WISH Air Flex 923

WISH Air Flex 923

Hodnocení: 4,5
1 199 Kč 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Celografitová raketa ideální pro mírně pokročilé a pokročilé hráče s univerzálním herním stylem. WISH Air Flex 923 je velmi dobře ovladatelná v technických úderech a zároveň přesná v útoku. Raketa je dodávána ve velikosti gripu G3, s kvalitním PU gripem a termoobalem na celou raketu.

Vicfun badmintonová raketa XA 3.3
349 Kč 259 Kč

Badmintonová raketa disponuje odolnou a lehkou alu-grafitovou konstrukcí, díky které se dobře drží a ovládá. Vicfun badmintonová raketa XA 3.3 je určena především pro začátečníky, kteří si hru chtěji vyzkoušet třeba na zahradě či pláži.

Victor Dětská badmintonová raketa Advanced
290 Kč 259 Kč

Dětská badmintonová raketa má uzpůsobený tvar hlavy pro snadnou trefu míčku a zkrácenou délku, která pomůže lepšímu strefení míčku. Je vhodná pro děti od 6 do 7 let. Victor Dětská badmintonová raketa Advanced je opatřena trvanlivým výpletem Victor Launtex.

Victor Dětská badmintonová raketa Youngster
230 Kč 199 Kč

Dětská badmintonová raketa má uzpůsobený tvar hlavy pro snadnou trefu míčku. Je vhodná pro děti od 6 do 7 let. Victor Dětská badmintonová raketa Youngster je opatřena trvanlivým výpletem Victor Lawntex.

Victor Dětská badmintonová raketa Training
399 Kč 309 Kč

Dětská badmintonová raketa má uzpůsobený tvar hlavy pro snadnou trefu míčku. Je vhodná pro děti od 7 do 9 let. Victor Dětská badmintonová raketa Training je opatřena trvanlivým výpletem Victor Lawntex.

Victor Badmintonová raketa Thruster K 12
2 490 Kč 2 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Badmintonová raketa dispouje isometrickým tvarem hlavy, skvělou ovladatelností a minimální torzí rámu. Je vyrobena z grafitového materiálu a má délku 673 mm. Umožňuje přesnější, útočnější a silovější údery. Victor Badmintonová raketa Thruster K 12 využijí především pokročilejší hráči.

Victor Ultramate 9

Victor Ultramate 9

Hodnocení: 4,8
1 790 Kč 1 259 Kč

Victor Ultramate 9 je badmintonová raketa určená pro středně a velmi pokročilé hráče. Díky nízké váze a pružnosti je velmi přesná a precizně ovladatelná, což ocení technicky vybavení hráči.

Victor Full Frame Petr Koukal
2 709 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Badmintonová raketa ze speciální kolekce Petra Koukala, určena především pro pokročilé a závodní hráče. Victor Full Frame Petr Koukal je díky vlnám umístěným podél hlavy rakety snadno ovladatelná a zároveň velmi odolná, její tvrdý shaft vám navíc usnadní smečování a tvrdé údery.

Victor Light Fighter 7000

Victor Light Fighter 7000

Hodnocení: 4,8
2 500 Kč 2 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Victor Light fighter 7000 je jednou ze série unikátních ultralehkých badmintonových raket, který má i s výpletem váhu okolo 78 g. hledáte-li raketu s jednoduchou ovladatelností, je to ta pravá.

WISH Master Pro 50000
2 799 Kč 1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Raketa optimální pro pokročilé i závodní hráče, kteří hledají ideální nástroj pro celodvorcovou hru. WISH Master Pro 50000 je velmi dobře ovladatelná v technických úderech a zároveň mimořádně přesná v útoku. Raketa je dodávána ve velikosti gripu G3, s kvalitním PU gripem a obalem na celou raketu.

Victor AL 2200 Kiddy

Victor AL 2200 Kiddy

Hodnocení: 4
450 Kč 399 Kč

Badmintonová raketa Victor AL 2200 Kiddy je určená pro rozvoj základních badmintonových dovedností vašich dětí. Díky zkrácenému shaftu je vhodná pro děti od 7 do 8 let. Raketa je vhodná pro školní a rekreační hraní. S raketou budete skvělým útočníkem a můžete si dále procvičovat své technické údery.

WISH TI Smash 999
1 799 Kč 1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Raketa ideální pro pokročilé hráče s útočným herním stylem. WISH Xtreme TI Smash 999 je velmi dobře ovladatelná v technických úderech a zároveň přesná v útoku. Raketa je dodávána ve velikosti gripu G3, s kvalitním PU gripem a termoobalem na celou raketu.

WISH Xtreme Light 006

WISH Xtreme Light 006

Hodnocení: 4,5
1 299 Kč 999 Kč

Celografitová raketa ideální pro mírně pokročilé a pokročilé hráče s technickým herním stylem. WISH Xtreme Light 006 je velmi dobře ovladatelná v technických úderech a zároveň přesná v útoku. Raketa je dodávána ve velikosti gripu G3, s kvalitním PU gripem a termoobalem na celou raketu.

Victor Victor Wave Power Petr Koukal
1 790 Kč 1 649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Badmintonová raketa s lehkou hlavou a tužším shaftem z kolekce Petra Koukala. Victor Wave Power Petr Koukal je určena především pro pokročilejší hráče, kterým díky technologii Wave Power umístěné uvintř rámu umožní mít hru pod kontrolou při jakékoliv rychlosti.

WISH Nano Force 1077-30%

WISH Nano Force 1077

Hodnocení: 5
2 299 Kč 1 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Raketa ideální pro pokročilé i závodní hráče s útočným herním stylem. WISH Nano Force 1077 je velmi dobře ovladatelná v technických úderech a zároveň přesná v útoku. Raketa je dodávána ve velikosti gripu G3, s kvalitním PU gripem a termoobalem na celou raketu.

Victor Ultramate 8 Lady

Victor Ultramate 8 Lady

Hodnocení: 4,6
1 490 Kč 1 209 Kč

Badmintonová raketa Ultramate 8 atraktivního designu je určena pro mírně a středně pokročilé hráčky, které mají předpoklady a vůli se zlepšovat. Raketa je příjemně lehká a velmi dobře ovladatelná.

Victor Ultramate 7

Victor Ultramate 7

Hodnocení: 5
1 490 Kč 999 Kč

Victor Ultramate 7 je badmintonová raketa pro mírně a středně pokročilé hráče. Je příjemně lehká a velmi dobře ovladatelná. Díky svému tuhému shaftu je určena spíše pro útočnější hráče s dobrou kontrolou úderu.

WISH Carbon Pro 98

WISH Carbon Pro 98

Hodnocení: 4,7
999 Kč 799 Kč

Celografitová raketa ideální pro mírně pokročilé a pokročilé hráče s univerzálním herním stylem. WISH Carbon Pro 98 je velmi dobře ovladatelná v technických úderech a zároveň přesná v útoku. Raketa je dodávána ve velikosti gripu G3, s kvalitním PU gripem a obalem na celou raketu.

Pro Kennex Badmintonová raketa New Impact Carbon
1 390 Kč 1 099 Kč

Všestranná raketa vhodná především pro pokročilejší hráče badmintonu. Pro Kennex Badmintonová raketa New Impact Carbon je díky své váze a vyvážení snadno ovladatelná a lehká do ruky. Raketa nejlépe sedne ženám nebo pokročilejším dětským hráčům.

Victor G 7500

Victor G 7500

Hodnocení: 4,4
1 490 Kč 1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oblíbená celografitová badmintonová raketa Victor G 7500 je určená mírně a středně pokročilým hráčům. S touto raketou můžete zdokonalovat svou úderovou techniku a odvážit se i razantněji zautočit. Raketa je lehká a dobře ovladatelná.

Yonex Badmintonová raketa Astrox 5 FX | 4UG4
2 089 Kč

Raketa Astrox 5 FX je ideální pro středně pokročilé hráče, kteří ocení její ultralehkou hmotnost, která jim napomůže k extrémně rychlým úderům. Hlavní předností této rakety je její pružný rám a vyvážení do hlavy rakety, což zajistí skvělou razanci úderu při zachování kontroly.

Talbot Torro badmintonová raketa Fighter Plus
389 Kč

Badmintonová raketa TALBOT TORRO Fighter Plus pro volný čas a příležitostní hráče. Díky robustní konstrukci rakety je vhodná zejména pro použití ve školních klubech nebo veřejných zařízeních a také pro zahradní a plážové hry.

Talbot Torro badmintonová raketa ELI Junior
389 Kč 339 Kč

Akce

Badmintonové rakety TALBOT TORRO ELI – Easy Learning Initiative, jsou speciálně navržené badmintonové rakety pro děti. Raketa ELI Junior je vybavena speciálně vyvinutou rukojetí pro učení.

Talbot Torro badmintonová raketa ELI Teen
449 Kč 395 Kč

Akce

Badmintonové rakety TALBOT TORRO ELI – Easy Learning Initiative, jsou speciálně navržené badmintonové rakety pro děti, raketa je vybavena speciálně vyvinutou rukojetí pro učení.

Talbot Torro badmintonová raketa Fighter
319 Kč

Badmintonová raketa TALBOT TORRO Fighter je ideální pro volný čas a příležitostní hráče a také pro zahradní a plážové hry.

Yonex Badmintonová raketa Duora 9
3 899 Kč
+ doprava zdarma

Raketa z inovativní série DUORA, vhodná pro všechny typy úderů. Spojuje dva profily v jedné raketě – je vhodná pro hráče vyznávající variabilní hru.

Yonex Badmintonová raketa Astrox 88S | 4UG4
4 329 Kč
+ doprava zdarma

Raketa Astrox 88S je ideální pro profesionální hráče, kteří upřednostňují útočný styl hry. Hlavní předností této rakety jsou její tvrdé údery, prudká zakončení a vynikající zvuk při odehrání míče.

Yonex Badmintonová raketa Nanoflare 270 SPEED
2 850 Kč

Raketa vhodná pro pokročilé hráče, kteří se řadí mezi „univerzály“ a ocení skvělou manévrovatelnost rakety při zachování kontroly míče. Je použita nová technologie Yonex Sonic Flare System – jedná se o začlenění nového materiálu – pevného a zároveň velmi pružného karbonového vlákna.

Yonex Badmintonová raketa Nanoray Dynamic Feel | 4UG4
1 549 Kč

Tato raketa je určena zejména začínajícím a mírně pokročilým hráčům, kteří chtěí mít svou hru pod kontrolou. Raketa je zhotovena z odolného grafitového materiálu obohaceného o karbonová vlákna pro vyztuženou celkovou pevnost rámu.

FZ FORZA Power 488 F
1 890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Badmintonová raketa vhodná pro pokročilé a závodní hráče.

Talbot Torro badmintonová raketa Arrowspeed 299.8
779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Badmintonová raketa TALBOT TORRO Arrowspeed 299.8 z pevné kompozitní konstrukce je ideální raketa pro ambiciózní začátečníky a zvláště vhodná pro hráče s všestrannou preferencí.

Yonex Badmintonová raketa Duora 10 | BLUE/ORANGE | 3UG4
3 899 Kč
+ doprava zdarma

Badmintonová raketa Duora 10 poprvé v historii kombinuje dvě precizní technologie Box Frame a Aero Frame spojené v jednom rámu. Díky rozdílným technologiím na stranách rámu už nebude problém hrát kontrolovaný bekhendový úder a zároveň razantní útočný forhendový úder ze zadní části kurtu s jednou rak

Yonex Badmintonová raketa Duora Z-Strike | 3UG4
4 899 Kč
+ doprava zdarma

Dokonalé spojení těch nejlepších vlastností forhendových a bekhendových úderů. Raketa Yonex Duora Z-Strike kombinuje dvě precizní technologie Box Frame a Aero Frame spojené v jednom rámu. Díky rozdílným technologiím po stranách hlavy rakety už nebude problém odehrát kontrolovaný bekhendový úder a zá

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Badmintonové rakety.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Badmintonové rakety výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Badmintonové rakety akce.