Počet nalezených produktů: 16

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Meguiar's Boat/RV Gel Wash - šampon, 3,78 l
1 090 Kč

Prémiový šampon Meguiar's Boat/RV Gel Wash pro mytí všech povrchů Vašich lodí či karavanů odstraní znečištění, posílí perfektní vzhled a nenaruší ochrannou voskovou vrstvu!


Meguiar's Hyper-Wash 3,78 l - extrémně koncentrovaný profesionální autošampon
2 159 Kč

Extrémně koncentrovaný profesionální autošampon pro ruční mytí i napěňovače je tu – Meguiar's Hyper Wash! Tento exkluzivní autošampon vytváří bohatou, stabilní pěnu. Navíc jeho biologicky odbouratelné složení účinně uvolňuje nečistoty a podporuje hloubku a lesk laku již při samotném mytí.


Meguiar's Mirror Bright Automobile Shampoo - autošampon s voskem, 1,4 l
529 Kč

Meguiar's Mirror Bright autošampon byl stvořen pro všechny typy automobilových laků s využitím technologií, které byly hýčkány více než 115 roky zkušeností, výzkumu a vývoje. Naše bohaté, karnaubské mléko nejen čistí, ale také voskuje, zatímco Vy myjete.


Meguiar's NXT Generation Car Wash - extra hustý autošampon se změkčovači vody, 532 ml
279 Kč

Extra hustý, výborně pěnivý autošampon s obsahem změkčovačů vody a optických rozjasňovačů dodá Vašemu autu perfektní a blyštivý vzhled i při běžném mytí. Pouhých 30 ml šamponu smíchejte se 4 litry vody a užívejte si tu nejjednodušší údržbu Vašeho vozu, kterou si můžete představit!


Meguiar's Shampoo Plus 3,78 l - špičkový profesionální autošampon
959 Kč

Profesionální autošampon pro ruční mytí, s obsahem polymerů pro posílení lesku a hladkost povrchu, to je Meguiar's Shampoo Plus! Biologicky odbouratelné složení účinně lubrikuje povrch laku, uvolňuje nečistoty, hýčká lak a extrémně podporuje jeho hloubku a lesk již při samotném mytí.


Meguiar's Soft Wash Gel - extra hustý autošampon, 473 ml
219 Kč

Extra hustý, výborně pěnivý, gelový autošampon s obsahem optických rozjasňovačů dodá Vašemu autu perfektní a blyštivý vzhled i při běžném ručním mytí. Pouhých 30 ml šamponu smíchejte se 4 litry vody a užívejte si tu nejjednodušší údržbu Vašeho vozu, kterou si můžete představit!


Meguiar's Rinse Free Express Wash & Wax, 3,78 l - profesionální přípravek pro mytí bez vody, s voskem na bázi syntetických polymerů
3 190 Kč

Meguiar's Rinse Free Express Wash & Wax je speciálně vyvinutý přípravek pro alternativní způsob mytí vozidla zcela bez použití vody. Je vhodný pro mytí lehce až středně znečištěných vozidel, může být aplikován běžným rozprašovačem Meguiar's nebo tlakovými rozprašovači s nízkým pracovním tlakem.


GS27 Autošampón zelené jablko 500ml
229 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Šampon se samoleštícím účinkem, který snadno odstraňuje všechny mikročástice mastnoty a nečistoty obsažené na vašem vozidle, které se zde zachytili v průběhu jeho provozu.