Chemical Guys Citrus Wash & Gloss (16 oz)
349 Kč

Citrus Wash & Gloss je autošampon od společnosti Chemical Guys, patří mezi šampony s nejvyšší pěnivostí. Je vhodný pro ruční, tlakové mytí i do napěňovačů. Je šetrný k voskům, obsahuje zvýrazňovače lesku, neobsahuje vosk a má příjemnou citrónovou vůni. Odstraňuje zažranou špínu a chrání vůz.

Chemical Guys Mr. Pink Super Suds Shampoo (16 oz)
299 Kč

Mr. Pink je vysoce pěnivý a nejprodávanější autošampon od Chemical Guys. PH vyvážený šampon se zvýrazňovačem lesku, šetrný k voskům s příjemnou vůní cukrovinek. Je vhodný pro ruční, strojové mytí i do napěňovačů. Odstraňuje silniční špínu a chrání lak vozu před ulpíváním dalších nečistit. 473 ml

Chemical Guys Black Light - autošampon pro tmavé laky (16 oz)
369 Kč

Black Light PH vyvážený autošampon od Chemical Guys, obsahuje zvýrazňovače lesku, je vhodný pro strojové i ruční mytí a do napěňovačů. Má vůni černých třešní, dokonale odstraňuje silniční špínu, je šetrný k voskům a má vysokou míru lubricity a pěnivosti. Patří mezi nejlepší autošampon CG. 473 ml

Chemical Guys  Black Light Hybrid Radiant Finish Car Wash Soap-autošampon (4oz)
169 Kč

Black Light PH vyvážený autošampon od Chemical Guys, obsahuje zvýrazňovače lesku, je vhodný pro strojové i ruční mytí a do napěňovačů. Má vůni černých třešní, dokonale odstraňuje silniční špínu, je šetrný k voskům a má vysokou míru lubricity a pěnivosti. Patří mezi nejlepší autošampon CG. 118 ml

Chemical Guys Mr. Pink Super Suds Shampoo (4 oz)
149 Kč

Mr. Pink je vysoce pěnivý a nejprodávanější autošampon od Chemical Guys. PH vyvážený šampon se zvýrazňovačem lesku, šetrný k voskům s příjemnou vůní cukrovinek. Je vhodný pro ruční, strojové mytí i do napěňovačů. Odstraňuje silniční špínu a chrání lak vozu před ulpíváním dalších nečistit. 118 ml

Chemical Guys Mr. Pink Super Suds Shampoo (1 Gal)
1 199 Kč

Mr. Pink je vysoce pěnivý a nejprodávanější autošampon od Chemical Guys. PH vyvážený šampon se zvýrazňovačem lesku, šetrný k voskům s příjemnou vůní cukrovinek. Je vhodný pro ruční, strojové mytí i do napěňovačů. Odstraňuje silniční špínu a chrání lak vozu před ulpíváním dalších nečistit. 3 780 ml

Pikatec Šampon Ceramic
299 Kč

Vysoce účinný nanopřípravek pro vyčištění a odstranění nečistot z karoserie vozu před aplikací Ceramic Nano Armour. Zároveň slouží k udržování povrchu karoserie po aplikaci a k prodloužení životnosti ochranných politur.

Pikatec Šampon Diamond
349 Kč

Vysoce účinný nanopřípravek z nejvyšší řady Diamond pro vyčištění a odstranění nečistot z karoserie vozu před aplikací Diamond Nano Armour. Zároveň slouží k udržování povrchu karoserie po aplikaci a k prodloužení životnosti ochranných politur. Jedná se o silný koncentrát.

GS27 Autošampón zelené jablko 500ml
229 Kč

Šampon se samoleštícím účinkem, který snadno odstraňuje všechny mikročástice mastnoty a nečistoty obsažené na vašem vozidle, které se zde zachytili v průběhu jeho provozu.

Sheron Autošampon lesk a vosk 1 litr
154 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní šampon vhodný pro ruční i strojní mytí dodává laku voskovou ochranu a vysoký lesk.

Meguiar's Soft Wash Gel - extra hustý autošampon, 473 ml
219 Kč

Extra hustý, výborně pěnivý, gelový autošampon s obsahem optických rozjasňovačů dodá Vašemu autu perfektní a blyštivý vzhled i při běžném ručním mytí. Pouhých 30 ml šamponu smíchejte se 4 litry vody a užívejte si tu nejjednodušší údržbu Vašeho vozu, kterou si můžete představit!

Alter Satur nemrznoucí směs -20°C - 5 l
127 Kč

Satur nemrznoucí směs – vhodná do ostřikovačů všech typů vozidel, výborně čistí čelní skla a odstraňuje zbytky zaschlého hmyzu. Nepoškozuje lak, chrom ani plasty. Vhodná až do –20°C.

Alter GO! Rozmrazovač skel 500 ml
48 Kč

GO! rozmrzovač skel -  přípravek pro rozmrazení zamrzlých skel, světlometů a zpětných zrcátek automobilů. Nenarušuje lak ani gumové části karoserie. Již žádné škrabání zamrzlého skla! S našim přípravkem rozmrazíte každé sklo jednoduše a rychle.

AHProfi Leštička karoserie 230V 1400W - 07259 | AHProfi
1 745 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Leštička karoserie s příkonem 1400 W s leštícím kotoučem 180 mm a plynulou regulací otáček 600–3000/min. Skříň převodovky je vyrobena z kvalitní Al slitiny, zámek vřetene umožňuje snadnou a rychlou výměnu kotouče.

AHProfi Prachovka s teleskopickou rukojetí Fialová - QJ7061 | AHProfi
120 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prachovka z mikrovlákna s měkkou rukojetí je ideální na stírání prachu. Praktická teleskopická rukojeť umožní setřít prach i v místech, na které rukou nedosáhnete. Navíc je prachovka je ohebná, takže je ideální i na čištění hůře dostupných míst, kam se běžná pevná prachovka nedostane.

AllServices Unikátní čistící hmota magic car clean 100 g
230 Kč

Čistící hmota magic car clean – unikátní čistící modrá hmota byla speciálně navržena pro čištění povrchu automobilů. Magic car clean je nejbezpečnější a nejúčinější látka na šetrné odstranění znečištění z laku vašeho vozidla. Magic car clean je opravdová revoluce v péči o vaše auto.

Kimicar Kimicar Kilav Shampoo+ Cera - autošampón s voskem pro ruční mytí 1 l
108 Kč

Kimacar Kilav Shampoo+ Cera autošampón s voskem pro ruční mytí 1 l – absolutně neutrální vůči všem typům laků. Obohacen voskem pro zvýšení lesku automobilu, ochrany proti povětrnostním vlivům a pro lepší schnutí. Pomocí rukavice nebo houby umyjte celé auto a opláchněte. Cena je uvedena za 1 ks.

Kimicar Kimicar Reflex Dry 800 ml
217 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kimicar Reflex Dry – čistí karosérii ( včetně zbytků od hmyzu a pneumatik) bez vody. Leští a chrání lakované povrchy a plasty díky využitému vzorci nanotechnologie.  

AHProfi Kůže na mytí jelenice 1160cm2 KENCO | AHProfi
144 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pravá kůže na mytí, nezanechává šmouhy a výtečně saje vodu. Určeno k čištění skel, zrcátek, na lakované, chromované a plastové části, k osušení kapek vody. Po použití vymáchejte ve vlažné vodě, nechte vykapat a volně uschnout.

Hoteche Leštička na auto 180 mm, 1300 W, 3200 ot./min. - HTP801601 | Hoteche
2 149 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Leštička karoserie značky Hoteche s příkonem 1300 W a leštícím talířem se závitem M14 o průměru 180 mm. Aretace upínacího vřetena umožňuje rychlou a snadnou výměnu leštícího talíře. Výměnu leštícího kotouče provedete snadno připnutím na suchý zip.

Kimicar Kimicar Kilav Shampoo - autošampón pro ruční mytí 1 l
81 Kč

Kimicar Kilav Shampoo autošampón pro ruční mytí 1 l – super koncentrovaný autošampon neutrální vůči všem typům laků. Díky dostatečnému množství vytvářené pěny jej lze používat jako víceúčelový čistící prostředek, kromě toho má vynikající samolešticí a samoschnoucí vlastnosti.

Meguiar's Mirror Bright Automobile Shampoo - autošampon s voskem, 1,4 l
529 Kč

Meguiar's Mirror Bright autošampon byl stvořen pro všechny typy automobilových laků s využitím technologií, které byly hýčkány více než 115 roky zkušeností, výzkumu a vývoje. Naše bohaté, karnaubské mléko nejen čistí, ale také voskuje, zatímco Vy myjete.

AHProfi Autolak černý mat | AHProfi
137 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

pro obnovení zašlých povrchů vysoká kryvost rychleschnoucí, nestékavý pro ochranu kovových dílů před klimatickými vlivy ke sportovnímu tónování osobních automobilů černá barva 400 ml

Hoteche Leštící kotouč z vlny, Ø125 mm - HT560401 | Hoteche
79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Leštící kotouč z vlny, který je vyráběn značkou Hoteche je určen pro leštění laku auta.  Průměr kotouče je 125 mm. Hmotnost tohoto kotouče je 40 g. Kotouč k naleštění auta je vyroben z vlny a lze zachytit tkaničkou. Měkké hrany dosahují lepších výsledků a snadnějšího leštění.

JEES Vonné perličky ze speciálního granulátu v sáčku - žluté
47 Kč

Unikátní vonné perličky ze speciálního parfémovaného granulátu - krásně provoní vaše auto a vy si svoji jízdu opravdu užijete! Uvnitř auta je malý uzavřený prostor, který je velmi háklivý na zadržování různých pachů. Provoňte si váš vůz našim osvěžovačem, který má dlouhotrvající účinek.

Kimicar Kimicar Magic nero gomme na pneumatiky 500 ml
116 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kimicar Magic nero gomme na pneumatiky 500 ml – dodává pneumatikám a gumovým rohožím původní barvu, kromě toho je chrání před slunečními paprsky a prasklinami. Používá se také na nárazníky a lišty. Cena je uvedena za 1 ks.

AHProfi Kotouč s kolíkem, Ø90 mm - H3732 | AHProfi
188 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kotouč k odstranění samolepek, lepidel a dalších nečistot z laku bez jeho poničení. Kotouč je opatřen trnem s průměrem 6 mm k upnutí do vrtačky apod.

Kotouč na samolepky a lepidla má průměr 90 mm a tloušťku 15 mm. Upnutí kolíkem o průměru 6 mm. Maximální otáčky 4000 RPM.

AHProfi Kotouč se závitem, Ø90 mm - H3731 | AHProfi
188 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kotouč k odstranění samolepek, lepidel a dalších nečistot z laku bez jeho poničení. Kotouč je opatřen upínám se závitem M8 pro brusky, leštičky apod.

Kotouč na samolepky a lepidla má průměr 90 mm a tloušťku 15 mm. Upnutí závitem M8. Maximální otáčky 4000 RPM.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: