VHT Flameproof žáruvzdorná barva bílá matná, do teploty až 1093°C
480 Kč

VHT Flameproof žáruvzdorná matná bílá barva obnovuje a prodlužuje životnost povrchům vystavovaným extrémním teplotám (až 1093°C). V automobilovém průmyslu se nejčastěji využívá pro lakování svodů a dalších výfukových částí či bloků a hlav motoru.


VHT Flameproof žáruvzdorná barva modrá matná, do teploty až 1093°C
480 Kč

VHT Flameproof žáruvzdorná matná modrá barva obnovuje a prodlužuje životnost povrchům vystavovaným extrémním teplotám (až 1093°C). V automobilovém průmyslu se nejčastěji využívá pro lakování svodů a dalších výfukových částí či bloků a hlav motoru.


VHT Flameproof žáruvzdorný krycí čirý lak, do teploty až 1093°C
480 Kč

VHT Flameproof Clear – krycí čirý lak na Flameproof žáruvzdornou barvu. Ta obnovuje a prodlužuje životnost povrchům vystavovaným extrémním teplotám (až 1093°C). V automobilovém průmyslu se nejčastěji využívá pro lakování svodů a dalších výfukových částí či bloků a hlav motoru.


VHT Wrinkle Plus barva s výraznou texturou šedá
500 Kč

VHT Wrinkle Plus barva kombinuje výraznou a sytou šedou barvu s hlubokou a bohatou strukturu pro jedinečný a originální vzhled. Díky své odolnosti až do teploty 177°C (350°F) je ideální pro použití na sací svody, ventilová víka, startéry, alternátory a další kovové povrchy.


VHT Wrinkle Plus barva s výraznou texturou černá
500 Kč

VHT Wrinkle Plus barva kombinuje výraznou a sytou černou barvu s hlubokou a bohatou strukturu pro jedinečný a originální vzhled. Díky své odolnosti až do teploty 177°C (350°F) je ideální pro použití na sací svody, ventilová víka, startéry, alternátory a další kovové povrchy.


VHT Wrinkle Plus barva s výraznou texturou červená
500 Kč

VHT Wrinkle Plus barva kombinuje výraznou a sytou červenou barvu s hlubokou a bohatou strukturu pro jedinečný a originální vzhled. Díky své odolnosti až do teploty 177°C (350°F) je ideální pro použití na sací svody, ventilová víka, startéry, alternátory a další kovové povrchy.


VHT Wrinkle Plus barva s výraznou texturou modrá
500 Kč

VHT Wrinkle Plus barva kombinuje výraznou a sytou modrou barvu s hlubokou a bohatou strukturu pro jedinečný a originální vzhled. Díky své odolnosti až do teploty 177°C (350°F) je ideální pro použití na sací svody, ventilová víka, startéry, alternátory a další kovové povrchy.