Refectocil Oxidant Creme 3 % 10vol. 100 ml
117 Kč

Stabilizovaný krémový oxidant speciálně vyvinutý pro RefectoCil barvy na obočí a řasy, který umožňuje snadnější aplikaci krémové konzistence barev a garantuje perfektní barevný výsledek. Pouze pro profesionální použití.

Bourjois Řasenka na obočí Oh Oui! (Brow Fiber) 6,8 ml
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Řasenka Oh Oui! pro dokonale zafixované a oddělené obočí. Dodává plnější, ale stále přirozený vzhled. Díky super jednoduchému použití pomocí malého kartáčku si budete moci užívat dlouhotrvající efekt s profesionálním výsledkem, kterého lze dosáhnout i v pohodlí vašeho domova.

Dior Posilující řasenka na obočí Diorshow Bold Brow (Instant Volumizing Brow Mascara) 5 ml
629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Posilující řasenka na obočí Diorshow Bold Brow od značky Dior vám pomůže vyčarovat bohatý a plný tvar obočí, po kterém každá žena touží! Dodává výraz celému obličeji, její textura je obohacena o mikrovlákna. Speciálně upravený kartáček vyplní chybějící místa a zároveň dodá obočí výraz a tvar.

By Terry Řasenka na obočí (Eyebrow Mascara) 4,5 ml
699 Kč

Toužíte po dokonalém obočí a nechcete trávit jeho líčením drahocenný čas? Pak je řasenka Eyebrow Mascara od značky By Terry tou pravou pro vás! Vyplňuje mezery v obočí, vyhlazuje a vylepšuje jeho celkový vzhled, učeše ho a dodá mu přirozené zabarvení. .

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: