jasný výhled z vozidla. Použitím…

Ultra nano AUTO 5 l
1 220 Kč

VYČISTÍ – EXTRA NALEŠTÍ – OCHRÁNÍ – Ultra Nano & Karnaubský vosk je jedinečný prostředek pro detailní čištění povrchů vozů: čistí, osvěžuje, rozzařuje, a chrání speciální Nano technologií. Opatří povrch UV ochranou, odpuzuje vodu a minimalizuje opětovné usazování nečistot.

Pikatec Šampon Ceramic

Pikatec Šampon Ceramic

Hodnocení: 5
299 Kč

Vysoce účinný nanopřípravek pro vyčištění a odstranění nečistot z karoserie vozu před aplikací Ceramic Nano Armour. Zároveň slouží k udržování povrchu karoserie po aplikaci a k prodloužení životnosti ochranných politur.

Pikatec Šampon Diamond

Pikatec Šampon Diamond

Hodnocení: 4
349 Kč

Vysoce účinný nanopřípravek z nejvyšší řady Diamond pro vyčištění a odstranění nečistot z karoserie vozu před aplikací Diamond Nano Armour. Zároveň slouží k udržování povrchu karoserie po aplikaci a k prodloužení životnosti ochranných politur. Jedná se o silný koncentrát.

Ultra nano AUTO 500 ml

Ultra nano AUTO 500 ml

Hodnocení: 5
260 Kč

VYČISTÍ – EXTRA NALEŠTÍ – OCHRÁNÍ – Ultra Nano & Karnaubský vosk je jedinečný prostředek pro detailní čištění povrchů vozů: čistí, osvěžuje, rozzařuje, a chrání speciální Nano technologií. Opatří povrch UV ochranou, odpuzuje vodu a minimalizuje opětovné usazování nečistot.

Nano čistič premium 500 ml
339 Kč

Nano čistič s nano voskem obsahuje speciální částice pro ošetření neporézních povrchů. Koncentrovaný výrobek k ředění – 110 litrů hotového výrobku. Použitelné na všech voděodolných površích. Vysoce koncentrovaný PH 7–8

Nano autošampon koncentrát 500 ml
299 Kč

Nano autošampon s perleťovým efektem je skutečně špičkový autošampon s nano konzervací určený k ručnímu i strojovému mytí vozidel, který váš Vůz ochrání před nežádoucími vlivy (kyselé deště, UV záření, sůl atd). Láhev 500 ml. koncentrátu / až 133 litrů hotového výrobku

Areon LEATHER COLLECTION - Gold Star
566 Kč

Luxusní a unikátní osvěžovač vzduchu, určený především do automobilu. Závěsný perforovaný kožený váček je naplněný parfemovanými krystaly, které díky speciální výrobní technologii udrží svou vůni extrémně dlouho, a to až 1 rok.

Automax Mycí kartáč s tyčí TRUCK MAXI 3m
636 Kč

Teleskopický, průtokový kartáč TRUCK MAXI s ventilem určený k mytí užitkových automobilů, nákladních automobilů a kamiónů. Extra dlouhá teleskopická tyč. Díky napojení kartáče na teleskopickou tyč s průtokem pohodlně dosáhnete i na těžce dostupná místa vozidla.

Areon PERFUME 50ml GOLD

Areon PERFUME 50ml GOLD

Hodnocení: 4,8
219 Kč

Unikátní parfém určený do automobilu. Areon Perfume Gold provoní interiér vašeho vozidla po dobu 5 – 6 měsíců (dle požadované intenzity vůně). Tento výrobek patří k nejvyšší řadě osvěžovačů vzduchu a svou kvalitou uspokojí i nejnáročnější klienty s vytříbeným vkusem.

MA-FRA SUPERMAFRASOL Univerzální superčistič 12 litrů
2 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

  • Technické odmašťovadlo vysoké účinnosti na odolné nečistoty.
  • Obsahuje aktivní tenzidy schopné rozložit jakýkoliv druh nečistoty jako tuky, mastnotu, naftu, smog, uhlíkaté usazeniny atd. 
  • Silný koncentrát určený k dalšímu ředění.
  • Nachází uplatnění v celé řad…
Slime náhradní náplň pro Smart Repair 473ml
323 Kč

Náhradní náplň pro automatickou opravnou sadu „Smart Repair“. Součástí balení je i hadička, která slouží ke snadné aplikaci tmelu do pneumatiky. Nesundávejte pneumatiku. Nečekejte na odtah. Nezůstaňte stát stranou, když ostatní jedou. Opravte defekt za 15 minut nebo i rychleji.

CARLINE Carline Konzervační olej 101 400ml
86 Kč

Multifunkční mazací a konzervační olej, který uvolňuje zarezlé a spečené spoje. Je vhodný k mazání a konzervaci elektrických spojů, kontaktů, strojů, motorů, náhradních dílů a podobných částí.

Visbella Sada na opravu disků VISBELLA
284 Kč

Sada na opravu disků pro domácí kutily, co si chtějí drobné opravy na autě dělat sami. Sada je v hodná pro syntetické kola, ocelové ráfky, kryty nábojů a mnoho dalších podobných povrchových materiálů.

MA-FRA SUPERMAFRASOL Univerzální superčistič 900 ml
239 Kč

  • Technické odmašťovadlo vysoké účinnosti na odolné nečistoty.
  • Obsahuje aktivní tenzidy schopné rozložit jakýkoliv druh nečistoty jako tuky, mastnotu, naftu, smog, uhlíkaté usazeniny atd. 
  • Silný koncentrát určený k dalšímu ředění.
  • Nachází uplatnění v celé řad…

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Autošampony.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Autošampony výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Autošampony akce.