VHT Flameproof žáruvzdorná barva šedá matná, do teploty až 1093°C
480 Kč

VHT Flameproof žáruvzdorná matná šedá barva obnovuje a prodlužuje životnost povrchům vystavovaným extrémním teplotám (až 1093°C). V automobilovém průmyslu se nejčastěji využívá pro lakování svodů a dalších výfukových částí či bloků a hlav motoru.

VHT Flameproof žáruvzdorná základová barva, do teploty až 1093°C
480 Kč

VHT Flameproof primer – základový nástřik pod Flameproof žáruvzdornou barvu. Ta obnovuje a prodlužuje životnost povrchům vystavovaným extrémním teplotám (až 1093°C). V automobilovém průmyslu se nejčastěji využívá pro lakování svodů a dalších výfukových částí či bloků a hlav motoru.

VHT Flameproof žáruvzdorný krycí čirý lak, do teploty až 1093°C
480 Kč

VHT Flameproof Clear – krycí čirý lak na Flameproof žáruvzdornou barvu. Ta obnovuje a prodlužuje životnost povrchům vystavovaným extrémním teplotám (až 1093°C). V automobilovém průmyslu se nejčastěji využívá pro lakování svodů a dalších výfukových částí či bloků a hlav motoru.

VHT Wrinkle Plus barva s výraznou texturou červená
500 Kč

VHT Wrinkle Plus barva kombinuje výraznou a sytou červenou barvu s hlubokou a bohatou strukturu pro jedinečný a originální vzhled. Díky své odolnosti až do teploty 177°C (350°F) je ideální pro použití na sací svody, ventilová víka, startéry, alternátory a další kovové povrchy.

VHT Wrinkle Plus barva s výraznou texturou černá
500 Kč

VHT Wrinkle Plus barva kombinuje výraznou a sytou černou barvu s hlubokou a bohatou strukturu pro jedinečný a originální vzhled. Díky své odolnosti až do teploty 177°C (350°F) je ideální pro použití na sací svody, ventilová víka, startéry, alternátory a další kovové povrchy.

VHT Flameproof žáruvzdorná barva červená matná, do teploty až 1093°C
480 Kč

VHT Flameproof žáruvzdorná matná červená barva obnovuje a prodlužuje životnost povrchům vystavovaným extrémním teplotám (až 1093°C). V automobilovém průmyslu se nejčastěji využívá pro lakování svodů a dalších výfukových částí či bloků a hlav motoru.

VHT Flameproof žáruvzdorná barva modrá matná, do teploty až 1093°C
480 Kč

VHT Flameproof žáruvzdorná matná modrá barva obnovuje a prodlužuje životnost povrchům vystavovaným extrémním teplotám (až 1093°C). V automobilovém průmyslu se nejčastěji využívá pro lakování svodů a dalších výfukových částí či bloků a hlav motoru.

VHT Wrinkle Plus barva s výraznou texturou modrá
500 Kč

VHT Wrinkle Plus barva kombinuje výraznou a sytou modrou barvu s hlubokou a bohatou strukturu pro jedinečný a originální vzhled. Díky své odolnosti až do teploty 177°C (350°F) je ideální pro použití na sací svody, ventilová víka, startéry, alternátory a další kovové povrchy.

VHT Wrinkle Plus barva s výraznou texturou šedá
500 Kč

VHT Wrinkle Plus barva kombinuje výraznou a sytou šedou barvu s hlubokou a bohatou strukturu pro jedinečný a originální vzhled. Díky své odolnosti až do teploty 177°C (350°F) je ideální pro použití na sací svody, ventilová víka, startéry, alternátory a další kovové povrchy.

VHT Flameproof žáruvzdorná barva
480 Kč

VHT Flameproof žáruvzdorná „Nu-Cast“ Cast Iron barva obnovuje a prodlužuje životnost povrchům vystavovaným extrémním teplotám (až 1093°C). V automobilovém průmyslu se nejčastěji využívá pro lakování svodů a dalších výfukových částí či bloků a hlav motoru.

VHT Flameproof žáruvzdorná barva bílá matná, do teploty až 1093°C
480 Kč

VHT Flameproof žáruvzdorná matná bílá barva obnovuje a prodlužuje životnost povrchům vystavovaným extrémním teplotám (až 1093°C). V automobilovém průmyslu se nejčastěji využívá pro lakování svodů a dalších výfukových částí či bloků a hlav motoru.

VHT Flameproof žáruvzdorná bílá základová barva, do teploty až 1093°C
480 Kč

VHT Flameproof primer – základový nástřik pod Flameproof žáruvzdornou barvu. Ta obnovuje a prodlužuje životnost povrchům vystavovaným extrémním teplotám (až 1093°C). V automobilovém průmyslu se nejčastěji využívá pro lakování svodů a dalších výfukových částí či bloků a hlav motoru.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Barvy ve spreji na exteriér aut.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Barvy ve spreji na exteriér aut výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Barvy ve spreji na exteriér aut akce.